alt koin dünyasıi hangi alt koin kazandırıri hangi koine yatırım yapmalıyım

2240 Bitcoine Transfer Edilen Cenk Tosun ve Kripto Paralar'ın Son DurumuBitcoin çılgınlığı sürerken bir çok para biri bitcoin ile karşılaştırılıyor. Bunları en yenisi ise futbolcu transferleri. Beşiktaş'ın başarılı forvet oyuncusu Cenk Tosun Everton'a transfer oldu. Bonservis bedeli ise tam olarak 2.240 bitcoin. Yani bugün bu sayıda bitcoini olanlar Cenk Tosun'u transfer edebilir.

Şaka bir yana bitcoinin gücünü artık bir hayli hisseder olduk. Artık her yerde her çevrede her forumda kısacası her yerde bitcoin konuşulur oldu. Bunun en büyük nedeni ise kolaylık ve rahatlıkla gelen değer artışı. Zamanında değeri az iken çok sayıda bitcoin alanlar şimdiler de milyoner oldu. Bu kişilerinde bitcoine verdikleri destekler ile beraber her geçen gün market hacmi artan bitcoin tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.

Bitcoinin türevleri olarak görülen alt koinlerde ise bu aralar büyük hareketlilikler göze çarpıyor. Bunun en yakın örneği tabi ki de ripple. Ripple son 1 ayda tam olarak 10 katına çıkmış durumda. Yani bir ay önce yüklü miktarda ripple a yatırım yapanlarda artık zengin oldu diyebiliriz.

Ripple'ın dışında etherumda büyük bir çıkış gösteriyor. Ethereum zaten her zaman sağlam olarak görülen ve alt yapısı mükemmel olan bir alt koindir. Uzun ve sağlam yatırım yapacaklara tavsiyem ethereum alın.

Bunların dışında ki değer artan alt koinler ise Cardano, NEM ve Stellar bu 3 alt koin son 2 hafta içerisinde büyük bir çıkış göstererek coinmarketcap da ilk 10 a girmeyi başardı. Bugün ise Tron isimli koin bu alt koinleri takip ederek coinmarketcap da litecoini de geçerek 8. sırada kendine yer buldu. Bu sıralamalar ise market hacimler yani talep sıralamalarıdır. Bu sıralamada ne kadar üstte olursalar o kadar fazla talebi olduğuna işarettir.

Bunların dışında litecoin ve ıota ise geleceğin en büyük koinlerinden olabilir. Sağlam yatırımcılar için mükemmel seçenek olan bu koinler gerek alt yapıları gerekse amaçları ile geleceği parlak görünüyor. Ethereum, litecoin, ıota ve son olarak da dash gelecekte uzun vadeli yatırımda yatırımcısına güven veriyor.

Kısacası kripto para dünyası her geçen gün artıyor. Öyle ki artık ünlü futbolcuların bonservis ücretlerinden alacakları maaşlara kadar bitcoin ile hesaplanır oldu. Bu tamamen bitcoinin gücüdür değerli okuyucularımız. Bu yüzden siz de kripto paralardan haberdarsanız ve yatırım yapmak istiyorsanız alt ta bulunan yazımızı okuyarak bizden bu konuda yardım alabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.


İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.