bitcoin artacak mı

Kripto Paralar Artacak Mı ? Artacaksa Ne Zaman Artacak ?


bitcoin artar mı, koinler ne zaman artar

Kripto Paralar Ne Zaman Artacak ?

Kripto paralar artacak mı, bitcoin artacak mı, ethereum artacak mı, ripple artacak mı, litecoin artacak mı, kripto paralar ne zaman artacak gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Bu ve benzeri sorular aklınızda ise yazımızın devamını okumaya devam edin. Çünkü yakın zamanda çok fazla düşen kripto para piyasası her an yüksele de bilir, bu düşüş uzun zaman da alabilir.

Kripto para sektöründe uzun zamandır boy gösteren ekibimizin elde ettiği veriler ile bu süreci değerlendireceğiz. Çünkü bu düşüş ne ilk ne de son olacak. Bu düşüşlerde elindeki koinleri satanlar zarar eder. Sabredenler ise sonunda kazanan tarafta olacaktır. Genel olarak balina denilen elinde yüksek miktarda koin bulunan insanlar sektörü etkiliyor. Bu durumda da sektörde yeni olanlar maalesef korku satışları yaparak kaybediyor. Büyük zarar edenler var.

Bitcoin 80.000 TL ye yakın ken bir çok kişi bu seviyelerden bitcoin aldı ve sonuçta bir çoğu bu ya onları büyük zararla sattı. Sonuç ne oldu? Kazanan balinalar kaybedenler ise korku satışları yapanlar oldu. Tabi illa balinalar değil sektörü uzun zamandır takip edenlerde bu zamanda büyük fırsat görüp yüklü alışlar yaptılar. Bitcoin eninde sonunda kendini topladığında ise bu kişiler büyük kar yapmış olurken satanlar ise zarar ettiği için kendine kızacak.


Bitcoin Ne Zaman Artar ?

Şimdi böyle sorular bize ve ekibimize çok gelmeye başladı. Bir çok kişi büyük korku içinde çünkü 75.000 TL den veya 78.000 TL den bitcoin alan çok kişi var. O zamanlar da söylemiştik bu seviyelerden almayın çünkü bir toparlamaya girecek ve düşecek. Çünkü bir anda bu kadar artması doğal değil bu seviyeler aşağı çekecek. Bizi dinleyenler oralarda almadı bu düşük seviyelerde aldı ve kara geçti. Bizi dinlemeyip 70.000 TL lerde alanlar ise kara kara düşünüyor. Bir çoğu ise sattı ve zarar etti maalesef.

Peki ne zaman tekrar yükselecek. Bunun net olarak tarihini kimse bilemez. Ama şu var ki kesin olarak yükselecek. Bu sektörde sabırlı olan kazanacak. Ani korku satışları yapanlar sayesinde işi bilip uzun vadeli düşünenler ise kazanan olacak. Bitcoin şu tarihte yükselecek diyemeyiz. Ama yakın zamanda bir süre artış gösterecek. Tahminimiz 14.000 - 15.000 seviyesinde bir süre dolanıp daha sonra tekrar bir toparlanmaya girerek düşmesidir.

Bu düşüşten sonra ise alımlar artacak olup, bitcoin fiyatı artışa geçecektir. Bu artış 2 ay önceki gibi çok yüksekte olabilir. Veya tekrar 17.000 - 18.000 seviyeleri de olabilir. Tamamen insanların güvenip alması ve balinaların düşünceleri ile bu gelişmeler sağlanır. Fakat uzun vadede ise 2018 yılı kripto para senesi olacaktır. Aslında bu büyük düşüsün en büyük nedeni budur. 2019'a girmeden önce bu sektör çok büyük bir sektör olacaktır. Bu sene elinde koin tutanlar kazanacaktır.

Sene sonunda ise bitcoinin 100.000 TL üstü olması kesin gözüyle bakılıyor. Bunu bir çok yabancı ve Türk analistte söylüyor. Çünkü bitcoin hakkında çok uzun vadede 100.000 $ hedeflenmektedir. Belki de bu sene bile bu seviyeler olabilir. Belki de bundan 2 sene sonra ama eninde sonunda bu rakamlara ulaşacaktır. Resme büyük açıdan bakan herkes ise eninde sonunda bu sektör sayesinde milyoner olacaktır.

Fakat sektörü bilmeyip acemi ce işlem yapanlar ise maalesef zarar edeceklerdir. Ne kadar uyarsak bile bazıları maalesef zarar edecek. Çünkü birilerinin kar etmesi için birilerinin zarar etmesi gerekiyor. Borsa sektörü maalesef böyle. Fakat ne zaman yükselecek diye soranlar eninde sonunda yükselecek. Belli bir tarih vermek imkansız. Ama eninde sonunda sabredenler kazanacak. Sabredin ve satmayın. Belki bir sene içinde belki de 2 sene içinde elinizde ki koinler sizi zengin edebilir. Hatta düştüğünde daha fazla alın ki yükseldiğinde daha zengin olun. Herkese bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.