a kazanç plus

A Kazanç Plus'ın Ürettiği Akıllı Ampulleri Ümit Karan Tanıttı !!

Ümit Karan A Kazanç Plus Akıllı Ampullerin Reklamını Yaptı !!

A Kazanç Plus aldığı yatırımlar arttıkça ülkemiz için büyük atılımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cinemaximumlarla hologram reklamcılığı konusunda anlaşıp reklamlara başlayan a kazanç plus şirketi hızını kesmeden büyüyor. Türkiye'de büyük ses getirebilecek bir proje olan ve tamamen yerli mühendisler tarafından a kazanç plus şirketi bünyesinde üretilen Resital Led Ampullerinin, Dünyaca ünlü eski futbolcu Ümit Karan reklamını yapıp, bu projeye destek oldu.

Akıllı ampuller ile video çekerek sosyal medya hesaplarında yayınlayan Ümit Karan yerli mühendislerimiz tarafından yapılan Resital Led Akıllı Ampullerini beğendiğini söyleyerek, Fons şirketler grubuna da bu çalışmasından dolayı tebrik etti.Akıllı Ampul Nedir ?


A Kazanç Plus şirketinin yapmış olduğu akıllı ampuller, elektriğiniz gitse bile 6 saat boyunca yanmaya devam edebiliyor. Bu sayede karanlıkta kalmayıp kesilen elektriğinizin açılmasını bekleyebiliyorsunuz. Ayrıca özellikle kır düğünlerinde ışıklandırmak içinde kullanılan akıllı ampuller pek çok şekilde kullanılabiliyor.

2 Yıl garantili olan ürün, herhangi bir bozulma, ampul atma gibi sorunla karşılaştığınız zaman yenisini isteyebiliyorsunuz. Yani ürünler oldukça kaliteli, aldığınız akıllı ampulleri uzun yıllar kullanabileceksiniz.

A Kazanç Plus Üyelerine Daha Ucuz !!


A Kazanç Plus şirketine yatırım yapmış ve parasını kazanan üyelere bu akıllı ampuller %20 daha uyguna satılıyor. Hem yatırımlarımıza para kazanıp hemde şirketin ürettiği ürünlerden ve yapılan işlerden indirim kazanıyoruz. Bu aslında harika bir sistem. Şirket gerçekten çok iyi bir şekilde ilerliyor. Bu büyüme artarak gideceğinden hiç şüphemiz yok. Başarılar A Kazanç Plus, Başarılar Fons Şirketler Grubu.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.