Egitim

Zaman Kaldıracı Nedir ? Zengini Zengin Yapan Formül


Zaman kaldıracı kavramını belkide pek çoğunuz duymadınız. Yada duydunuz ama ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Aslında zaman kaldıracı hayatımızı idame ettirebileceğimiz, zaman ve finansal özgürlüğü sunan bir sistemdir. Aslında bütün girişimcilerin uygulamak istediği sistemdir zaman kaldıracı. Peki nedir bu sistem ? Nedir bu zaman kaldıracı ?

Zaman Kaldıracı Nedir ?


Zaman kaldıracı basitçe anlatmak gerekirse zaman ve finansal olarak özgürlüğümüzü bize sağlayacak bir sistemdir. Genelde zenginlerin kullandığı ve hem sıfırdan zengin olanları hemde zengini zengin yapan bir sistem olarak bilinir. Bu sistem aslında çok basit bir mantıkla işliyor.

Zaman kaldıracı mantığı aslında çok basit bir sisteme dayalı. Örnek vererek açıklayacak olursak; Örneğin siz bir işte çalışıyorsunuz ve bu iş için günde 8 saatinizi ayırıyorsunuz. Günde 8 saatinizi vererek günde 80 TL kazandığınızı düşünün. Yani 8 saatlik bir çalışma size 80 TL kazandırıyor. Yani siz 24 saat çalışabilirseniz günlük 240 TL kazanabilirsiniz fakat insan bünyesi sürekli günlük 24 saat çalışmaya izin vermiyor. 1 günde bulunan 24 saat içerisnde yemek yemek, uyumak, dinlenmek gibi zaruri ihtiyaçlarımızı da yapmamız gerekiyor. Dolayısıyla biz 24 saat çalışamayız. Fakat öyle bir iş kurmaya odaklanın ki sizin yerinize kurduğunuz iş otomatik olarak siz çalışmasanız dahi işlemeye devam etsin. Yani siz yine 1 saat çalışın ama öyle bir makine icat edin ki o makine sizin günde belkide 1000 saatlik çalışmanız sonucu kazandığınız parayı tek başına kazanabilsin.

Bu örnekte verdiğimiz makineyi nesnel gerçek bir makine olarak algılamayın. Mesela bir fabrika gibi düşünün. Fabrika sahibi belkide günde 1 saat bile çalışmaz ama milyonerdir. Zaman özgürlüğü vardır. İşte bu fabrika bu kişinin zaman kaldıracıdır. Yani zaman kaldıracı bizim yerimize çalışarak bizlere zaman ve para sağlayacak bir sistemdir.

Demin fabrikayı örnek gösterdim. Evet fabrika normal standartlardaki insanlar için gerçek dışı bir örnek fakat. Burada anlatmak istediğim konu şu. Sadece kendiniz çalışarak bir şeyler yapmanız gerçekten çok zor. Tek başınıza bir yerlere gelmeniz çok zor. Bunun yerine sizin yerinize çalışacak insanlar, işler, çalışma şekilleri yapmalısınız. Özellikle bu sistem 21. yüzyılın gelişen çağında çok kolaylaştı diyebilirim.

Zaman Kaldıracı Nasıl Kurulur ?


Normal standartlarda insanlar için zaman kaldıracı oluşturmak ilk başlarda gerçekten çok zor olabilir. Hatta ilk zamanlarda kuracağınız sistemler size belkide zaman kaybettirip hiç para kazandırmayacak. Ama zaman kaldıracı kurulduktan sonra emin olun siz bir şey yapmasanız dahi size para akacak.

Günümüzde sıfırdan zaman kaldıracı kurmuş insanları örnek gösterelim. Mesela Enes Batur. Enes batur youtube da 5 yıldır videolar çeken 19-20 yaşlarında genç ve başarılı bir kardeşimiz. Enes Youtube da hergün video atıyor ve bu videoları takipçileri izliyor. Fakat Enes Batur ilk 3 yılında Youtube dan neredeyse hiç para kazanmadı ve para kazanmadan sadece zaman kaldıracını kurmaya başladı. Yani videoları kanalında biriktirmeye başladı. Bu güne geldiğimizde ise şuan daha az bir çalışma ile çok yüksek kazançlar elde edebilmekte. Enes baturun burada zaman kaldıracı zamanında çekmiş olduğu videolar. Enes'in youtube kanalındaki videolar Enes'in zaman kaldıracı. Bu videolar sayesinde Enes Batur, yemek yese de, uyusa da, tatile çıksa da yani kısacası artık çalışmasa da belli bir süre bu zaman kaldıracı devam ettiği sürece para kazanmaya devam edecek.

Yada başka bir örnek vermek gerekirse kendimden örnek vereyim. Ben 4 yıldır internetten para kazanmak için çaba sarf eden birisiyim. İlk 2 yılım bu işler için kişisel gelişim eğitimleri ve seminerler alarak geçirdim. Son 2 yıldır da kendi zaman kaldıracımı kuruyorum. Şuan tam istediğim konumda değilim fakat zaman kaldıracının meyvesini özellikle son 1 yıldır yiyebiliyorum. Ben zaman kaldıracını yatırım şirketlerine yaptığım yatırımlar ve network marketing sektörü ile kurmaya çalışıyorum. Network marketing sayesinde sizde sıfırdan zaman kaldıracınızı kurabilirsiniz. Yüklü paralar harcamadan sadece akıllı ve verimli çalışarak bu sistemin meyvelerini yiyebilirsiniz. Günümüzde çok çalışan değil akıllı çalışan kazanır. Bunu sakın unutmayın. Çağa ayak uydurarak saçma ve kısıtlı düşünce yapısından çıkarak kendi zaman kaldıracınızı kurmaya odaklanın. Bu iş kolay olmayacak, ilk zamanlarınızda çok zorlanacak ama belkide hiç bir geri dönüş alamayacaksınız. Fakat zaman kaldıracı kurulduktan sonra kazandıklarınıza emin olun inanamayacaksınız. Son olarak zaman kaldıracını çok iyi anlatan bir animasyon videosunu buraya bırakıyorum. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim...Zaman kaldıracı konusunda yardım almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0505 425 15 96

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.