milyoner olmak için neler yapmam gerekir

Sıfırdan Başlayıp 1.000.000 TL Kazanmak Mümkün !!
Sıfırdan Milyoner Olmak


1.000.0000 TL kazanmak gerçekten mümkün sadece yapmanız gerekenleri bilmeniz gerekiyor. Milyoner olmanın getirdiği haklar ve özgürlükler ise birçoğumuzu memnun edecektir. Bir çok takipçimizin hayalini süsleyen milyon kazanmak göründüğü kadar zor değildir. Elbette zor olacaktır fakat bazı şeyleri doğru yaparsanız neden olmasın. Sonuçta kazananlar nasıl kazanıyor onlar ne yapıyor da kazanıyor ? Bizden farklı neler  yapıp milyoner oluyorlar.

Başlangıçta bunları okuyunca çok uçuk bir hayal gibi gelebilir size. Ama genel olarak milyonlar kazanan insanlarda yolun başında iken o kadar kazanacaklarını bilmiyorlardı. Fakat kazanmaya başlayınca daha fazlasını da kazanabileceğinin farkına varıyorsun ve bu şekilde daha da çok kazanıyorsun. Unutmayın bir çok engel sadee kafamızdadır. Kafamızdaki engeller gerçekte ki fiziki engellerden daha aşılmazdır. Çünkü fiziksel engeli aşmaya çalışabilirsiniz fakat zihnimizde ki engelleri çoğumuz aşamayız. Bunun nedeni ise bunla yüzleşecek öz güveni kendimizde bulamamaktır.

Şimdi gelelim bu 1.000.000 TL'yi nasıl kazanacağımıza. Öncelikle bunlar için gerekli adımlar var. Tabi ki bunları yapınca milyon TL kazanma garantisi yok. Hani şu anlama gelmesin. Bunları yapan herkes milyon kazanacak. Tabi ki öyle bir şey yok. Sadece daha fazla kazanmanızı sağlayacak ve daha sonra daha da fazla kazanacağınızı anlamak. Bu şekilde zihindeki engeller ortadan kalkar ve milyon kazanmak hayal değil hedef haline gelir.

1.000.000 TL kazanmak için gerekli adımlar;


1 - Mükemmel Olmak Zorunda Değilsiniz

Adım atacağınız işte veya sektörde mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Mükemmel olmak tabi ki de çok iyidir ama kimse bunu başaramaz. Elbet sorunlar olacak elbette işlerinizin kötü olduğu dönem olacak. Bu dönemlerde ki davranışlarınız ise sizin gerçekten bir milyoner olup olmayacağınızı belirler. Çünkü zor zamanlarda ayakta kalanlar daha başarılı olurlar.

Fakat işlerinizin kötü olduğu dönemde de mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Kaygıya kapılmanız, başınızın ağrıması oldukça normal. Bu sorunların sosyal hayatınızı etkileyeceği de normal. Fakat önemli olan bu sorunları minimum seviyeye çekmektir. Eğer bunları yapabilirseniz daima kazancınız artacak şekilde yola devam edersiniz.

2 - Hedefinizi Gerçekleştirmiş Bir Hoca Bulun, Çevrenize Dikkat Edin

Önceden bu parayı kazanmak insan sayısı fazla. Dünya geneli için az fakat artık günümüzde her geçen gün yeni bir milyoner çıkmakta. Oldukça İnternet dünyasının gelişmesi ile birlikte milyoner sayıları sürekli olarak artmaktadır. Bunu daha önce yapmış birini bulup ona hoca gözü ile bakarsanız para kazanmanız daha hızlı olur.

Çünkü o kişi daha önce sizin geçtiğiniz yollardan geçmiştir. Sizin yaşadığınız sorunları yaşamıştır. Belki de sizin hiç görmediğiniz açılardan olaylara bakma yeteneği kazanmıştır. Bu yüzden daima yanınızda bunu başarmış veya başarmak için çalışan insanları bulundurun. Yanınızda boş insanlar yerine amacı olan insanlar olsun. Bu hayata bir neden için geldiğinin farkına varan başarıya aç insanlarla takılın. Onlarla gezin tozun aynı zamanda da çalışın.

Çünkü çevrenizdeki kişiler sizi çok etkiler. Siz de onları çok etkilersiniz. Şimdi şöyle düşünelim. Atıyorum bir üniversite öğrencisisiniz. Çevrenizde sürekli girişimci olmak isteyen bunun için adımlar atan yeniliklere açık insanlar varken nasıl hissedersiniz.? Siz de bunları isterseniz ve harekete geçmek için uğraşırsınız doğru mu. Bir de çevrenizde sürekli kız muhabbeti yapan, içki sigara içen amacı olmayan üniversiteye boş insan olmak için gelmiş insanlar olsun. Bu durumda emin olun siz de yavaş yavaş onlar gibi olursunuz.

Bu yüzden çevreniz bu işlerde çok önemlidir. Çünkü hiç kimse tüm hayatını işe adayamaz. Arada eğlenmek, gezmek, tozmak, spor yapmak gereklidir. Bunları boş insanlarla değil de sizin gibi veya düşüncesi kirli olmayan gelecekten umudu olan ve bunun için çaba gösteren insanlardan çevre kurun. Sonucunu fazlası ile göreceksiniz.


3 - Küçük Kazançlar Çok Önemli

Şimdi bir işe gireceksiniz veya bir projeye başlayacaksınız veya benzeri durumda bir şey yapacaksınız. Bu işte ki hedefiniz ise 1.000.000 TL kazanmak olsun. Direkt olarak işe başladığınızda bu parayı kazanamazsınız. Öncelikle yavaş yavaş ilerlersiniz. En başlarda kar değil zarar bile edebilirsiniz. Bu yolda önemli olan hedefe bağlanarak mantıklı şekilde ilerlemek. Çünkü küçük kazançlar olmadan büyük kazanç olmaz. Önce küçük kazanmayı alışkanlık haline getirip daha fazlasını kazana bileceğimizi görmektir.

Özelikle günümüzde kripto para piyasası ile milyoner olan insan sayısı oldukça fazla. Durum böyle iken siz de bundan yararlana bilirsiniz. Veya başka bir zaman başka bir fırsat çıkar. Buralardan ufak karlarla işinizi destekleyebilirsiniz. Yeniliklere ve yeni kazanç kapılarına açık olun. Siz açık oldukça fırsatlar sizi bir şekilde bulacaktır.

4 - Çok Çalışın

Çok çalışmak evet mükemmel bir şeydir. Fakat bazen akıllı çalışmakta önemlidir. Şimdi akıllı çalışmak evet daha önemli ama bunu insanlarımız yanlış anlıyor. Yan gelip yatarak ayda 3.000 TL kazanan insan aslında iyi kazanır ama o insan biraz daha çalışsa belki 10.000 kazanacak. Akıllı çalışmayı çalışmamak olarak algılamayın. Hem çok çalışın hem de akıllı çalışın.

Kazancınız belli bir noktada sabitlenince ve bu miktar sizi memnun edince de akıllı çalışarak bu parayı değerlendirip kazancınız artırırsınız. Ama belli bir noktaya gelene kadar çok çalışmak önemlidir. Çok çalışıp bu çalışmayı akıllı bir şekilde yapanlar ise sonucunda daha kısa sürede daha yüksek gelir ulaşacaktır.


5 - Nedenleriniz Olsun


Bir işe başlarken en önemli şey nedenlerdir. Nedenleri güçlü olan insanlar sorunları sorun olarak görmez. Daha çok bunları daha ilerisi için bir basamak olarak görürler. Unutmayın ne kadar çok sorun çözerseniz o kadar çok kazanırsınız. Ne kadar zor bir problemi çözerseniz o kadar daha çok kazanırsınız. Bu problemlerle karşılaştığınızda ise nedenleriniz sizi harekete geçirir. Bir kişinin nedeni ne kadar sağlam ise o kadar başarılı olur.

Bu neden olayını başarılı insanlara bakarak daha rahat anlayabilirsiniz. Çünkü onların nedenleri o kadar güçlü ki ne kadar sorunlar karşılaşır ise karşılaşsınlar pes etmemişler. Steve Jobbs kurduğu şirketten atılmış. Fakat adam durmamış yeni bir şirket kurarak eski şirketini kendisi ile anlaşmak zorunda bırakmış ve tekrar şirketin başına geçmiş. Bu hikaye hanginizin başına gelse tekrar sıfırdan başlarsınız? Tahminim bu sayı çok azdır.

Çünkü nedenlerimiz yeterince güçlü değil. Nedenleriniz güçlü ise asla mızlanmazsınız. Sorun çıktığında sorun üzerine değil çözüm üzerine düşünürsünüz. Bu nedenler çok sağlam nedenler bulun ve bu yola çıkın. Üstteki yazılanları da bunun yanına ekleyin ve bir hikaye de siz yazın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.