kestirmeden zengin olmak

Kısa Yoldan Zengin Olma Yolları ? Nasıl Kısa Yoldan Zengin Olurum ?


Nasıl Kısa Yoldan Zengin Olurum ?

Kolay Yoldan Zengin Olmanın Yolları

Zengin olmak isteyen kişi sayısı bir hayli fazladır. Fakat zengin olmak için gerekli adımları bir türlü atamazlar. Daha doğrusu sürekli düşünürler onu yapsam, bunu yapsam ama sonra gün sonunda bir bakmışız ki hiç bir şey yapmamışlar. Eğer siz de böyle iseniz ve zengin olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü yazımızın içinde bunu yapacağınız yollar bulunuyor.

Tabi ki zengin olmak bir çalışma ve uğraş gerektirir. Bunu uzun yıllarda sağlam bir şekilde yapan insanlar, planlı çalışan insanlar çok. Fakat bunun gibi olmayıp da kısa yoldan zengin olmak isteyenler için bir kaç planımız var. İşte kısa yoldan zengin olmanın yolları.


Şans Oyunları Oynayın

Yakın zamanda çekilen piyangodan bir şanslı kişi zengin oldu. Bu kişi önümüzdeki zamanlarda siz de olabilirsiniz. Bunun yanında diğer şans oyunları da mevcut. Bunlar ile kısa yoldan zengin olabilirsiniz. Sadece unutmamanız gereken şudur ki tüm her şeyinizi buraya yatırmayın. Çünkü bu tarz oyunlardan hayatını bitiren, yuvasını yıkan insanlar da vardır. Siz bunlardan olmayın. Ölçülü oynayın ama kazanma şansınız yine olsun.

Zengin Biriyle Evlenin

Ülkemizde genel olarak bu durum zengin koca bulmak olarak adlandırılır. Fakat bu erkekler için de böyledir. Erkekler siz de zengin bir eş bulabilirsiniz. Bu en kısa sürede zengin olma yoludur. Hem aşkınızı yaşarsınız hem de rahat bir yaşam sürersiniz. Fakat pek çok kişi bu kadar şanslı olamıyor.

Şans ve emek gerektiren bu işlemde sonuçta hem mutlu hem de zengin olursunuz. Ama bunu zengin ve mutsuz biri olarak yanlış anlamayın. Bir erkek sırf zengin diye gidip onunla evlenmeyin veya bir bayan çok zengin diye gidip onunla evlenmeyin. Çünkü böyle yaparsanız zengin bir yaşam sürersiniz fakat mutsuz olursunuz. Bu da çok tercih edilmesi gereken bir durum değildir.

Altın Arayın

Ülkemizin taşı toprağı altındır. Bunu sürekli duymuşsunuzdur. Aslında bu gerçektir. Çünkü ülkemiz bir çok topluma ev sahipliği yapmıştır. Ve eski zamanlarda insanlar altınlarını genelde gizli yerlerde saklarlardı. İş böyle iken de eskiden ani bir savaş veya baskında çok kişi ölürdü veya hızlıca orayı terk etmek zorunda kalırdı. Bu ikisinde de gömülen veya saklanan altınlar hep orada kaldılar.

Bunların sonucunda ise bir çok kişi altın bularak zengin oldu. Ülkemizde bu yüzden altın arayanların sayısı bir hayli fazladır. Siz de böyle yapabilirsiniz. Ama bu işi çok da kafanıza takmayın. Boş zamanlarınızda iyi bir ekip ile sağlam çalışmalar yaparak belki de bir küp altın bulacaksınız. Denemeden bunu bilemezsiniz deneyin ve gerisini şansa bırakın.

Borsaya Girin

Borsa bir çok kişiyi zengin eden ama daha çok kişiyi de batıran bir yerdir. Bu yüzden borsaya çok bel bağlamamak her zaman iyidir. Ünlü borsacılar, uzman ekipler farklı tabi ki onların işi bu ve günde elde ettikleri kar belki de milyonun üzerinde ama genel de borsa da küçük balıklar yenilir. Balina dediğimiz büyükler ise genel olarak kazanan tarafta olur.

Borsaya girin ve düşük olan yerlerden alım yapın. Belki de 5 sene içinde o hisseler sizi milyoner bile yapabilir. Ama bu hisseleri bölün. Her farklı hisseden az da olsa alın. 5 sene sonra belki zengin olursunuz.

Youtube Kanalı Açın

Youtube artık o kadar kolay para kazandırıyor ki küçük çocuklar bile buradan çok güzel paralar kazanıyorlar. Birbirine diss atmış gibi yapan ve saçma sapan videolar çeken insanlar deli gibi para kazanıyor. Hepsi genel olarak kazanamıyorum diyorlar ama bazen bir video için bile 10.000 TL harcıyorlar. Bu da olayı açıklıyor aslında.

Youtube denilen mecrada bir kanal açın ve '' örümcek korktun mu '' gibi saçma bir cümle ile birlikte milyarlar kazanabilirsiniz. Maalesef ülkemiz artık sosyal medya yönünden çocukların eline geçse de sonuçta para kazandırıyor. Biraz kitle yaparsanız sonra da film çekersiniz paraya para demezsiniz. Bu yüzden youtubeyi bir düşünün derim, çünkü ülkemiz bu alanda büyük bir eksiklik çekiyor.

Kripto Paralara Yatırım Yapın

Kripto para piyasası son zamanların en ünlü piyasasıdır. Çünkü zamanında küçük miktarlarda yatırım yapanlar bile milyoner olmuştur. Örneğin 2011 de 27 dolar değerinde bitcoin alan bir Amerikalı günümüzde o aldığı bitcoinler sayesinde milyoner olmuştur.

Bunun yanında Facebook ile kavgalı olan ikizleri duymuşsunuzdur. Bu fikrin kendilerine ait olduğunu ve çalındığını iddia ederek facebook'a dava açmıştır. Bunun sonucunda ise facebook kendilerine 15 milyona yakın para ödemiştir. Bu kardeşler bu parayı tamamen bitcoine yatırmıştır. Ve günümüzde artık milyarder olmuşlardır.

Bu şekilde para kazanan sayısız insan vardır. Siz de önümüzde ki zamanlarda bu insanlar arasında olabilirsiniz. Çünkü en yakın örnek geçen sene aralık ayında ripple denilen kripto paraya 1.000 TL yatırım yapan ve saklayan biri geçtiğimiz aralık ayında bunu satmış olsaydı 300.000 TL ye satmıştı. Yani tam olarak 300 kat değer kazandı.

Bu şekilde siz de çok düşük koinlerden bazılarına yatırım yapın. Bin TL olur 2.000 TL olur fark etmez. 5-10 tane koine yatırım yapın ve bekleyin. Belki de 2-3 sene içinde milyoner olabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.