crypto gold dolandırıcılığı

Crypto Gold İle Bitcoin ve Altcoin Üretimi Yaparak Para Kazanın !! ÖMÜRLÜK KAZANÇ !!


Crypto Gold ile Bitcoin Üreterek Para Kazan - Güvenilir Bitcoin Üretimi Yapabileceğiniz Şirket


Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere bitcoin ve altcoin madenciliği yani üretimi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım. Bitcoin veya altcoin madenciliği için gerekli donanımsal bilgileri bilmiyorsanız ve bitcoin madenciliğine başlayıp kendi bitcoin ve altcoinlerinizi üretmek istiyorsanız Crypto Gold tam size göre diyebiliriz. Crypto Gold şirketi sayesinde siz herhangi bir donanımsal ekipmana ihtiyaç duymadan bitcoin üretimi yapabilirsiniz. Bu içeriğimiz de Crypto Gold firması hakkında detaylı bilgiler paylaşıp, sizin nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

Crypto Gold Nedir ?


Crypto Gold firması karmaşık donanım ve yazılımlarla uğraşmak zorunda kalmadan madencilik yapma fırsatı sunan bir firmadır. Biz yatırımcılara sunmuş olduğu yatırım paketlerinden satın alarak günlük belli bir düzeyde bitcoin veya alt coin üretimi yapabiliyoruz. Şirket bizlerden aldığı yatırımları da yeni bitcoin üretim makineleri alarak tesisini büyütüp daha fazla bitcoin üretimi yapmış oluyor. Üretilen bitcoinlerden de payımıza düşeni yatırımcılarıyla paylaşıyor. Günlük olarak üretilen bitcoinler üyelik panelimize yansır ve biriken bitcoinlerimizi istediğimiz zaman çekebiliyoruz. 

Kısaca anlatmak gerekirse; Bitcoin üretimi ile ilgili hiç bir bilginiz olmasa dahi, Crypto Gold firması sayesinde bitcoin üretimi yaparak ömür boyu bitcoin üretimi yapabilirsiniz. Bu sayede sürekli bir geliriniz olmuş olur.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

Crpto Gold Güvenilir Mi ?Bu soruya direk cevap vermek gerekirse, evet güvenilirdir. Sebebi için pek çok neden sıralayabiliriz. Öncelikle kripto para piyasası gün geçtikçe değer kazanmakta ve halk tarafından ilgi bu piyasaya oldukça hızlı bir şekilde artıyor. Bu nedenle kripto paralar hakkında ne kadar spekülasyonlar çıksa da kripto paralar sürekli kullanılmaya devam ediliyor.

Crypto Gold firması bir bitcoin ve altcoin madencilik şirketi olduğu için ve bu piyasaya ilginin fazla olmasından dolayı güvenilirlik konusunda fazlaca güvenilir diyebiliriz. Ayrıca kazanç oranlarına da bakıldığı zaman crypto gold firmasının ne kadar uzun vadeli bir iş olduğunu zaten anlayacaksınız.

Şirketi güvenilir kılan bir diğer nokta ise; Üretilen bitcoinlerin bir bölümünü kendisi, bir bölümünü de bize vermesini koyabiliriz. Dolayısıyla ne kadar çok para yatırırsan yatır şirket her zaman avantajlı olacak. Çünkü yatırılan paralar ile yeni makineler alacak. Aldığı makinenin kazancının büyük çoğunluğunu yatırımcıya verse dahi kendisine alacağı az bir miktar bile şirket için sürekli kar olacak. Durum böyle olunca da bu şirketin batma ihtimali sadece kripto paraların ortadan kalkması ile  olacaktır. Böyle bir durumda şimdilik uzak bir ihtimal gibi görünüyor.

Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

Crypto Gold Şirketi Hakkında Detaylı Bilgi !Crypto Gold Merkezi Almanya’da Olup Coin Üretimi Yapan Network Marketing Şirketidir. Crypto Gold Şirketi Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dash , Zcash , Coinlerinin Üretimini Yaparak Yatırımcılarına Kazanç Sağlar. Crypto Gold Şirketine Yatırım Yaptığınızda Şirket Size Hangi Coin Üretimini Yapmak İstediğinizi Sorar Sizde Belirlemiş Olduğunuz Coine Yatırım Yaparak Kazanç Sağlamaya Başlarsınız. 

Crypto Gold Şirketinin Coin Üretimini Network Marketing Sektöründe Yapmasının Sebebi Coin Üretiminin Elektrik ,Havalandırma, Mekan, Ekipmanlar Maliyetinin Yüksek Olmasıdır. Toplu Olarak Üretim Yapıldığında Maliyetinin Daha Aza İndirilerek İştirakçilerin Daha Fazla Kazandığını Gören Crypto Gold  Yöneticileri Yatırım Alarak Üretim Yapma kararı Almıştır. 

Reklam Giderlerinin Yüksek Olduğu ve Etkisinin Az Olduğu Yeni Dünya Düzeninde Network Marketing (Ağ Pazarlama) Yöntemini Kullanarakta Crypto Gold Reklam Ağını Oluşturmaktadır.Network Marketing Kazanç Planı Olarakta Binary Sistem Kullanmaktadır.

Bu madencilik havuzlarından hisse satın aldığınızda, aslında satın aldığınız şey, ömür boyu kiralanan BTC, ETH, ZCASH, DASH ya da Litecoin madencilik cihazları.
Satın aldığınız her bir hisse için, sunduğumuz havuzdan seçtiğiniz tüm Kripto Para Birimlerinden gelir payı alacaksınız. Bu komisyonlar size günlük olarak ödenecektir. Her bir havuzun bakım, elektrik, soğutma ve sair masrafları için gelirinizin belirli bir yüzdesi kullanılacaktır. Bu oran her havuzda farklı olabilir.

Madencilik havuzu hissesi satın alan her kişi madencilik faaliyetlerinin günlük karından pay alacaktır. Bu günlük karlar, yapılan madencilik işlerinden elde edilen karlar ve her bir havuzda bulunan toplam hisse sayısına göre değişmektedir. Satın aldığınız her bir hisse için ömür boyu günlük kar payı alacaksınız.

Ödeme planımızın bu kadar heyecan verici olmasının nedeni, bu fırsatı paylaştığınız HER BİR kişi için size komisyon ödenecek olması. Madencilik havuzundan onlar Bitcoin kazanırken, siz de bunun belirli bir yüzdesini kazanacaksınız. Kazanacağınız yüzde organizasyon yapınız içerisinde hangi seviyede olduklarına bağlı.

Crpto Gold Yatırım Paketleri ve Kazançları:
Crypto Gold şirketinde şu an için en karlı madencilik üretimi Bitcoin madenciliği paketlerinde olduğu için bu içeriğimiz btcoin madenciliği paketlerine göre değerlendireceğiz. 50 dolardan başlayarak 5000 dolara kadar çıkan yatırım paketleri mevcut.

Satın olmuş olduğunuz paketin kazancının %50'si şirkete kalır. Bunun nedeni, elektrik ve sistem giderleridir. Üretimin %50'si de sizin hesabınıza günlük olarak yatırılır. Bütün paketler için bu kural geçerlidir.Paket kazançları da genel olarak bitcoin zorluğunun artması yada bitcoin değerinin artması nedeniyle değişiklik göstermektedir. Şuan için ortalama bir hesap yaparsak 500 dolarlık bir bitcoin madenciliği paketi günlük 12500 satoshi üretiyor. Buda şuanki kur ile 1.1 dolar civarında bir para yapıyor. Tabi bu kazanç bitcoinin artması ile doğru orantılı bir şekilde artabiliyor. Eğer kısa vadede ürettiğiniz bitcoinleri bozdurmayıp artmasını bekleyip toplu bir şekilde bozdurursanız kazancınızı 2-3 hatta 5-10 katı bile yapabilirsiniz. Tabi bu bitcoinin değerinin artması ile alakalı bir durum olacaktır.

En doğru bilgiyi öğrenmek için 0538 878 8670 bu numaradan arayarak detaylı bilgileri öğrenip, sizin için en kazançlı yatırım modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz.Crypto Gold Ne Kadar Kazanılır ? Network Marketing ve Diğer Yan Gelirler !     Crypto Gold Kazanç Planı Binary Sistemdir.

1. İKİLİ EKİP DEVRE PRİMİ

$79 değerinde Bitcoin karşılığında programa katıldığınızda, İkili Ağaç Yapısında size bir pozisyon verilecektir. Bu pozisyon, en az $500 değerinde 1 adet hisse satın almadan etkinleştirilmeyecektir. $50 ile başlayabilirsiniz.
Etkinleştirildiğinizde yeni üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz ve CryptoGold’a tanıştırdığınız her kişi sizin ya SOL EKİBİNİZE ya da SAĞ EKİBİNİZE yerleştirilir.
Hak kazanmak için yapmanız gereken sadece kişisel olarak tanıştırdığınız bir kişinin sol, bir kişinin de sağınıza yerleştirilmesi. Bunu yaptıktan sonra ikili komisyonlarını almaya hak kazanacaksınız.
• İkili ağacınızda satılan her bir $500 değerindeki tam hisse için size 5 Kredi verilecektir.
• Satılan her bir $100 değerindeki tam hisse için size 1 Kredi verilecektir.
• Satılan her bir $50 değerindeki tam hisse için size 0.5 Kredi verilecektir.

Solda 25 Kredi + Sağda 25 Kredi = 1 DEVRE
1 DEVRE = $200 (değerinde Bitcoin)

Sol ve sağ bacaklarınızdaki tüm satışlar (doğrudan sizin tarafından tanıştırılmayıp, dolaylı yoldan sizin alt kademelerinizde olanlar dahil), sizin toplam ikili hacminize dahil edilir. Günde kaç devre? – Günde kaç devre yapabileceğiniz sizin kendi kademenize bağlıdır.


2. İKİLİ EŞLEŞTİRME PRİMİ


Her bir $200’lık devre için, azami 8 seviye / kademeye kadar üst sıranızda bulunanlara ayrıca $80 ödenmektedir. İlk seviye için hak kazanmanıza gerek yok, çünkü tüm üyeler otomatik olarak Gümüş kademesinden başlar.
3. seviye eşleştirmelerden para kazanmak için Altın kademesine geçmeye hak kazanmanız gerekir; 5. seviye için platin, son olarak da 6. seviye eşleşmelerinden para kazanmak için elmas, 8. seviyeden ise beyaz elmas kademesine geçmeniz gerekir.
*Bu eşleşme primleri için hak kazanmış olmanız gerekir, ancak şirket için herhangi bir kırılma olmamaktadır, çünkü üst sıranızdaki bir sonraki kademeye bakarken dinamik sıkıştırma kullanmaktayız. Yani, sizi bizimle tanıştıran kişinin hak kazanmamış olması halinde bile, biz, ödenecek hak kazanan 4 kişi bulana kadar onun üst sıra organizasyonuna da bakacağız.

3. ÜST SEVİYE PRİMLERİ

Bu Üst Seviye Planı sonsuz sayıda seviye üzerinden ödeme yapar ve siz, kişisel olarak tanıştırdığınız ekip üyelerinizin bulunduğu seviye üzerinden kazanırsınız. Kaç kişi kayıt ettirdiğinize dayanan olası 4 ekip bulunmaktadır.

Alt Sıra Ekibi 1: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan ilk iki kişi 1. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir. İlk satın aldıkları TAM HİSSELER üzerinden (sadece tam hisseler) %6 prim kazanırsınız. 1. Alt Sıra Ekibiniz üzerinden (bu iki kişinin altında) herhangi başka bir komisyon kazanmayacaksınız. Her şey, hak kazanan üst sırada ya da sizin üzerinizdeki üst sıralarda toplanır.

Alt Sıra Ekibi 2: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan 3., 4. ve 5. kişiler 2. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %7 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız.

Alt Sıra Ekibi 3: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan 6., 7. ve 8. kişiler 3. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %8 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %2 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız (2. Ekip gibi).
Buna ilaveten, 3. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 3., 4. ve 5. Madencilerinden de %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 3., 4. ve 5. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.
ALT SIRA EKİBİ 4: TAM HİSSE

Şahsen 9. ve 9. sonrasında her bir üyeye kayıt yaptırdığınız zaman, bunların her biri 4. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilecektir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %9 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %3 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız.
Buna ilaveten, 4. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 3., 4. ve 5. Madencilerinden de %2 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 3., 4. ve 5. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.
Ayrıca, 4. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 6., 7. ve 8. Madencilerinden de %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 6., 7. ve 8. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.
Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

*NESİLSEL PRİMLER: (TAM HİSSELER)
4. Ekibinizden herhangi bir kişi kendi 4. Ekibini başlattığında, standart üst seviye yapısında engellenmiş olacaksınız. Bu yüzden, size prim ödemeye devam etmemiz için, 3 Nesilsel Prim Sistemine, hacmin tamamı üzerinde, %2 daha ekliyoruz. Nesilsel Prim Sistemimiz aşağıda belirtilen şekilde çalışıyor:
Nesil 1 = %1 (Ekip 4’ün Ekip 4’ü)
• 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız üyelerden herhangi bir kişi kendi 9. Üyesini kayıt ettirip, kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %1 komisyon kazanacaksınız.
Nesil 2 = %0.5 (Ekip 4’ün Ekip 4’ünün Ekip 4’ü)
• 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız üyelerden herhangi bir kişi kendi 9. Üyesini kayıt ettirip, kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, ve bu ikinci 4. Ekipten herhangi bir kişi de 9. ve sonraki üyelerini kayıt ettirip kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %0.5 komisyon kazanacaksınız.
Nesil 3 = %0.5 (Ekip 4’ün Ekip 4’ünün Ekip 4’ünün Ekip 4’ü)
• Son olarak, bir nesil daha ileri gidiyoruz. Yani, 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız herhangi bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması, buradan bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması ve buradan da bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması halinde (9. ve sonraki üyelerini kaydettirip), tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %0.5 komisyon daha kazanacaksınız. Bu size biraz karmaşık gelebilir, ancak endişelenmeyin – biz her şeyi takip ediyoruz. Sizin sadece ekibinizin büyümesine yardımcı olmak üzerine odaklanmanız gerekiyor. Biz tüm komisyonları hesaplarız.
Crypto Gold Kayıt Olmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin: 0538 878 8670 bizi bu numaradan arayabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.