bitcoin

Piempi Nedir ? Piempi Güvenilir mi ? Piempi ile Para Kazanmak !Piempi network, Yatırım yaparak internet üzerinden para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Bitcoin üzerine kurulu olan sistem şimdilik bitcoin arbitraj robotu üzerinde çalışıyor. Arbitraj ucuza alıp pahalıya satmak demek. Bitcoin üzerinden otomatik olarak ucuzdan alıp pahalıdan satarak al sat yapabilecek.

Arbitraj kolay gibi görünse de biraz uğraş ve bilgi isteyen bir iştir. Piempi network dediği gibi bu işi robotlaştırırsa gerçekten çok büyük kazançlar elde edilebilir. Bitcoin ve alt coinlerin sadece 2017 yılında 10 ila 1000 kat arttığını düşünürsek arbitraj işinin oldukça mantıklı ve karlı bir iş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Piempi İletişim:

Adres: Pegagaz Sokak No:6 Soğanlık
Kartal – İstanbul

Piempi A.Ş Şirketi kuruluş amacını resmi web sitesi piempi.com sitesinde açıkladı;

”Stratejimizin temelini oluşturan  ana hedefler, müşterilerimiz için en güvenli yatırım ortamını oluşturmak,risk oluşumuna karşı korumak ve hem şirketimizin hem de yatırımcılarımızın yüksek seviyede garanti kazanç elde edebilmesini sağlamaktır. Başlıca amacı ve faaliyet konusu ve ilgili mevzuat çerçevesinde,sermaye piyasası araçlarının,kambiyo ve kıymetli madenler ile kıymetli taşların ve Sermaye Piyasası Kurulunca uygun görülen diğer sözleşmelerin, belgelerin ve kıymetlerin serbest rekabet şartları altında kolay ve güvenli bir şekilde, şeffaf, etkin rekabetçi, dürüst ve istikrarlı bir ortamda alınıp satılabilmesini sağlamak,bunlara ilişkin alım satım emirlerini sonuçlandıracak şekilde bir araya getirmek veya bu emirlerin bir araya gelmesini kolaylaştırmak ayrıca, daha fazla şirket geliştirme için yeni fon cazibe sürücülerinden biri,www.piempi.com adresindeki kayıtlarla ilgili uzak işlemlerin sonuçlandırılmasına yönelik bir opsiyonla yeni hesapların açılmasının teşvik edilmesinde önemli bir faktör olan yüksek kar oranlarında bireylerin yerleştirdikleri mevduatlardır.”

 PİEMPİ ÜCRETSİZ KAYIT

GÖREVİMİZ:

”Yatırımcısını koruyan onların yatırımlarını en iyi şekilde muhafaza ederek ticari alanlarda değerlendiren ekibimiz sizin için tüm desteği güvenli bir şekilde sunacaktır.”

PİEMPİ ŞİRKETİNİN FAALİYETLERİ:

Piempi şirketi ile alanında öncü Pomepo Web Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. arasında  gerçekleştirilen  ortaklık anlaşması sonucu 2  şirket güçlerini birleştirme yoluna giderek Dünya’da bilişim sektörüne damga vuracak projeleri tek tek hayata geçirecek  çalışmaları yapma kararı aldılar.Pomepo şirketinin faaliyetlerinden bazıları şu şekilde,

Web Yazılım / Programlama / Geliştirme
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Grafik Tasarım / Kartvizit / Broşür / Banner
Dijital Pazarlama / Satış Teknikleri
Sosyal Medya Yönetimi
Adwords / Merchant Reklam Yönetimi
Mobil Tasarım (Full Responsive)
E-Ticaret / WordPress / Opencart
İçerik Pazarlama


Piempi A.Ş yetkililerinden aldığımız haberlere göre 4 büyük projenin çalışmalarına devam edildiği ve ilerleyen zamanlarda gerekli açıklamaların yapılacağı bildirildi.

Bu projelerden birisi Bittrex coin borsası  benzeri belli kalitede alt coinlerin güvenle alınıp satılabileceği exchange borsa projesi.Bir diğer yazılımı devam eden ”Smart Arbitrage  Software” akıllı otomatik alım satım arbitraj robotu projesi.


PİEMPİ NETWORK  YAZILIM PAKETLERİ

Piempi Network yazılım paketleri 4 gruba ayrılmaktadır.

1-) Küçük Paket(0.01 BTC-0.1999  BTC Arası) 24 Ay Sürer (Aylık Ortalama %8 Kar)

2-) Orta Paket (0.2 BTC-0.4999  BTC Arası ) 20 Ay Sürer  (Aylık Ortalama %10 Kar)

3-) Büyük Paket (0.5 BTC- 2  BTC Arası) 16 Ay Sürer  (Aylık Ortalama %13 Kar)

4-) Kurucu Paket (3 BTC-10  BTC Arası) 15 Ay Sürer  (Aylık Ortalama %12 Kar)

Yazılım paketlerinin pasif gelirleri her gün yönetim panelinizdeki sanal cüzdanınıza BTC olarak yansımakta ve ödemeler Küçük,Orta ve Büyük paketlerde ayda 2 defa; Kurucu paketlerde ayda  1 defa yapılmaktadır.Ödemeler de alt limit 0.00256 BTC üst limit sınırsızdır.

Yazılım paketleri  satın alınan paket seçeneğine göre ortalama günlük % 0.26-% 0.43 arasında,

Aylık  ortalama %8- % 13 arasında;

Yılda ise ortalama %180-% 208

 PİEMPİ KAYIT İÇİN TIKLAYIN

NOT: Yatırım paketlerinin süre bitiminde, yatırımcılar isterlerse yatırdıkları ana parayı güncel kurdan iade alarak sistemden ayrılabileceklerdir.

PİEMPİ NETWORK KAZANÇ PLANI

1-)Direk Tavsiye Kazancı % 6

2-) Toplam 8 derinliğe kadar ekip kazançları

PİEMPİ NETWORK SEVİYE VE DERİNLİK TABLOSU


1-) Küçük Paket:Toplam 2 seviye kazanç (24 ay)

1.Hattımızdan % 6 Tavsiye kazancı elde edebilmek için en az 0.01 BTC’lik  bir yazılım paketi satın alarak sistemde aktif olmak gerekmektedir.

2. seviyeden ilave % 4  kazanç elde edebilmek için en az 0.025 BTC’lik kişisel yatırım ve 0.3 BTC’lik ekip yatırımı şartı bulunmaktadır.

2-) Orta Paket:Toplam 4 seviye kazanç (20 Ay)


1.Hattınızdan % 6 Tavsiye kazancı elde edebilmek için en az 0.01 BTC’lik  bir yazılım paketi satın alarak sistemde aktif olmak gerekmektedir.

2. seviyeden ilave % 4  kazanç elde edebilmek için en az 0.0225 BTC’lik kişisel yatırım ve 0.3 BTC’lik ekip yatırımı

3. seviyeden ilave % 3 kazanç elde edebilmek için en az 0.25 BTC’lik kişisel yatırım ve 0.5 BTC’lik ekip yatırımı

4. seviyeden ilave % 2 kazanç elde edebilmek için en az 0.275 BTC’lik kişisel yatırım ve 2.5 BTC’lik ekip yatırımı şartı bulunmaktadır.

3-) Büyük paket:Toplam 7 seviye kazanç (16 Ay)


1.Hattınızdan % 6 Tavsiye kazancı elde edebilmek için en az 0.5 BTC’lik bir yazılım paketi satın alarak sistemde aktif olmak gerekmektedir.

2. seviyeden ilave % 4  kazanç elde edebilmek için en az 0.525 BTC’lik yatırım ve 0.3 BTC’lik ekip yatırımı

3. seviyeden ilave % 3 kazanç elde edebilmek için en az 0.55 BTC’lik kişisel yatırım ve 0.5 BTC’lik ekip yatırımı

4. seviyeden ilave % 2 kazanç elde edebilmek için en az 0.575 BTC’lik kişisel yatırım ve 2.5 BTC’lik ekip yatırımı

5. seviyeden ilave % 1.5  kazanç elde edebilmek için en az 0.6 BTC’lik kişisel yatırım ve 5 BTC’lik ekip yatırımı

6. seviyeden ilave % 1 kazanç elde edebilmek için en 0.8 BTC’lik kişisel yatırım ve 10 BTC’lik ekip yatırımı

7. seviyeden ilave % 0.5  kazanç elde edebilmek için en az 1 BTC’lik kişisel yatırım ve 50  BTC’lik ekip yatırımı şartı bulunmaktadır.

4-) Kurucu Paket:Toplam 8 seviye kazanç (15 Ay)


1.Hattınızdan % 6 Tavsiye kazancı elde edebilmek için en az 3 BTC’lik bir yazılım paketi satın alarak sistemde aktif olmak gerekmektedir.

2. seviyeden ilave % 4  kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 0.3 BTC’lik ekip yatırımı

3. seviyeden ilave % 3 kazanç elde edebilmek için en az 3. BTC’lik kişisel yatırım ve 1.5 BTC’lik ekip yatırımı

4. seviyeden ilave % 2 kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 2.5 BTC’lik ekip yatırımı

5. seviyeden ilave % 1.5  kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 5 BTC’lik ekip yatırımı

6. seviyeden ilave % 1 kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 10 BTC’lik ekip yatırımı

7. seviyeden ilave % 0.5  kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 50 BTC’lik ekip yatırımı

8. seviyeden ilave % 0.5 kazanç elde edebilmek için en az 3 BTC’lik kişisel yatırım ve 100 BTC’lik ekip yatırımı şartı bulunmaktadır.

Piempi Network Projesine Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için bir referansa ihtiyacınız olacaktır. Butona tıklayarak PİEMPİ KAYIT  ücretsiz ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Piempi Network Projesi Kazançlarımı Nasıl Çekebilirim ?

Yazılım paketlerinin pasif gelirleri her gün yönetim panelinizdeki sanal cüzdanınıza BTC olarak yansımakta ve ödemeler Küçük,Orta ve Büyük paketlerde ayda 2 defa; Kurucu paketlerde ayda  1 defa yapılmaktadır.Ödemeler de alt limit 0.00256 BTC üst limit sınırsızdır.Pasif Kazançlarınız ve tüm komisyon gelirleriniz  Bitcoin Kripto para birimiyle (BTC) ödenir.

Paketleri nasıl satın alabilirim?

Bitcoin ve Banka Havalesi  ile yazılım paketlerini satın alabilirsiniz.

PİEMPİ NETWORK  VARİS TAYİN ETME

Piempi yönetim panelinizde bulunan ilgili bölümü eksiksiz doldurduğunuzda Piempi hesap sahibinin vefatı durumunda tüm hakları Piempi A.Ş şirketi  tarafından yetkilendirilmiş  hesap varisine devir edilir.

NOT: Arkadaşlar hayatın her yerinde risk olduğu gibi bu iştede elbetteki risk vardır. Sistem şuan iyi gidiyor ama yarın şirket paraları alıp kaçabilir, şirket istediği gibi yönetemez iflas edebilir bu durumda yatırmış olduğunuz para boşa gidebilir. Kesinlikle hiç bir şekilde %100 güvenilir bir iş değil. Risk alırsınız kazanırsanız güzel kazançlar elde edersiniz, kazanamazsanız elinizdeki yatırımınızın sistemden çekebildiğiniz kadarını kurtarır kalanı da batar. Kısaca demem o ki kesinlikle bu işe %100 güvenilirdir diye bakmayın. Sadece bu işe değil hayattaki bütün işler aynı şekilde %100 güvenilir değildir. Herkese bol kazançlar dilerim...


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.