dijital birikim

Dijital Birikim Güncellendi - Dijital Birikim'de Yeni Yatırım Paketleri İle Para Kazan !Dijital Birikim sitesini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Önceleri 2 ayda yaklaşık 2 kat kazandıran Dijital Birikim gerekli olan sistem değişikliğine giderek yılda 3 katını kazandırmaya başladı. Artık yeni paketlerin hepsi 1 yılda toplam 3 katı kazanç sunuyor. Yine oldukça karlı ve kazançlı bir yapılanmaya girmiş olan dijital birikim sitesi böylece daha uzun vadeli bir sistem oldu. 


Dijital Birikim Güncelleme:


Dijital birikim ile para kazanmak için artık 1 yıllık paketler almanız gerekiyor. 6 Farklı yatırım paketinden bütçenize uygun olanı alıp günlük para kazanmaya başlarsınız. Ayrıca paketlerden istediğiniz kadar alabilme hakkınız bulunuyor. 

Dijital Birikimin Güncelleme Hakkındaki Açıklaması:

" Projede Herkesin Aynı Oranda Kazanması İçin Tek Bir Paket Oluşturduk. Bu Paketin Vade Süresi 1 Yıldır.

Minimum 100 TL Maksimum 50.000 TL Arası Yatırım Yapan Tüm Kar Ortaklarımız Maksimum %300 Kazanç Sağlar.Yatırdığınız Tutara Günlük %0.83 Oranında Kazanç Sağlarsınız.

Bu Kazanca Ana Paranız Dahildir.Ödemeleriniz Belirttiğiniz Banka Hesabına Yada Papara Hesabına 1 İş Günü İçerisinde Gönderilir.Kazançlarınız 24 Saatte 1 Hesabınıza Otomatik Eklenir.

KDV Kesinti Oranı %18'dir. "Paketler ve kazanç Tablosu:Alacağınız paket size 1 yıl boyunca her gün para kazandırır. Kazandığınız parayı siz istediğiniz zaman hesabınıza çekebileceksiniz.

NOT: Arkadaşlar bu işlerde her zaman risk vardır. Sakın Evi arabayı satıp bu tür herhangi bir işe girmeyin. Fazladan cebinizde paranız varsa ve değerlendirmek istiyorsanız biraz riske girerek paranızı katlayın. Hepinize bol kazançlar diliyorum...
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.