a kazanç

A Kazanç Plus Ne İş Yapıyor ? Yaptığı İşlerde Ne Kadar İlerledi ?


fons aş ne iş yapıyor

A Kazanç Plus Ne İş Yapıyor ? Yaptığı İşlerde Ne Kadar İlerledi ?

A kazanç plusı daha öncesinde sizlere tanıtmıştık. Gerçek iş yapan bir yatırım firması olan FONS A.Ş. a kazanç plus işlerinde nereye geldi. Hangi işleri ne hızda ve ne ölçüde yapıyor. Yaptığı işler umut veriyor mu. A kazanç plus daha ne kadar bu şekilde ilerleyebilir gibi sorularının cevaplarını vereceğiz. A kazanç plusın yaptığı işleri ve detaylarını sizlerle açık açık paylaşacağız. Bu şekilde yatırım düşünen takipçilerimize bir yol göstermiş olacağız.


FONS A.Ş. bünyesinde bir çok firma açılıp başlarına işlerinde uzman kişiler geçirildi. Bu işleri hem karlı hem de uzun vadede umut vadeden işlerdir. İşlerin detaylarını anlattığımızda siz de bize hak vereceksiniz. FONS A.Ş. bünyesinde kurulan şirketlerin hepsinde FONS A.Ş. nin ortaklığı bulunmaktadır. Bazı projelerde destekçisidir ama hepsinde kar payı sahibidir.

A Kazanç Plus Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : 0534 384 1964.

A Kazanç Plusın Yaptığı İşler

Hologo Projesi

Öncelikle en son ve güzel bir anlaşma ile başlayalım. Bildiğiniz üzere Türkiye'nin en büyük futbol derbisi Fenerbahçe - Galatasaray derbisidir. Şirkette çok güzel bir projesi olan Hologo projesini reklam amacı ile Fenerbahçe ile anlaşmıştır. Derbi öncesinde şirketin hologo reklamları dönecektir. Anlaşmalara dair fotoğraflar hemen alt kısımdadır.Peki bu hologo nedir. Şirket neyin reklamını yapmak için bu kadar büyük bir anlaşma imzaladı. İşte bu en önemli noktadır. Çünkü hologo başlı başlıca çok ama çok büyük bir projedir. Reklam alanında belki de önümüzde ki 10 sene içinde tamamen hologo teknolojisi kullanılabilir. Bu da hologo teknolojisini üreten ve bu alanda çalışan firmaların zamanla ne kadar değerleneceğini göstermektedir.

A Kazanç Plus Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : 0534 384 1964.

Hologo teknolojisi görsel açıdan zenginleştirilmiş 5D reklamcılık gibidir. Ama çok daha ilerisi olduğu için bir çok firma da bu alanda çalışmalarını sürüdrmektedir. Yani şirketin en güçlü ayaklarından biri hologo çalışmalarıdır. Bunlara özel paketler bile çıkmıştır. 3 adet olan hologo paketleri diğer paketlere nazaran daha karlı konumdadır.

İnşaat Projesi

a kazanç plus izmir evleri

a kazanç plus izmir inşaatı

a kazanç plus izmir evleri

Şirketin diğer bir projesi de İzmirdeki akıllı ev projesidir. Bu proje ile bir çok kişi akıllı ev sahibi olacaktır. Hem karlı hem de sağlam bir yatırım olan FONS A.Ş. izmir evleri şirketin geleceği adına büyük umutlar vermektedir. Bundan dolayı şirkete olan güven her geçen gün daha da artmaktadır.

a kazanç plus belgeler


FONS ÇiftliğiA Kazanç Plus Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : 0534 384 1964.


FONS A.Ş. kurduğu hayvancılık tesisi ile her gün büyük karlar elde etmektedir. Hem yurt dışından ucuza hayvan alıp 15 gün bekledikten sonra satarak çok yüksek kar etmekte hem de hayvanların ürünlerin yüksek karlar elde etmektedir. Yani durum şöyledir ki a kazanç plusın önü her alanda açıktır.

FONS A.Ş. Seminerleri
a kazanç plus

A Kazanç Plus Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : 0534 384 1964.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.