bitcoin güvenilir midir

Samsung Bitcoin işine Girdi !!


samsun bitcoin üretecek, samsung ile bitcoin üretmek
Teknoloji devi Samsung bitcoin işine girmeye hazırlanıyor. Yakında büyük bir donanım ile birlikte bitcoin üretim, mining işine gireceklerini açıkladılar. Bitcoin ne kadar düşse de gündemdeki yerini hala koruyor. Çünkü böyle bir devin sektöre katılması elbette bitcoin üzerinde bir etki yapacaktır. Bu tarz haberler bilindiği üzere piyasayı etkilemektedir. Samsung'un tam olarak sisteme girmesi ile birlikte bitcoinde artış beklenmektedir.

Bitcoin yakın zamanda 20.000 $ seviyelerinden geri dönmüştü. O zamanlar şimdiye göre daha çok alıcı vardı ve bir anda fırlaması ile birlikte popülaritesi artmıştı. Bunun üzerine de bir çok kişi bitcoini duymuş ve yatırım yapmıştır. Bunun üzerine hepten yükselen bitcoin günümüz de ise 10.000 $ seviyelerini görmüştür.

Bu düşüşe rağmen hala daha bir çok şirket bitcoine yatırım yapıyor. Çünkü buradaki geleceğin herkes farkında. Durum böyle iken de Samsung artık bitcoine kayıtsız kalamadı ve sağlam bir şekilde bitcoin işine girmeye karar verdi. Hem üretim hem de pazarlama anlamında sektöre girecek olan Samsung bakalım neler yapacak.

Çünkü bu adım aslında kripto paralar için de önemli bir adımdır. Çünkü büyük şirketlerin büyük yatırım ile kripto paraya yatırım yapması bu işlerin daha çok duyulmasını sağlayacaktır. Çünkü bitcoin ne kadar ünlü olsa da yatırımcı olarak dünya genelinde çok fazla insan yoktur. Bu adımlarla beraber bu sayı artacak ve bitcoinin fiyatını bu talep etkileyecektir. 

Daha da önemlisi ise Samsung bu işe giriyor ise diğer büyük şirketler de bu işi tekrar gözden geçirebilir. Bu da diğer büyük şirketlerinde bitcoin sektörüne girmesinin an meselesi olduğu anlamına gelir. Ve eğer bu büyüklükte ki şirketler bitcoin işine girerse bitcoin akıl almaz bir seviyeyi görebilir. Bu zaman ise belki 1 yıl belki de 5 yıl sürer ama bunlar olursa sonuçta kazanan kripto para yatırımcısı olacaktır.

Bitcoin madencileri için ise çok iyi bir haber değildir. Çünkü büyük yatırımlarla kurulan üretim tesisleri küçük tesis kuran yatırımcılar için aslında büyük bir darbedir. Çünkü ne kadar çok kişi ve kart bitcoin üretirse zorluk o kadar artıyor. Yani büyük şirketler de büyük ve oldukça hatırı sayılır üretim yapacakları için zorluk seviyesini artıracaktır. Bu da her küçük yatırımcı için bir sorun teşkil etmektedir.

Özetle; Bu tarz büyük şirketler artık kripto paraların farkına varıp büyük adımlar atacaklardır. Siz siz olun bu işe az bir yatırımla da olsa girin. Bir miktar bitcoin alın bekleyin. Üzülmezsiniz tam aksine yıllar sonra zengin bile olabilirsiniz. Çünkü 2 - 3 sene önce bitcoine yatırım yapanlar bildiğiniz kadarıyla artık zengin insanlar oldular. Bitcoinin düşmesi bir sorun değil bir fırsattır bunu unutmayın. Büyük düşünün ve uzun vadeli yatırımcı olun. Diğer haberler için Facebook sayfamızı takipte kalın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.