en çok alınan coinler

2018'de En Sağlam ve En Kazançlı 3 Kripto Para !!Kripto para dünyası her geçen gün büyümektedir. Her geçen gün binlerce insan bitcoin, ethereum, ripple, litecoin gibi koinleri duymakta ve merak etmektedir. Bir süre sonra ise piyasaya yatırım yaparak kar etme amacındadır. Durum böyle iken de sorular artmaktadır. Çünkü kar yapanda var zarar edende var. Piyasaya yeni giren insan çok olduğu için zarar eden sayısı oldukça fazla.

Biz sizin zarar etmemeniz için elimizden geldiği kadar uğraşıyoruz. Şimdiye kadar zarar da ettirmedik. Ama kesin olan bir şey var ise o da uzun vadede her zaman kazanacağınızdır. Çünkü uzun vadede kar etmek garanti gibi bir şeydir. Senelik kar oranları oldukça yüksek olan piyasaya adım atanlar için yazdığımız bu yazıda elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Öncelikle aldığınız koin düşer düşmez satmayın bu en önemli kural. Atıyorum 1 bitcoin aldıysanız bir bitcoin her zaman bir bitcoin eder. Bekleyin düşse de bekleyin. Zamanla artacak ve size kar olarak geri dönecektir. Bu diğer alt koinlerde de öyledir. Beklemek zordur ama bekleyen kazanır. Bu sistem böyledir arkadaşlar sadece bilgi işi değil sabır işidir. Sabredenler her zaman kazançlı çıkan tarafta olurlar.

Şimdi gelelim nelere yatırım yapacağımıza öncelikle bunlar benim şahsi fikrimdir. Kimse araştırma yapmadan yatırım yapmasın. Herkes kendi araştırmasını yapsın ondan sonra gitsin yatırım yapsın. Çünkü zarar etme ihtimali de vardır. Yüzde yüz kar yapacağız diye bir şey yok. Ama uzun vadeli yatırımcı iseniz her zaman kazanırsınız. Günlük al satı bilmeden yaparsanız ise zarar edersiniz.

1- Litecoin

Arkadaşlar litecoin oldukça güzel bir alt yapı ile kurulmuş sağlam bir koindir. Bir çok kişiyi de milyoner yapmıştır. Litecoin geçtiğimiz sene içerisinde tam olarak 100 kat artmıştır. Yani 1 sene içinde 100 kat kazandırmıştır yatırımcısına bu da demek oluyor ki 1.000 TL yatırım yapsaydık geçen sene şimdi 100.000 TL miz olurdu.

Bu sene 100 kat artmaz çünkü artık belli bir seviyeye geldi. Ama yine artış gösterecektir. Bu artış miktarı 5 kat olur 10 kat olur veya 20 kat olur ama olur. Tam olarak ne kadar olacağınız tahmin edemeyiz. Ama sonuç olarak yatırım yapan sene sonunda ortalama olarak 7 ile 10 kar arasında kar edecektir.

2 - Ripple

Ripple ABD bankalarında kullanılmaya başlandı. Bunun yanında bir çok alanda da kullanılmaya hazırlanıyor. Bu ripple ı bir çok kişinin gözünde yatırım aracı yapmıştır. Bundan dolayı alıcısı artmış bir talep oluşmuştur. Günlük dünya üzerinde dönen hacmi ise BTC'ye yakındır. Bundan dolayı ripple yatırımcısına uzun vadede kar ettirecektir.

Geçtiğimiz sene ripple a yatırım yapanlar 300 kat kazandı arkadaşlar. Tabi bu rakam en üstten satanlar içindir. Yani 1.000 TL bugün 300.000 TL olabilirdi. Ama en üstten satmak şartı ile. Tabi ripple birdaha 3 dolar seviyelerini görür mü bizce görür. Ama bu ne zaman olur kimse bilemez. Ortalama bir sene içinde yine 7 ile 10 kat arasında artış beklenmektedir.

3 - Ethereum

Ethereum ise arkadaşlar belki de alt yapısı en iyi koinlerdendir. Geçen sene 1.000 TL yatırım yapanlar 110.000 TL olarak paralarını çekebilirlerdi. Hem sağlam hem de bitcoin ile aynı alt yapıya sahiptir. Yani bitcoinden sonra ki en sağlam koindir diyebiliriz.

Bir de market hacmi olarak bitcoinden sonra ikinci sırada gelmektedir. Bu da demek oluyor ki günlük dönen ethereum miktarı oldukça yüksektir. Bundan dolayı uzun vadede en kötü ihtimalle 10 kat artacaktır.


NOT: Bu 3 koin hem sağlam hem de geleceği olan koinlerdir. Piyasa hacimleri de oldukça yüksektir. Bunlar gerçeklerdir. Ama artış miktarları ise bizim düşüncemizdir. Yani yatırım yaparken siz de araştırın derim. Araştırma yapmadan yatırım yapmayın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.