dijital birikim

Dijital Birikim Nasıl Para Yatırılır ? Dijital Birikim İle Para Kazan

Dijital Birikim Nasıl Para Yatırılır ? Nasıl Para Kazanılır ?


Dijital Birikim internetten para kazandıran bir sitedir. Bu site sayesinde sadece yatırım yaparak yatırımınızı 60 gün sonra 2 ye katlama fırsatı bulunuyor. Sistemin mantığı gayet basit. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK dijital birikim sistemine üye olup sisteme giriş yapıyorsunuz. Ardından yatırımınızı yapıp saat başı para kazanacaksınız. Dijital Birikim sitesinin nasıl bir sistem olduğunu daha önce sitemizden yazmıştık. Buraya Tıklayarak Dijital Birikim hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Dijital Birikim Nasıl Para Yatırılır ?

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza kullanıcı paneli gelecektir. Bu panelde yatırımlarınızı ve yatırımlarınızdan elde ettiğiniz kazancınızı görebilirsiniz. Ayrıca yine bu bölümden para çekebilirsiniz. Fakat para kazanmaya başlamak için önce yatırım yapmalısınız. 

1. Adım:

Bunun için sol taraftaki menüden " Yatırım Yap " bölümüne tıklayarak yatırım yapacağınız bölüme gelmelisiniz.

2. Adım:

Bu bölümde hemen alt tarafta "Banka/Bitcoin Bilgilerimiz" bölümüne tıklıyoruz.

3. Adım:

Tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada size kısa bir bilgi veriliyor. Bu bilginin hemen altında Dijital Kazanç banka, papara ve bitcoin adres bilgileri bulunuyor. Hangi yöntemle para yatırmak isterseniz o yöntemle parayı yolluyorsunuz. Bu arada parayı gönderirken açıklama kısmına kullanıcı adınızı yazmayı unutmayın.

4. Adım:


Parayı yolladıktan sonra hemen alta inip ödeme bildirim formunu doldurup " İşleme Gönder" seçeneğine tıklıyoruz. 

Para yatırma işlemi bu kadar. En geç 24 saat içinde yatırımınız panelinize yansır ve saat başı para kazanmaya başlarsınız. Ayrıca unutmayın minimum yatırım miktarı 190 TL'dir. 190 TL - 1700 TL arasında ki yatırımlarınız 60 gün sonunda size %72 kar, 1900 TL -19000 TL arasında ki yatırımlarınız ise size 60 gün sonra %100 kazanç sağlar.

Ayrıca İlk para yatırımınıza %10 Bonus hediye var. Yani yatırımınıza ek %10 bonus kazanabilirsiniz. 


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.