bedava bitcoin kazan

freeBitcoin ile Bedava Bitcoin Kazan !! Bedava Bitcoin Kazandıran Güvenilir SiteBedava bitcoin kazandıran güvenilir site tanıtacağım. Bu site sayesinde her saat başı bitcoin kazana bileceksiniz. Freebitcoin sitesini bende kullanıyorum ve yaklaşık 35 günde 0.00300000 bitcoin'im oldu. Buda şuanda gayet güzel bir paraya karşılık geliyor. İleride bitcoin değerinin artması ile beraber kazancımda otomatik olarak artmış olacak. Lafı fazla uzatmadan bedava bitcoin kazandıran freebitcoin sitesinin nasıl bitcoin kazandırdığına bakalım.

Bedava Bitcoin Kazanmak İçin Tıkla !

FreeBitcoin Nasıl Bitcoin Kazandırır ?

Arkadaşlar öncelikle BURAYA TIKLAYARAK siteye kolayca üye oluyorsunuz. Üyeliğinizi yaptıktan sonra karşınıza direk anasayfa çıkacak. Bu sayfadan bitcoin kazanacağız. Giriş yaptıktan sonra biraz aşağıya inince "ROLL" yazan butona tıklıyoruz ve karşımıza 0 ila 10.000 arasında sayılar çıkıyor. Çıkan sayının fazlalığına göre bedava bitcoin veriyor.

Her saat 1 defa "ROLL" butonuna basarak bedava bitcoin alabilirsiniz. Ne kadar çok basarsanız o kadar çok bitcoininiz olmuş olur. Ayrıca daha fazla bitcoin kazanmak isterseniz ekstra oyunlar sayesinde site içerisinde bitcoinlerinizi artırabilirsiniz.Multiply BTC ile Bitcoinlerinizi Artrıma Yöntemi:


Sadece 1 saat aralıklarla bedava bitcoin kazancınızın yanında, üst taraftaki menüden "MULTIPLY BTC" yazan sekmeye tıklayın. Karşınıza bir oyun ekranı çıkacak. Bu aslında oldukça basit bir oyundur. Siz elinizdeki bitcoinleriniz ile bu oyunu oynayabilir, bitcoinlerinizi artırabilirsiniz. Fakat bilginiz olsun kaybederseniz de bitcoinlerinizi kaybedebilirsiniz.

Bet Amount: Bu bölümde kaç bitcoin ile oyunu oynayacağınızı seçiyorsunuz.

PayOut: Bu bölümde oranınızı belirlersiniz. Mesela siz 5 satoshi ile oyunu oynamak istediniz. Payout yazan yeri 2 yaparsanız, kazanınca 10 satoshiniz olmuş olur. Payout' u 3 yaparsanız kazanınca 15 satoshiniz olur. Fakat dikkat edin oranı ne kadar çok artırırsanız kazanma şansınız da o kadar düşüyor.

Bet HI ve Bet LO: Bu bölüm oyuna başlayacağımız butonlardır. Bu botonlara basarsanız üst tarafta rakamlar çıkacaktır. Eğer siz Bet HI basarsanız 5250 den yüksek bir sayı geleceğini söylersiniz. Eğer Bet LO yu seçerseniz de 4750'den düşük geleceğini tahmin etmiş olursunuz. Eğer çıkan sonuç sizin seçiminizle eşleşirse kazanırsınız. Eşleşmezse bu oyunu oynadığınız bitcoininizi kaybedersiniz. Yani bitcoininizi 2-3 katlama şansınız da var, kaybetme şansınız da var bu oyunda.İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.