haber

Yatırım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? Para Kazanacağım Derken Kaybetmeyin !!İnternetten para kazandıran pek çok site ve şirket var. Fakat bu sitelerin hepsi doğru ve dürüst para kazandıran siteler değil. Hatta bu sitelerin %90'ı ponzi yani sahte, insanların paralarını almak, dolandırmak için açılan para kazanma siteleri ve şirketleridir. Şirketleridir diyorum çünkü bir sistemin şirketleşmiş olması dolandırıcı olmadığı anlamına gelmiyor.


Bu içeriğimiz de yatırım yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, bu işlere nasıl başlamanız gerektiğini elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağım.

1- Ne İçin Yatırım Yaptığınızı Bilin

Bir sisteme para yatırıyorsanız, paranızı neye yatırdığınızı bilin. Yani yatırım yaptığınız yerin ne iş yaptığını, paranızı nasıl değerlendirdiğini öğrenin. Sadece kulaktan dolma haberler değil, yatırım yapacağınız yerin gerçekten bu işi yapıp yapmadığını kanıtlayan şeyler isteyin.

2- Söze Değil İcraata Bakın

Para kazandıran sistemler pek çok söz verir. Pek çok şey yapacaklarını ve bu alanda en iyi olduklarını söylerler çoğunlukla. Genel itibari ile sistem yönetimine güvenmeyin. Yapılan icraatlara bakın. Yönetimi bir kenara bırakın. Yapacağız değil yaptık diyen sistemlere yatırım yapın.

3- Sorgulamaktan Çekinmeyin

Yatırım yapmadan önce kesinlikle aklınıza gelen bütün soruları sorun. Bu soru saçma olur mu ? diye düşünmeyin. Direk aklınıza gelen bütün soruları sorun. Unutmayın para sizin paranız kimsenin değil. Dolayısıyla aklınızda en ufak şüphe yaratacak bir soru varsa kesinlikle bu sorunun cevabını alın.

4- Sistemin Kazanç Oranları Yaptığını Söylediği İşe Oranla Mantıklı mı ?

Bazı sistemler çok fazla kar verir. Yatırımcılar olarak da çoğu zaman yüksek kar vadine kanarak yatırım yaparız. Fakat 1-2 ay belki 3-4 ay sonra sistem kapanır. Sisteme son giren kişiler bütün paralarını kaptırır. Bura da sizin bakmanız gereken şey, sistemin yaptığı iş ne kadar kar getirebilecek bir iş. Şirkete giren para ile yapılan işlerin sirkülasyonu yeterli olur mu ? bunun ince hesabını yapmanız gerekiyor. Yada çok iyi bir yatırım danışmanı veya sponsorla çalışıp sizin için bu hesaplamaları sponsorunuz hesaplayabilir.

5- Yöneticilerin Ulaşılabilir Olması Çok  Önemli 

Yöneticileri ulaşılabilir olması niyeti apaçık ortaya koyan faktördür. Eğer sistem yetkililerine ulaşmak zorsa, muhtemelen o sistemin şirket yetkilisi bile kapanacağını düşündüğü için, iletişim kanallarını kapatmıştır. Bir sisteme yatırım yapacaksanız sistemin şeffaf olmasına dikkat edin. Yani şirket yöneticilerinin yatırımcılarla içli dışlı olması, ulaşılabilir olması gerekiyor. Bu durumda şirket yönetiminin niyeti açıkça göz önüne çıkar. Kendini gizlemeyen şirket yönetimi genelde gerçek iş yapmaya çalışan, kötü niyeti olmayıp gerçek iş yapıp dediği gibi parayı katlayıp yatırımcılarıyla paylaşmayı isteyen kişiler olur.

6- Yatırımın Bir Risk Olduğunu Unutmayın 

Arkadaşlar ne olursa olsun her türlü yatırımın riskli olduğunu unutmayın. Size birileri %100 kazanç vaad ediyorsa bilin ki yalan söylüyordur. Hiç bir işin kesin garantisi yoktur. Risk alıp yatırım yapın.

7- En Önemlisi Düzgün SPONSORLA İŞE BAŞLAYIN !

Sponsor yatırım yaparken en önemli şeydir. Zira sponsor sizin yatırımınızı yönlendirecek kişidir. Sponsor sizin çok kazanmanızı sağlayacak en büyük etkendir. Yukarıda yazdığım bütün maddeler olmasa dahi düzgün bir sponsor size çok basit ve saçma şirkette bile para kazandırabilir. Özellikle bu işi iyi bilen kişiler ile çalışmanızı tavsiye ederim. Yakın arkadaşım tavsiye etti ondan gireyim lafını bırakın. Siz iş yapıyorsunuz ve sponsorunuz bu konuda çok önemli. Sponsorunuzun talimatlarına uyarak kazancınızı en az 2 ye katlayabilirsiniz. Çünkü sağlam bir sponsor bütün sistemleri bilir ve sizi risklere karşı önlem almanızı sağlar, en mantıklı kazanç sistemini bulur sizi ona göre yatırıma teşvik eder.

Biz size yapacağınız yatırımlarda sponsor olmaya hazırız. 4 yılın verdiği üstün tecrübe ile birlikte çok iyi kazançlar elde edebileceğimize inanıyorum. Düzgün bir algoritma ile yapacağımız yatırımlarla kazancınızı katlayabiliriz. İletişim için: 0505 425 15 96 veya 0534 384 19 64 numaralarından bizlere ulaşarak en mantıklı yatırım şemanızı oluşturabiliriz. Hepinize bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.