detay kapandımı

BAKANLIK AÇIKLAMAYI YAPTI " DETAY MAXİNET PONZİ " !!!

" Detay Maxinet PONZİ " Bakanlık Açıklamayı Yaptı !


Detay maxinet şirketi kısa bir süre önce denetime alınmıştı. Geçtiğimiz günlerde MASAK tarafından hesaplarına bloke konulan detay maxinete bir darbede Gümrük ve Ticaret Bakanlığından geldi. Denetlemeleri bitiren bakanlık detay maxinetin vaad ettiği kazancı kazanmasının imkansız olduğu ve bu nedenle sistemin ponzi olduğunu açıkladı. İşte Detaylar:

İşte bakanlığın yapmış olduğu açıklama:Açıklamaya göre üyelerden bu güne kadar 16.256 Milyon $ toplayan detay maxinet, üyelere bu güne kadar 5.606 milyon $ ödeme yapmış. Buna karşılık detay maxinet şirketi bu güne kadar 3.296 milyon $ kazanabilmiş. Fakat sistemin şimdiye kadar giren üyelere vermeyi taahüt ettiği para miktarı 57.586 miyon $ olduğu için bu kazançların kazanılabilmesi konusunda ikna olmayan bakanlık, detay maxinet sistemine ponzi sistemi demiştir. 

İnternetten para kazanmak Yazar

2 yorum :

  1. :) siz öyle sanın. şirket bu incelemeye itirazda bulundu, inceleyen kişinin hesap kitap hatası ortada şimdi size bunu tek tek yazamayacağım ama sistemin içinde olsaydınız neyin doğru neyin yanlış olduğunu görürdünüz. burada büyük bir hata yapılmıştır ve süreçte mahkemede bu rapora itiraza gidilmiştir. yarın öbür gün şok şok şok ponzi değilmiş, Google ile yarışacak, küreselleşen dünyanın yeni lokomotifi dijital reklam ve seo hizmetleri diye başlık atarsanız hiç şaşırmam. teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Umarız savcılıktan dediğiniz sonuç çıkar ve ülkemizden bir şirket çıkıp google ile yarışır ve dediğiniz gibi başlık atıp reklamını yaparız. Emin olun bu durumu sizin kadar bizde istiyoruz.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.