elit filmler

Her Yatırımcının İzlemesi Gereken 10 Müthiş Film ÖnerisiGünümüzdeki yatırımcılar daha çok şirketlere veya kripto paraya yatırım yapıyor. Bunlardan kara geçenlerde var zarar edenlerde var. Kar edenlerin çoğusu kripto para sektöründe zarar ediyor. Zarar edenler ise diğer şirketlerde zarar etmeye devam ediyor. Yani bir çok yatırımcının elinde para var ama nerede kullanacağınız bilmiyor maalesef. Bundan dolayı bizde sizlere yani yatırımcı takipçilerimize örnek teşkil etmesi açısından bir kaç film önerisinde bulunalım ve burada ki hatalarda ders çıkarın istedik.

Bu filmler genel olarak yatırımların nasıl değerlendirildiğini ve yatırımcıların seviyelerini belirliyor. Yani hangi yatırımcı türü nerede kanıyor veya hangi yatırımcı türü nerede kaybediyor. İnce ayrıntılara yer verilmektedir. Size tavsiyemiz en geç 1 haftada bu filmleri izlemeniz ve sadece bir bilgi bile kapsanız bu size kardır. Çünkü belki de o bilgi sizin 100.000 TL nizin cebinizde kalmasını veya bunu 2 ye katlamanıza yarayacak.

1- Borsa 


Aç gözlü ve hırslı yatırımcıları konu alan filmde ilginç olan bu kişilerin kazanması mıdır yoksa kaybetmesi midir? Sizde bu filmi izleyerek buna kanaat getirebilirsiniz. Bu film özellikle borsa sektöründe boy gösteren kripto para veya normal borsa da işlem yapan kişiler açısından önemlidir.

2 - Oyunun Sonu


Bu film ise büyük yatırımcılar daha doğrusu büyük şirketleri ilgilendiriyor. Ve içinde bir çok duyguyu bir anda yaşatıyor. Filmi izlediğinizde çok şaşıracağınızdan eminiz. Bu film finans sektöründe bazı krizlerden ve bu krizlere neden girildiğinden bahsederken bir yanda da alaylı tavırla bazı bankaları eleştiriyor.


3 - Para Avcısı


Belki de bu alanlarda ki filmlerden en tanınanı tartışmasız para avcısıdır. Bilmem izlemeyeniniz var mıdır. Ama var ise hemen izlemesini tavsiye ederim. Biraz uçuk olan film aslında bir çok kişinin gerçek hikayesini de içeriğinde barındırıyor. Yani bu filmde ki anlatılanların daha üstünü yaşamış bir çok girişimci vardır. Gözünüzde çokta büyütmeyin ama önemli olan bu filmlerden dersler çıkarmaktır.

4 - Amerikan Sapığı


Bu film ise finans dünyasının karanlık yüzünü temsil ediyor. Finan dünyası ile uğraşanları biraz toplumdan dışlayan filmin konusu buna dayanıyor. Daha çok sanal iş yapan ve gerçek işlerle alakası olmayan fakat çok paraları olan insanlarda bahsederken bunların karanlık yüzlerini ve içlerinde ki savaşları da göz önüne seriyor.

5 - Büyük Açık


ABD'de yakın zamanda ki emlak krizini ele alan film aslında bunun yanında krizden faydalanan kurnaz yatırımcıları da konu alıyor. Bu bir yönden iyi bir yönden kötü olsa da bizce kesinlikle izlenmesi gereken ve fırsatlara açık olmamızı gösteren bir filmdir. Finansa dair bazı karışık kelimelerde basitçe herkesin anlayacağı şekilde filmde geçiyor. İlgi gören bu filmin takipçilerimiz tarafından da izlenip değerlendirilmesini isteriz. Önemli olan her filmden ne kapsak kardır mantığıyla bu filmler izlemektir.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.