clixsense anket doldur para kazan

Clixsense İle Yatırımsız Ayda 400 TL Kazanma Fırsatı !!


Bildiğiniz üzere yatırımsız para kazanmak isteyen takipçilerimize özel clixsense adlı siteyi tanıtmıştık. Bu siteden şimdiye kadar 60 dolar çekim yapmıştık bunun kanıtı yine sitemizde mevcuttur. Bunun yanında bir 90 dolar daha çekim yaptık arkadaşlar. Yatırımsız anket doldurarak ve basit görevleri yerine getirerek bu siteden aylık 400 TL kazanmak mümkün. Bunun nasıl yapılacağını şimdi sizlerle paylaşacağız.

Clixsense 14 yılını doldurmak üzere olan güvenilir bir para kazanma sitesidir. Site büyük firmalardan aldığı anketler ve görevler ile kullanıcılarına para kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik bunun için para yatırmanıza da gerek yok. Bunu yapmak için öncelikle aşağıdaki linkten clixsense sitesine üye olmanız gerekiyor.


Kayıt olurken doldurağınız bilgiler çok önemlidir. Bunda en önemli şey kadın profili oluşturmanızdır. Nedeni ise kadınlara daha çok ve bol kazançlı anketler ve görevler gelir. Çünkü bu tarz sistemler bilir ki kadınlar bu konularda daha titizdir. Bir şey alırken araştırırlar ve en iyisini almaya çalışırlar. Mesele kozmetik ve bakım ürünleri bu konuda önemlidir.

Profilinizi doldururken sürekli alış veriş yapan geliri yüksek sosyal hayatı iyi ve 3-4 çocuklu bir anne profili doldurun. Bu size daha çok ve bunun yanında çocuklara yönelik anketlerin de gelmesini sağlayacaktır. Bundan dolayı bu şekilde profil doldurmanız sağlıklı olacaktır. Bu konuda detayları bahsettiğim videoyu da inceleyebilirsiniz.


Para çekimi kanıtları ise aşağıdadır arkadaşlar gördüğünüz gibi payoner bakiyemiz ve dün çektiğimiz clixsense bakiyemiz toplamda 90 dolar yapmaktadır. Siz daha çok ilgilenip sitede daha çok zaman geçirirseniz bunu daha da artırabilirsiniz. Önemli olan sürekli takip etmek ve gitgide sistemin size güvenmesidir. Bunu yaparsanız ilerde daha yüksek ücretli ve daha çok anket gelecektir. Herkese bol kazançlar.İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

2 yorum :

  1. Merhaba, ben linkinizle üye oldum. Daha çok kazanabilmek için neler yapmam gerekiyor. Bilgilendirebilir misiniz? kullanıcı adım: mkaracaoglu92, mail adresim: mustafakaracaoglu00@gmail.com. Telefon numaram: 05312538599 Teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. clixsense hesabınızdan size mesaj gönderip detaylı bilgilendirmeyi yapacağız. :)

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.