autürk

Autürk Nasıl Para Yatırılır ? Autürk Para Yatırma Sistemi

AuTürk Nasıl Para Yatırılır ? Paket Nasıl Alınır ?

autürk paket alma, autürk para yatırma

Autürk şirketine para yatırmak isteyenler için bu içeriğimizi hazırladık. Sistemi beğenip Autürk şirketine para yatırıp günlük para kazanmak isteyen takipçilerimiz bu işlemleri nasıl yapacağını bilmedikleri için bu içeriğimizi hazırladık. Autürk şirketi hakkında bilgisi olmayanlar BURAYA TIKLAYARAK Autürk hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Autürk şirketine nasıl para yatırılır ?
Arkadaşlar Autürk sistemi için geniş çaplı bir sunum videosu çekmiştik. Bu sunum videosunda autürk para yatırma konusunu da göstermiştik. Videoyu üst tarafa koyuyorum. Videonun 3. dakikasının 32. saniyesinde bu konu hakkında vidolu açıklama bulunmaktadır. Bu adımları tek tek uygulayarak yatırım yapıp sizde günlük para kazanabilirsiniz.

Videoyu izleyemeyenler için yazılı ve fotoğraflı da anlatalım;


Autürk Para Yatırma:

1. Adım: Üye Olun

Öncelikle sisteme üye olmalısınız. BURAYA TIKLAYARAK üye olabilirsiniz.

2. Adım: Sisteme Giriş Yapın ve Sol Taraftaki Menüden " Altın Paketleri " Bölümüne Tıklayın


Sisteme giriş yapın. Ardından karşınıza çıkan ekrandan sol taraftaki menüden "Altın Paketleri" bölümüne tıklayın. Bu bölümde "altın paketi" yani size günlük para kazandıran paketlerden alabilirsiniz. Alacağınız bu paketlerin hepsi size günlük %1 kazanç sağlar. Örneğin 1000 TL değerindeki altın paket size günlük 10 TL kazandırır. Bu kazanç 6 ay boyunca devam eder.3. Adım: Alacağınız Altın Paketini Seçin


"Altın Paketleri " bölümünde istediğiniz kadar altın paketi alabiliyorsunuz. Almak istediğiniz altın paketlerini seçip alt taraftaki " Satın Al " butonuna tıklayın.

4. Adım: Karşınıza Çıkan Formu Doldurun


Karşınıza çıkan formu doldurun. Adres bilgilerinizi tam ve doğru yazın. Çünkü aldığınız altın paketlerine şirket sizin adınıza fatura kesip adresinize yolluyor. Yani yasal ve resmi bir iş bu. Formu doldurduktan sonra siparişi onaylıyorsunuz. 5. Adım: Ödeme Bildirimi Gönder Bölümüne Tıklıyoruz


Bu bölümde karşına yine bir form çıkacak. 

Sipariş: Bu bölümde girdiğiniz paket siparişini seçiyorsunuz. ( Eğer 2 veya daha fazla paket alacaksanız sırayla ödeme bildirimi gönderin. Önce 1. sipariş için bu formu doldurun sonra 2. sipariş için. Bunun gibi. )

Banka: Bu bölümde şirketin hesaplarını göreceksiniz. Buradaki hesaplardan birisine parayı yatırıyorsunuz. Parayı yatırdıktan sonra, parayı yatırdığınız bankayı seçiyorsunuz. Bu arada dikkat etmeniz gereken konu şu: Kesinlikle parayı gönderirken %18 KDV olduğunu unutmayın. Zaten alacağınız paketi sipariş verirken KDV dahil fiyatı karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan KDV'li fiyatı göndermelisiniz. Örneğin 1000 TL lik altın paketi için 1180 TL tl yollamalısınız.

Ödenen Tutar: Bu bölüme sizin göndermiş olduğunuz paranın miktarını yazıyorsunuz.

Açıklama Bölümü: Bu bölüme bir şey yazmanıza gerek yok fakat örnek olarak " 5000 TL lik altın paket için Ziraat Bankası Hesabınıza 02.02.2018 tarihinde saat 18:00'de KDV dahil toplam 5900 TL gönderdim. Paketimin aktifleştirilmesini talep ediyorum " Tarzında bir yazı yazabilirsiniz.

Dosya Seç: Bu bölümde de yatırmış olduğunuz paranın dekontunu yüklüyorsunuz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyorsunuz. Paketiniz 1 gün içerisinde kesinlikle  onaylanmaktadır fakat çoğu zaman 1 -2 saat içinde paketiniz aktifleştirilip ertesi gün para kazanmaya başlıyorsunuz.

Ayrıca dikkat etmeniz gereken konu şudur. Siz "Ana Sayfa" yazan bölüme tıkladığınızda kazancınızı görebilirsiniz. Fakat ilk 1 hafta sizin kazancınız paket kazançları bölümüne değil, provizyon bölümüne yatar. Bunun sebebi de 1 hafta içerisinde aldığınız paketi iade ederek yatırmış olduğunuz parayı geriye alma hakkınızın olmasıdır. Yani kazandığınız para 1 hafta boyunca birikir. Biriken paranızı da 1 hafta sonra isterseniz çekebilirsiniz. 1 Hafta sonunda da günlük olarak para çekimi yapabilirsiniz. Tabi çekim yapabilmeniz için minimum 200 TL olması gerekmektedir bilginiz olsun.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.