bedava bitcoin kazandıran siteler

Bedava Bitcoin Kazandıran 4 Güvenilir Site - Bu Siteler Bitcoin Dağıtıyor !!


Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler


Bitcoin kimilerine göre gelecekte paranın yerini alacak yeni nesil ödeme aracıyken, kimilerine göre tarihin gördüğü en büyük balonlardan birisi olabilecek bir sistem. Fakat ne olursa olsun şu anda dünya üzerinde pek çok insan bitcoin'e yatırım yapmaya, bitcoin kazanmaya devam ediyor.

Bitcoin şuanda değeri 8000 $ seviyelerinde ve bu da oldukça yüklü bir miktar. Bazı siteler bedava bitcoin kazandırıyor. Reklam gelirleri ve tıklamalar sayesinde elde edilen karı bitcoin olarak paylaşan siteler mevcut. Bu gün sizlere bitcoin kazanabileceğiniz 4 farklı güvenilir siteden bahsedeceğiz. Bu siteler sayesinde bedava bitcoin kazana bileceksiniz.

1- FreeBitco.in ile Bedava Bitcoin Kazan


Freebitcoin sitesi dünya üzerinde en fazla kullanılan bitcoin kazanma sitelerinden birisi. Yaklaşık 13 milyon üyesi bulunan freebitco.in sitesi ödemeleri yapan uzun zamandır var olan bir site. Bedava bitcoin kazanmak için yapmanız gereken şey basit. 1 saat aralıklarla siteye girip bedava bitcoinlerinizi almak. Hesabınızda biriken bitcoinleriniz 0.00030000 olunca kendi cüzdanınıza çekim yapabiliyorsunuz.
2- Bonus Bitcoin ile Bedava Bitcoin Kazan


Bonus bitcoin sitesi de Freebitco.in sitesi ile aynı mantıkla çalışıyor. Fakat bonus bitcoin sitesi 15 dakikikada bir bitcoin kazandırıyor. Bonus bitcoin çok daha fazla bitcoin kazandırabiliyor. Oldukça basit bir yapıya sahip. Üye olup 15 dakikada bir siteye girip bitcoininizi alabilirsiniz. Bonus bitcoinden bitcoin kazanmak için Coinpot.co sitesinden üyelik açmalısınız. Coinpot.co sitesi bitcoin cüzdanınız yani kazandığınız bitcoinleriniz direk olarak otomatik olarak buraya geliyor.3- Bitfun ile Bedava Bitcoin Kazan


Bitfun oyun oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz bir site. Üstelik siz oyun oynamasanız bile kendiliğinden içeride bitcoin birikiyor ve siz boş vakitlerinizde girip biriken bitcoinlerinizi alabiliyorsunuz. Site içerisindeki oyunları oynayarak daha fazla bitcoin kazanabiliyorsunuz. 4- AdBTC ile Bedava Bitcoin Kazan


Adbtc benim en çok sevdiğim bitcoin sitelerinden birisi. Site içerisinde reklamlara tıklayarak bitcoin kazanabiliyorsunuz. Sol taraftaki menüden wiew ads yazan yere tıklayıp karşımıza gelen butona basıp reklam açıyoruz. Açılan reklamı 10 ila 50 saniye arasında bekliyoruz ve bitcoini kazanıyoruz. Gün içerisinde oldukça iyi bitcoin kazanabileceğiniz bir site.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.