alt coin

Sizi Zengin Edebilecek 5 Alt Coin Yatırım ÖnerisiBitcoine daha önce yatırım yapmış insanlar şuanda oldukça yüklü miktarlarda gelir elde ettiler. Fakat bu işin popülerleşmesi ve tüm dünyada bir akım haline gelmesi ile birlikte Bitcoin gibi alt coinler de ciddi artış gösteriyor. Hatta çoğu alt şuan için çok daha kazançlı olacaktır. Lafı fazla uzatmadan sizi zengin edecek 5 alt coin önerisine geçelim:

Bu arada belirtmekte fayda var, kesinlikle yatırımlarınızı sizi üzmeyecek düşük miktarlarda yapın. Bu işlerde her daim risk vardır. Ben sizlere şuanda bizim yatırım yaptığımız alt coinleirn listesini veriyorum. Yatırım yapmak isteyen yapar istemeyen yapmaz. Ayrıca çok daha kazançlı olacağını düşündüğüm coinler de var ama bu 5 coin diğerlerine göre daha güvenilirdir.
 
1- Ethereum


Bitcoin için altın, Litecoin için gümüş benzetmesi yapılıyorsa Ethereum içinde petrol benzetmesi yapılabilir. Çok değerli ve kullanışlı bir coin olan Ethereum en güvenilir alt coinlerden birisidir. Ethereum tahminimizce 2018 yılında 10 kat artacaktır.

2- Iota


Iota kendi alt yapısını kurup nesnelerin interneti olarak kullanılmaktadır. Özellikle Bosh şirketinin yapmış olduğu yatırımla değerini hızla artıran Iota geleceği olan bir coin olduğunu söyleyebiliriz. Şuanda değeri 2 $ olan iota tahminimizce 2018 sonunda 10 kat artacaktır.

3- Ripple 


Ripple, özellikle bankaların kullandığı bir coin olması ile dikkat çekiyor. Sağlam bir yapıya sahip olması ve arkasında Amerika olması bu coini çekici kılıyor. Şuanda değeri 1 $civarında 2018 yılında 15 kat artacağını düşünmekteyim.

4- Litecoin


Her zaman en güvenilir coin olan ve Bitcoin'den sonra en fazla tercih edilen alt coinlerden birisi olması Litecoin'i çekici kılıyor. Şuanda değeri 150 $ ve 2018 yılında 1000 $ üzerine çıkacağını düşünüyorum.

5- Electroneum


Akıllı telefonlara yoğunlaşan Electroneum, özellikle ucuz maliyetli alışverişler için akıllı telefonlarda kullanılabileceği düşünülüyor. Geleceği olan bir coin olan Electroneum şuanki değeri 0.07$. 2018 sonlarına doğru ise 1 $ civarında bir değeri olacağını tahmin etmekteyim.

Bu veriler tahminidir. Kesinlik söz konusu değildir. İsteyen istediği yere yatırım yapmakta özgürdür. 

İnternetten para kazanmak Yazar

9 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.