konut kazanç

Konut Kazanc ile Oyun Oynayarak Para Kazan !! Para Kazandıran Oyun


Konur Kazanç ile Oyun Oynayarak Para Kazan !!


Konut Kazanç oyunu ile internetten oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Oyun oynayarak para kazandıran sistemlerde genelde yakın bir zaman sonra kapanma sorunları olabiliyor. Özellikle ne iş yaptığı tam belli olmayan oyunlarda bu gibi mağduriyetler bir hayli artmış durumda. Konut kazanç oyununda da kapanma riskinin olduğunu belirtelim. Dolayısıyla eğer bu oyuna yatırım yapıp oynamayı düşünüyorsanız kesinlikle bu riski göz önünde bulundurarak oynayın. Bunun dışında yatırım yapmadan oynamayı düşünüyorsanız oynayabilirsiniz. Şimdi gelelim konut kazanç oyununun mantığına.


Konut Kazanç Nasıl Oynanır ?


Öncelikle konut kazanç oyununa başlamak için BURAYA TIKLAYARAK kayıt olmanız gerekiyor. Böylece size başlangıçta size para kazanmanızı sağlayacak " Başlangıç Dairesi" hediye edilecek. Başlangıç dairesinin değeri 35 TL ve 1 yıl boyunca size toplam 65 TL kazandırır. Fakat oyun içerisinde gelişerek bu kazancınızı artırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra giriş yapıyorsunuz. Giriş yapınca karşınıza ana ekran olan istatistik bölümü çıkacak. Bu bölümde mevcut altın yani oyun paranızı, konut elektrik giderinizi, ( yani diğer oyunlardaki yem diyebiliriz. Bilmeyenler içinde birazdan anlatacağız.) ve konut gelirinizi ve kasa doluluk oranınızı görebilirsiniz. 

Altın oyun içinde kullanacağınız para birimidir. Mesela daire alırken, elektrik alırken altın kullanırsınız. Altınlarınız sayesinde daha fazla daireler alarak daha fazla para kazanabilirsiniz. 

Elektrik gideri denilen sistem ise diğer oyunlardaki yem sistemi diyebiliriz. Para kazanmanızı sağlayacak dairelerinizin belli bir miktar elektrik gideri vardır. Elektrik gideri kazancınızın yanında göze batmayacak kadar azdır. Elektrik giderinize dikkat etmeniz gerekiyor. Zira elektriğiniz biterse evlerinizden kazanç elde edemezsiniz. 

Konut geliri bölümünden de evlerden kazandığınız kazançları toplayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise kasa seviyenizdir. Hemen alt tarafta dolan bar sizin kasa seviyenizi göstermekte. Bu bar dolduktan sonra evlerden kazanç elde edemezsiniz. kasanız dolduktan sonra kira gelirinizi topladıktan sonra tekrardan kazanç elde etmeye başlarsınız. Buradaki taktik şudur; Kasanız dolmadan kiranızı toplamak.

Kasa sistemi ise kazancınızı etkileyen bir faktördür. Kasanız dolarsa para kazanmanız da duracaktır. Kasanızı boşaltmalısınız ki yeniden para kazanabilesiniz. Kasanız dolmadan konut gelirinizi toplamayı unutmayın.


Konut Kazanç Nasıl Para Kazanılır ?


Konut kazanç oyununda para kazanmak için oyundaki evlerden alarak kira gelirinizi artrımanız gerekiyor. Ne kadar çok kira geliriniz varsa o kadar çok gerçek para kazanırsınız. Kazandığınız parayı da papara hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Konut Kazanç Güvenilir mi ?


Güvenilirlik konusunda konut kazanç oyununun pek çok eksikleri var diyebiliriz. Sistemin ne zaman kapanacağını bilemeyiz ama eğer somut adımlar atmazlarsa çok uzun süre devam edebilecek bir oyun olabileceklerini düşünmüyorum. 


İnternetten para kazanmak Yazar

2 yorum :

  1. siteye üyeliğim var cidden güzel para çekimleri anında oluyor.

    YanıtlaSil
  2. Gelir getiren bir site ödeme yapıyor. Özellikle ev hanımları,öğrenciler ,ek gelir istiyen herkez cep telefonu olan herkez üye olsun

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.