master share

Master Share Yardım Topluluğu İle İnsanlara Yardım Ederek Para Kazan


master share para kazanma

Master Share Nedir ?

Mastar Share bir yatırım fonu, bir banka veya bir network marketing işi değildir. Master share birbirine yardım etmek isteyen insanları bir araya getiren bir nevi bir yardımlaşma topluluğudur. Zor durumda olan insanlar yardım talebi  verip yardım alıyor. Daha sonra yardım alan kişide başka birine yardım ediyor bu şekilde sistem ilerliyor. Para yatırmaktan çekinenler için ise para bir havuza yatmıyor kişisel hesabınıza yatıyor. Yani burada para tamamen kişisel hesaplarda dönüyor. Sistem sadece bunun kontrolünü yapıyor.


Master Share Sistemi Nasıl İşler ?

Master Share aslında gönüllülerden oluşan bir topluluktur diyebiliriz. İnsanlar birbirlerine finanasal yardım sağlarlar ve sürekli bir döngü halinde bu işlem devam eder. Para transferleri ise günümüzün en gözde parası olan bitcoin aracılığı ile yapılır. Bu açıdan yenilikçi ve kolay bir para gönderme yöntemidir. Mantık ise şudur. Biri yardım ister sistemden yardım veren biri ile eşleşir ve yardım alır. Daha sonra o kişi başka birine yardım eder. Sonuçta bir kazanç söz konusu olur.

Sistemde yardım etmek ve yardım istemek menüsü var bunlardan yardım istemeye tıklayın sistemi sizi biri ile eşleştirip o kişiden yardım almanızı sağlayacaktır. Veya yardım sağlamak istediğinizde sistem sizi yardım isteyen biri ile eşleştirir o kişi ile sistemden görüşüp ona bitcoin olrak yardım edersiniz. Sistemin özeti budur arkadaşlar.

Master Share Kayıt Olmak İçin Tıklayın.


Master Share'ni Hedefi Nedir ?

Emek. O zaman neden bankacı işciden ya da köylüden bin kat daha iyi yaşıyor? Borsa spekülatörleri neden daha iyi yaşıyor? Onlar daha çok mu çalışıyorlar? Saçma! Konuşmak bile gereksiz! Onlar hiçbir şey üretmiyorlar bile. Hiç bir şey! O zaman neden?
Bilmiyor musunuz?

Belki şimdi bunları okuduğunuzda içtenlikle şaşırıyorsunuz bile. “Nasıl yani? Bankacı ve işçi! İşçi bankacıyla eşit değildir! Bankacı basit bir insan değildir. Ben ve kuzenim gibi değildir. Kıyaslamak bile anlamsız! Bankacı bankada çalışıyor ve orada çok para var. Torpil de var. Bende ve kuzende ne para ne de torpil var. Biz hiç kimseyiz bu yüzden bankacı bizden daha iyi yaşıyor”.

Fakat, bunlarda normal bir şey yok. Sadece hepimiz bu durumlara alıştık ve hafife aldık. Dünya böyledir, bankacı daha iyi yaşamalı, başka bir şey olamaz. Ama OLUR!!!

Yine de sorayım, neden bankacı daha iyi yaşamalı? Neden bankacı daha az çalışıyor ama daha iyi yaşıyor? Mesela, bir tezgahta çalışan işçiden neden daha iyi yaşıyor? Sanırım sezgisel cevabı buldunuz. Çünkü bankacı doğrudan paraya bağlıdır. İşte bu! Temellerin temeli bu! Bu yüzden para hakkında daha ayrıntılı konuşalım!
Ne demek para? Düşündünüz mü hiç?

Hesaplama aracı mı? Emek ölçütü mü? Çocukluğumuzdan beri “Çalışmak ve emek vermek lazım! Para kolay kolay eline geçmez. Parayı terleyıp dürüstçe kazanmak lazım ” diye bize telkinde bulundular. Vs, vs. Duydunuz değil mi?

Bunları çok ünlü bir oligarka, mesela milyarları “kendi emek vererek” kazanan Roman Abramoviçe söyleyin! Onun tepkisine bakın çok güleceksiniz!

Herşeyi doğru yaptığınıza emin olarak sonsuza kadar çalışabilirsiniz. Ama sonuç ne? Düşük emekli maaşı ve mutsuz yaşlılık mı? Sefalet. Bir ömür boyu zengin bir adam için çalıştınız, bütün güç ve sağlığınızı verdiniz, sıkılmış bir limon gibi çöplüğe atıldınız. Bu mu adalet? Ama bu bir gerçek.

Modern toplumun korkunç gerçeği. Sonuçta adeta hepimizin geleceği böyle olacak. İnsanların çoğunun hayatlarının sonu böyledir. Daha önce onların anne ve babalarının, dede ve ninelerin de sonu böyleydi. Bu gidişle çocuk ve torunlarının da sonu böyle olacaktır... Dünyanın düzeni böyledir.

Neden? Bunlar adil değildir?! Böyle olmamalı! Neden bazılarının herşeyi var ama diğerlerinin hiçbir şeyi? Neden bazıları lüks içinde yaşiyorlar ama diğerleri geçinmek için para bulamıyorlar ve çocukları için yemek alamıyorlar? Bunlar da şunlar da “dürüstçe çalışıyorlar”, o zaman neden? Hepimiz insanız, hepimiz kardeşiz, hepimiz eşitiz. O zaman neden?

Çünkü her yerde yalan; kocaman, korkunç ve sonsuz yalan! Her gün TV’den küstah “hayatın sahiplerinin” anlattıklarına inanmayın.
İnsanlar birbirleriyle eşit değildir, para da emek ölçütü değildir. Bunların hepsi yalan! Utanmazca bir aldatmaca. Yalan, yalan, yalan ve tekrar yalan! Saçma ve gerçek değil! Bu niçin yapılır? Sizi yönetmek daha kolay olacağı için.

Bir oligarkla ya da sıradan bir politikacı ile kendinizi kıyaslayın. Eşit misiniz? Hangi konuda? Farklı yaşam biçimi, farklı beslenme, farklı dinlenme biçimi... O, gün içinde sizin yıllık masraflarınızdan daha fazla harcar! Onun eşi samur kürkleri değiştirmekten bıktı ya sizin eşiniz? O İsviçre’nin en güzel kliniklerinde tedavi görüyor ya siz? Onun çocukları ve sizinkiler? Kıyasladınız mı? Ve nerede “eşitlik”?

Haklarınızda mı? Nerede hakların eşitliği? Emek hakkı mı? Evet, böyle bir hak var gerçekten. Kimin itirazı var? Emek verin, yararı olması için. Siz, bir fabrikada tezgahın yanında aşırı derecede çalışın, o ise aşırı derecede hiçbir şey yapmasın. Herkesin kendi hayatı! Değil mi?


Seçme ve seçilme hakkı mı? Hım... Seçme hakkı,tabii ki buyurun seçin! Oy verin! Ama “seçilme” hakkı nasıl? Mesela, delege olmak istediniz. Bunun için çok para lazım. Para olmadan sıradan bir insan aday olarak gösterilmez. Seçim mücadelesi yürütmek için dünya para lazım.Ama nereden para bulunur?

Master Share Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

Siz işçi olarak çalışarak bu kadar kazanamazsınız. Bu yüzden; hükümette genelde büyük sermaye sahipleri vardır. Sıradan insan için seçimlere katılmak bile çok zor, kazanmak ise imkansız. Gerçekten insanlar hiç bir konuda eşit değildir! Gelişen sosyal eşitsizlik — bu bir gerçektir!

Şirket hedeflerini bu şekilde açıklamıştır arkadaşlar.


Masher Sharenin Size Katkısı Ne Olur ?

Master Share, Evrensel Yardımlaşma Derneği, Dünya Halk Bankası, Finansal Sosyal Ağı, yardımlaşma sandığıdır. İstediğiniz gibi çağırabilirsiniz! Dünya çapında finansal köleliğe karşı ayaklanmış milyonlarca insanın kendiliğinden gönüllü ağ oluşturması daha önemlidir. Onlar FRS ve bankalara karşı savaş ilan ettiler ve bu savaşı kazanma niyetleri var! Bunun için onlar sermayalerini (az olsa bile) birleştirdiler.

Sermayelerinin az olması, katılımcıların sayısından dolayı hiç problem değil. Milyonlarca insan bunu çok büyük bir şekilde ve her gün arttıran bir güçtür!

Bankalar nasıl ayakta kalıyor? Zengin iş adamları sayesinde mı? Milyarderler sayesinde mi? Hayır, sıradan insanlar paralarını bankalarda tuttuğu için. Master Share insanların, bankaların nasıl para kazandığını görmesini sağlamaya çalışıyor.

İnsanlar neden yağma faizleri kabul edip paralarını bankaya götürürler? Çünkü başka bir alternatif yok, bankalara benzer yapılar yok. Paranı yatıracağın başka bir yer yok. Tüm bankalar da aynı, hepsi FRS tarafından kontrol ediliyor ve sıradan insanların hayatlarını mahvediyorlar.

Ama şimdi bir alternatifimiz var — Master Share! Yeni bir şey, kalplerimize yakın! Burada insanlar birbirine yardım ediyor. Bugün sen yardım edersin ve yarın sana yardım ederler. Master Share'nin temel ilkesi budur. Bankerlerin sizin paranızla yeni bir limuzin yada ev almalarını mı istersiniz? Neden onların kölesi olmak istiyorsunuz? Master Share'e katılın ve paranız yardıma ihtiyacı olanlara gitsin.

Fakir insanlara, emeklilere, engellilere...bir sürü çocuğu olan kadınlara. Bu ortak bir kumbara gibi; insanlar nereye paralarını koyarlar ve sonra ihtiyaçları olduğunda paralarını alırlar. O an ihtiyacları olan miktar kadar (çalmıyorlar, ihtiyaç olanı alıyorlar!)
Aslında, insanların çuvalla paraya ihtiyacı yok. Önemli olan param var diyebilmek. İhtiyaç duydukları şey yarınlara olan güven. 

Master Share bu güvenceyi veriyor! Size katılım hissiyatını veriyor. Yanlız değilsiniz! En zor anınızda yardım edileceksiniz, destekleneceksiniz ve asla bırakılmayacaksınız! Master Share yeni toplumun bir hücresi, daha aydınlık ve daha iyi.

Paranın olmayacağı yeni bir dünya. Mevcut para. Herşeyin tam tersi olduğu. Adil ve dürüst. Kölelerin ya da sahiplerin olmayacağı bir yer. İnsanların toplum için ve kendi zevkleri için çalışacakları bir yer. İyiliğin kötülüğü yeneceği yer. Öyle olacak! Hiç şüphesiz!
Sistemimize hoş geldiniz! Birlikte, biz dünyayı değiştiririz.

Master Share Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

2 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.