anket doldurarak para kazanma

Clixense Anket Doldurarak Türkiyenin En İyi Sponsoru İle Ayda 800 TL Kazan !!


clixsense nasıl para kazanırım

Clixsense Anket Doldurarak Para Kazanma


Clixense anket doldurarak para kazanma artık duyulan ve güvenilir bir sitedir. Clixsense ile aylık 800 TL kazanabilirsiniz. Daha fazla da kazanabilirsiniz daha az da ama ortalama bir ilgi ile ayda 800 TL kazanmak mümkün. Günde maksimum 1-2 saatinizi ayırarak anket doldurmak olsun, görevleri yapmak olsun çeşitli işlemleri gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız ile ilgili detayları yazımızın devamında bulacaksınız.

Öncelikle aşağıda gördüğünüz linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Daha sonra gerçekleştireceğiniz işlemleri detaylıca anlatacağım. Ama kayıt olmadan önce bu detayları paylaşmakta fayda var. Kayıt olurken kendi bilgilerinizi kullanın fakat bazı yerlerde değişik işlemler yapın. Örneğin her zaman evli ve çocuklu bir anneye daha çok anket gelir. Bunun yanında sürekli alış veriş yapan, bakım malzemeleri alan ve eve bir şey alınırken söz sahibi olduğunuzu belirtin.Diğer önerilerim ise sosyal bir kadın neler yapar bunları kendi profilinize işleyin. Örneğin sinemaya gider. Çocuklarına sürekli oyuncak alır. Tiyatroya gider. Bu gibi şeylere dikkat ederseniz daha çok kazanırsınız. Daha bol anket gelir ve gelen anketler daha kazançlı olur. Gelirinizi yüksek gösterin bu sayede basit anketler size gelmez. Daha yüksek ücretli anketler gelir. Kısacası bu mantıkla bilgilerinizi doldurun. Altta verdiğim linke tıkladıktan sonra bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra oradan bana sorularınızı da sorabilirsiniz. Sponsora mesaj at bölümünde aklınıza takılan bir şey olursa benimle o bölümden iletişime geçin. Bu sayede daha hızlı anlarsınız ve kazanmanız daha hızlı gerçekleşir. Her konuda size yardımcı olurum. Sıralama da Türkiye birincisiyim. Bu konuda da tecrübeliyim. Sizlere elimden gelen yardımı ve desteği sağlarım.

Clixsense'den Nasıl Para Kazanırım

Kayıt olduktan sonra sıra para kazanmaya geliyor. Öncelikle ayda 5.000 TL bile kazanan insanlar var. Ama bu tabi hemen başlar başlamaz olmuyor. Zamanla oluyor. Site oldukça güvenilir ve uzun zamandır sektörde olduğu için müşterisi bir hayli fazladır. Bu yüzden sürekli yeni anketler gelir. Yeni anket gelmesi de biz kullanıcılara para olarak geri döner. Sürekli siteyi takip ederek kısa zamanda sistemi anlarsınız ve 1-2 ay içinde sürekli devam edenler gerçekten iyi sonuçlara ulaşır ve kazancı artar.Önemli olan sabahları siteye girmektir. Anketler ve görevler genel olarak sabah erken saatlerde ve öğleden sonra 2-3 gibi çıkar. Bu saatlerde siteyi sürekli takip edin sonucunda kazanan siz olacaksınız. Ne kadar çok takip ederseniz o kadar çok kazanırsınız. Çünkü yüksek dolar karşılığı gelen anketler erken biter. Bu anket bitmeden hemen siz de doldurun ve sizin bakiyenize de dolarlar eklensin. Çünkü şirketler belli sayıda anket karşılığı para öder ve bu sayı bitince anket sistemden kaldırılır. Sistemden kaldırılmadan sizinde doldurmanız gerekiyor.

clixsense ile nasıl para kazanırım

Yukarıda gördüğünüz fotoğraf ana sayfadır. Kayıt olduktan sonra sizin ekranınıza da bu gelecektir. İngilizce bir sitedir fakat sitenin boş bir alanına sağ tıklayın ve Türkçe diline çevir deyin. Daha sonra site Türkçe olacaktır. Şimdi nasıl ve nereden para kazanabileceğinizi anlatayım.

Sol üstte ücretli araştırmalar bölümü vardır. Bu bölümde anketler olur. Yeni anketler de buraya düşer. Zaten burayı sık sık takip edin ve yeni gelen ankete en kısa sürede başlayın. Fakat sakın anketi baştan salma doldurmayın. Bu çok önemlidir. Anketi baştan salma doldurursanız bir daha size zor anket gelir. Veya anketin bir yerinde size uygun olmayıp sizi anketten atabilir. Buna takılmayın genelde olur bu. Zamanla azalacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Grubumuza Kayıt Olmak İçin Tıklayın


Sistem bazen diğer anketleri de gönderir ve yarısında iken sizi atabilir. Ya anket sayısı bitmiştir ya da ankete uygun olmadığınız anlaşılmıştır. Buna takılmayın yeni anketleri takip etmeye devam edin. Zamanla anket doldurdukça sistem size daya güvenilir ve daha size uygun anketler yollayacak. Ve bu anketlerin dolar karşılığı da zamanla artacak. Yani zamanla düzenli ve doğru bir şekilde anket doldurursanız 1-2 ay sonunda aylık 2.000 TL bile kazanabilirsiniz. Bu tamamen size bağlıdır. Ve benim ekibimde kazanan 40'ın üstünde insan vardır. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz.

Daha sonra nakit teklifler bölümünde size uygun olan teklifleri değerlendirin. Bu teklifler size kısa zamanda kazanç sağlar. Eğer teklif size uygunsa ve zaten gerekli bir şey ise buradan alın ve o işlemi yapın. Hem işiniz görülür hem de para kazanırsınız.Görevler bölümünde ise size sürekli görev gelir. Bu görevler çeşitli görevler olabilir. Siteyi Türkçeye çevirir iseniz görevli rahatlıkla anlayıp görevi yapa bilirsiniz. Sonucunda ise para kazanırsınız. Görevler anketlerden bile fazla kazandırabilir. Tabi hepsini yaparsanız çok daha fazla kazanırsınız.

Oyunlar ise size eğlence yeridir. Sitede daha fazla zaman geçirirsiniz ve oyun oynarsınız. Bunun karşılığında ise yine para kazanırsınız. Yani arkadaşlar site kısacası kazanç sitesi bu sitede olan herkes kazanıyor. Verdiğim linklerden kolayca ve hızlıca kayıt olun ve kazanmaya başlayın.

Clixsense Kayıt Olmak ve Para Kazanmak İçin Tıkla Üye Ol..


ClixAddon !!


clixsense clixaddon

Arkadaşlar bu çok önemlidir. Siteye yeni anket geldiğinde veya yeni görev geldiğinde anında size bildirim gelir. Üstelik bunu uygulamak çok kolaydır. Üstüne tıklayın ve uzantıyı ekle deyin bu kadar basit bir şekilde siz normal İnternet ortamında takılırken yeni bir anket geldiğinde direkt size bildirim gelir. Bunu kuranlar her zaman daha çok kazanır. Kesinlikle bu site ile para kazanmak istiyorsanız Clixaddon un üzerine tıklayın ve uzantıyı ekle deyin.

Clixsese Forum

Forum bölümüne bir göz gezdirin derim arkadaşlar. Çünkü burada sizin anlamadığınız bir şey başka biri sormuş olabilir. Bu sayede de siz de kazanmış olursunuz. Yani kısa sürede bilgi kazanmak aslında para kazanmaktır. Bu yüzden siteyi ne kadar erken çözerseniz o kadar hızlı ve çok kazanırsınız.

Clixsense Güvenilir Mi?

Arkadaşlar clixsense 13 yıldır olan ve ödemelerini yapan bir sitedir. Aldığım ödemeleri de burada paylaşacağım. Siteyi takip ederek görebilirsiniz. Uzun yıllardır var olan ve çok güvenilir olan clixsense ile siz de kazanabilirsiniz. Hemen kayıt olun ve vakit kaybetmeden para kazanın derim. Herkese bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.