clixsense anket doldur para kazan

Clixsense Ödeme Kanıtı !! 222 TL Çektik !!


clixsense para kazanma, clixsense para çekme

Arkadaşlar bildiğiniz üzere hem anket doldurarak hem de görev yaparak para kazanabileceğiniz bir site olan clixsense yi tanıtmıştık. Bu siteden de yakın zamanda para çekimi işlemimizi yaptık. Ortalama 4 günde payoner hesabımıza ardında da banka hesabımıza paramız ulaştı. Bunun için clixseseye teşekkür ederiz. Sizde üye olup anket doldurup ve görev yapıp para kazanabilirsiniz.


Clixsense 13 yıllık güvenilir bir websitesidir. Bundan dolayı parayı çekemezsem gibi bir korkunuz kesinlikle olmasın. Gönül rahatlığı ile paranızı çekip harcayabilirsiniz. Ortalama olarak 5 iş günü içinde para banka hesabınız da olur. Ödeme kanıtlarını aşağıda ki fotoğraflarda görebilirsiniz.

clixsenseden payonere para çekme

Fotoğrafta gördüğünüz gibi toplamda clixsense den 61.71 $ çekmişim. Bu parayı ise payoner hesabıma çektim. Payoner hesabı açmak ise gerçekten çok kolay google a payoner yazın zaten gerisi gelecektir. Aşağıda ki fotoğraf ise paranın payonere geçtiğinde ki miktarıdır.

clixsense para çekme, payoner hesabı açma
Gördüğünüz gibi 61 doların 2 doları kesintiye uğramış ve 59 doları bize ödenecek olan paradır. Ben bu 59.62 doları çektiğimde ise o gün ki kurdan sistem ne kadar ediyorsa o parayı sizin hesabınıza tanımlar ve ödeme 3-4 iş günü içerisinde gerçekleşir. Aşağıda ki fotoğrafta ise paranın banka hesabına gelmiş halini göreceksiniz.

clixsense ödemeleri
Arkadaşlar gördüğünüz gibi para hesabıma gelmiştir. Siz de clixseseye kayıt olarak kazanç elde edebilirsiniz. Ayda bu kadar kazansanız bile sonuçta ekstradan gelen bir para bence uğraşmaya değer.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.