aydan arsa satın almak

Ay'dan Yer Satarak Milyarlar Kazanan Dahi !!


aydan yer almak, aydan yer satmak
Günümüz dünyasında ay da yer almak veya aydan yer satmak moda oldu. Tüm ileri görüşlü dahiler artık bu işlerden milyonlar kazanıyor. Bu iş aslında şuna benziyor. '' Zamanında buralar hep dutluktu dedem buraları çevreleyip ev yapsaydı şimdiye zengindik'' İşte şimdi bu durum ay için geçerli oldu. Ay da yer satarak milyon dolarlar kazanan insanlarda buna bir örnek.

California'da yaşayan ve araba satıcılığı işi ile ilgilenen Dennis Hope 1980 yılında ayın sahibi olduğunu iddia ederek o günden beri ayı parça parça satmaya başladı. Bu ünün yayılmasıyla satışlar arttı ve ayın sahibi olduğunu iddia eden Hope bu işten 10 milyon dolar kazandı. Bu gerçekten inanılmaz bir dolandırıcılık hikayesidir. Dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Deniis Hope'un bunu nasıl yaptığı ise merak konusu. Çünkü o yıllarda aya gitmek bile çok mümkün değilken Hope burada satış yapmıştır. Ayrıca insanları nasıl buna inandırdı. Bunu nasıl başardı bu bilinmiyor ama ortada sahtekarlık da olsa müthiş bir başarı olduğu açık. Çünkü günümüzde bile bunu yapmak imkansızken o senelerde aydan yer satmak bir mucize olmalı.

Hope'un bu işe girme süreci ise boşandığı zamanda oldu. Boşanmış ve meteliksiz kalmış bir adamdı. İkinci el araba satarak daha nereye kadar yaşamın bu şekilde devam edeceğini düşünürken birden aklına bu fikir gelmiş olacak ki böyle bir şey ortaya attı. Çünkü bu fikir gerçekten çaresizlikten ve dahilikten gelen bir fikir. Bir çok şeyin karıştırılmış hali gibi bir şey. Gerçekten inanılmaz bir rakamı bu saçma işten kazanması ise bu kişinin mi dahi olduğunu yoksa alıcılarında tam tersi olduğunu anlamamızı güçlendiriyor.

Hope bu fikir aklına geldiğinde ay ile ilgili çalışmalara başlamış. Ve ayın hiç bir ülke veya güç tarafından alınamayacağını öğrenmiş. Bunu hemen fırsata dönüştürüp ay üzerinde hak iddia etmeye başlamış. Sahte belge hazırlayarak tapuyu eline aldı. Bu tapuya nasıl izin verildiği ise merak konusu. Bu tapuyu aldıktan sonra ise parsel parsel başladı ayı satmaya. Gerçekten inanılması güç bir olay.

Bu satışlar için bir de site kurup satışlara buradan devam etti. Düşünsenize bir siteye girip aydan yer alıyorsunuz. Bu dahice fikir satışlar artınca geldi. Ve internetin gücünü de kullanan Hope satışları iyice artırdı. Kendisi bu sitede ayın elçisi olarak tanımladı. Bu haber ise bir çok global TV kanalında çıktı. Bu haberlerin çıkmasından sonra ise Hope milyoner oldu. Satışlar tavan yaptı. Domates ekmek satar gibi aydan yer satıyordu artık hem de milyonlar karşılığında.

Hope bugünlerde milyonerliği aşarak milyarder olduğu konuşuluyor. Bu fikir ilk başta çılgınca gelebilir fakat yapan kazanıyor. Sonuç olarak Hope boşanmış meteliksiz bir adamken bir fikir onu milyarder yaptı. Saçma da olsa akıl dışı da olsa bu fikrin peşinden mantıklı adımlar ile gidip milyarder olmayı başardı. Örnek alınması gereken bir çok olayın yaşandığı bu hikaye hayata dair güzel ipuçları sunmakta.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.