Çiftlik Bank

Çiftlik Bank Mağdurları Ne Yapması Gerekiyor ? Paranızı Kurtarmanın Yolu Var mı ?

Çiftlik Bank Mağdurlarına Ne Olacak ? Ne Yapmaları Gerekiyor ?


Geçtiğimiz günlerde Türkiye tarihinin en büyük mağduriyet olaylarından birisi yaşandı. Çiftlik Bank oyununa açılan soruşturma sonucunda sistemin vergilerini tam ödemediği için ponzi sistem olduğu açıklandı ve şirket sahibi Mehmet Aydın Uruguay'a kaçtı.

Bu olayı zaten neredeyse herkes biliyor. Fakat çiftlik bank oyununa yatırım yapmış binlerce mağdur şimdi neler yapması gerekiyor, çiftlik banktan parayı kurtarma şansları var mı ? Biz şimdi bu konuyu konuşacağız. 

Çiftlik Bank Mağdurları Paralarını Kurtarabilirler mi ?


Bu soruya kesin ve net bir cevap vermek gerekirse; Çiftlik bank oyunundan bu saatten sonra paranızı kurtarmanız oldukça zor. Hatta imkansıza yakın desek doğru olur. Aslında burada yapılması gereken şey şu; Devlet el koyduğu tesisleri, malları ve bitcoin üretim makinelerini satarak buradan elde edilecek gelirleri mağdurlara dağıtmak olacaktır. Fakat böyle bir durumda da büyük karışıklıklar çıkacağı için böyle bir yol izlenileceğini düşünmüyorum. Zira aynı olay daha önce Epitelyum isimli bir firmada da meydana gelmişti ve devlet bütün paraya el koyduktan sonra mağdurlara paralarını ödememişti, yada "ödendi" göstermişlerdi. Sonuç olarak da mağdur olanlar paralarını alamamışlardı.

Aynı durum çiftlik bank oyunu içinde geçerli olacaktır. Devlet tesislere el koymuş ve bankadaki hesaplar zaten bloke koyulmuştu. Dolayısıyla buradan gelecek mal varlığına devlet el koyacaktır ama bu parayı mağdurlara dağıtması imkansız olacaktır. Bunun en büyük nedeni, çiftlik bank sitesinin silinmesi üzerine datalara ulaşılamadığı için, kimin ne kadar mağdur olduğu belli olmaması ortalıkta bir kargaşa yaratacaktır. Mağdur olanda olmayanda devletten para isteyecektir. Ortaya da bu yüzden büyük yolsuzluklar çıkacaktır. Bu yüzden devlet el koyup paraları mağdurlara dağıtmayacaktır diye düşünmekteyiz. En azından bu güne kadar hep böyle oldu.

Çiftlik Bank Mağdurları Şimdi Ne Yapması Gerekiyor ?


Çiftlik bank mağdurları şuanda en fazla şunu yapabilir. Çiftlik banka yatırdığı parayı ve çektiği bütün paraların makbuzlarını ve dekontlarını çıkartırır ve ne kadar zararının olduğunun tespit ettikten sonra, adliyeye giderek mağduriyetinin çiftlik bank malları ile en azından bir bölümünü ödenmesini istediğinize dair bir dilekçe yazıp verebilirsiniz. Muhtemelen paranızı yine kurtaramayacaksınızdır ama en azından en fazla bunu yapabilirsiniz şuanda.

4 Yıllık Tecrübe ile Sizlere Önerimiz:


Arkadaşlar çiftlik bank olayı bizlere ders olsun. Sizlere yatırım yapmayın, büyün şirketler dolandırıcıdır, her şirket paranızı çalmak için vardır demiyorum. Ama çiftlik bank oyununa her şeyini satıp, çok yüklü krediler çekip yatırım yapan insanlar vardı. Bu insanlar şuanda perişan haldeler. Biz sizlere her daim şunu söyledik. Çok büyük riskler almadan, sizi zora sokacak yükseklikte yatırımlar yapmayın. Ne olursa olsun batarsa sizi üzmeyecek paralarla yatırım yapın. Kazanırsanız ekstra kazanmış olursunuz, kaybederseniz de sizi üzmez. Eğer herkes böyle yapmış olsaydı şuan herkes para kazanmıştı ve kimsede üzülmemişti.

Yattığınız yerden para kazanmak insana çok hoş geliyor. Ben ve arkadaşım, aynı zamanda ortağım bu siteyi beraber kurduğum kişide 4 yıldır biz bu yatırım ve internetten para kazanma işleri ile uğraşmaktayız. İlk 1 yılda bizde acemiliğimizin zararını gördük. Ama biz bu işlere başladığımızda bize ön ayak olacak, tavsiye verecek, bu işlerde tecrübeli kimse yoktu. Kimse bu tür işleri doğru dürüst bilmiyordu. Sonuç olarak bizde ilk yılımızda çok büyük zararlar ettik, zor durumlar yaşadık. Ama yaşadığımız tecrübeler sayesinde, yaptığımız araştırmalar sayesinde, aldığımız eğitimler sayesinde ve en önemlisi kendimizin geliştirdiği sistem sayesinde 3 yıldır hiç bir firmadan zarar etmiyoruz. Bizimle birebir çalışan herkese de zarar etmemesi için elimizden gelen desteği sağlıyoruz.

Çiftlik Bank Mağdurlarına ve Yatırımcılara Tavsiyelerimiz:


Size bu konudaki tavsiyem şudur. Komisyon peşinde koşan kendisini lider zanneden, tek derdi sizden alacağı komisyon olan insanlardan uzak durun. Bu kişiler sizi felakete sürükler. Arkadaşlar hiç bir sistemin, şirketin yüzde yüz garantisi yoktur. Bütün şirketler bir gün batabilir. Sakın kendinizi çok zora sokabilecek yatırımlar yapmayın. Burada sizin yatırımı ne zaman yapıp ne zaman çıktığınız çok önemlidir. Bu konuda da tecrübeli insanlarla çalışabilirsiniz.

Biz size elimizden geldiğince parasitesi.net üzerinden ve bireysel olarak her daim yardım etmeye hazırız. Merak etmeyin sizden bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz :). Amacımız kimse zarar etmesin, hep beraber kazanalım. Bu işlere ilk girdiğim zamanda bu işleri bana öğreten birileri olsaydı bende büyük zararlar etmezdim. Fakat etmiş olduğum zararlar, yapmış olduğum hatalardan sonra sürekli kendimizi geliştirerek ortağım ile beraber bu günlere geldik.  Umarız sizlerle beraber yatırım ekibimizle kazanmaya devam ederiz... Hepinize bol kazançlar diliyor... Mağdurlara bol geçmiş olsun diliyorum.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.