bitcoin al sat

Profesyonel Al Sat Ekibi İle Paranızı Değerlendiriyoruz


kripto para al sat işlemleri

Değerli okurlarımız bildiğiniz gibi kripto para dünyası her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bitcoinin hükmü altında diğer alt koinler ile beraber kripto para borsaları da her geçen gün değerleniyor. Bir çok takipçimiz bizlere al sat üzerine tavsiyeler soruyor. Biz de şunu yapmaya karar verdik; Profesyonel al sat ekibine sahibiz ve her gün yüksek oranda karlar elde ediyoruz. Bize güvenen dostlarımız bize belli miktar parasını emanet ederek bu paraları katlıyoruz.

Yatırım limiti tabi ki vardır. Ama bu işlemi şuna benzetmeyin 1 veriyim 2 alayım. Öyle bir şey değil. Süreç 3 ay olacak şekilde ayarlıyoruz. Herkesin emanet ettiği para ve bu zamanda yapılan işlemler ekibimiz tarafından kayıt altına alınıyor. Yani paranız güvende oluyor. Profesyonel ekibimiz bu parayı 3 ay içinde kripto para borsalarında değerlendiriyor. Türk borsaları ve yabancı borsalar hepsi dahil fırsat koinlerinde paranızın değerlendirileceğine emin olabilirsiniz.

Günlük kar oranları gerçekten yüksektir. Bu yüzden 3 ay sürede paranız 5 e de katlanabilir 10 a da katlanabilir. Ama 2 ye de katlanabilir. Yani bu konuda kesin konuşmuyoruz ve sizi her konuda bilgilendiriyoruz. Yani örneğin 10.000 TL ekibimize emanet ettiğiniz önce biz bunu kayıt altına alıyoruz. Sonra bu parayı nerede hangi koinde değerlendirdik size rapor ediyoruz. Fakat 3 ay boyunca bu parayı size ödemiyoruz. 3 ay sonra isterseniz kar oranı ile birlikte paranızı ödüyoruz.

Peki bu 3 ayda neler oluyor. Her gün fırsat koinleri çok fazla. Bu konuda uzmanlaşan ekibimiz sürekli olarak paranızı artırmaya ve daha fazla kar etmeye çalışıyor. Bu şekilde size 3 ay sonunda kesinlikle daha yüksek bir para ödüyoruz. Fakat herkesten %30 komisyon alıyoruz. Kalan parayı da size ödüyoruz. Örneğin 10.000 TL bize emanet ettiniz 3 aylık bu para bizde kalıyor. 3 ay sonunda biz bu parayı 30.000 TL yaptık. Kar 20.000 TL olduğu için bu karın % 30 unu biz alıyoruz. Ana para ve diğer kar oranı ise size ödüyoruz.

Sistem bu şekilde işliyor. Unutmamanız gereken kısım ise süreç 3 ay. Yani 3 ay içinde paranızı alamıyorsunuz. Öncelikle bunu tekrar tekrar belirteyim. 3 ay sonra kar oranı ile birlikte alıyorsunuz. Şöyle bir durumda var bu işlerde her zaman kar olmuyor bazen zarar da oluyor. Ama bizim profesyonel ekibimize güvenimiz tam şimdiye kadar yaptıklarımız oldukça yüksek karlar ve yapmaya da devam edeceğiz.

Bu durumda garanti isteyecek olursanız bize ödediğiniz paranın minimum %30 unu karlı olarak alırsınız. Yani 10.000 TL verdiniz en kötü ihtimalle 13.000 TL alırsınız. Bunu şu yüzden söylüyorum sonuçta borsa ve ne kadar iyi olursak olalım kimseyi mağdur etmek istemeyiz. Hiç kimseye yapamayacağımız şeyleri söylemeyiz. Ama kimsenin zarar etmemesi garantisini veriyoruz. Bu garantiyi kesinlikle bizden alırsınız.

Şimdiye kadar yaklaşın 1.000.000 TL de elde ettiğiniz kar oranı %250 bu sadece 2 ayda edilen kar. Ama buna rağmen size garanti verebilmek için bunu söylüyoruz. Yani bize verdiğiniz paradan daha düşük bir para alma ihtimaliniz yok. Fakat kesin olarak çok yüksek alma garantisi de sunmuyoruz. Bunu garanti olsun diye söylüyoruz. Dediğim gibi aslında kar oranları çok fazla. En kötü %100 kar elde ederiz ama sonuçta kötü ihtimalleri de hesaba katarak değerli okuyucularımıza kesin olanı söylüyoruz.

Emin olun şimdiye kadar bir çok kişiye kar elde ettirdik. Kimseyi zarara da sokmadık. Ama tekrar söylüyorum bu işler riskli. Zarar etmezsiniz ama minimum %30 kar elde edersiniz. En kötü ihtimali bu. Ama % 500 bile kar edebilirsiniz. Yani özetle sistem bu. Yüksek düşük fark etmeksizin % 30 komisyonu ekibimiz olarak biz alıyoruz. Bu komisyon elde edilen kardan gelen komisyondur. Ana paradan değil. Bize güvenen parasını katlamak isteyen okurlarımıza duyurulur.

Katılım için minimum bir limit ve maksimum bir limit vardır. Detaylar için telefon numaralarımız: 0534 384 1964 ve 0505 425 15 96. Bu numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Tavsiyemiz Whatsapp üzerinden mesaj atmanız çünkü çok arayan oluyor herkese dönemiyoruz veya açamıyoruz. Whatsapp üzerinden mesaj atarsanız kesinlikle size dönüş sağlanacaktır.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

1 yorum :

  1. diyanet dijital parayı haram demeseydi bende yatırım yapardım.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.