detay kapandımı

DETAY MAXİNET KAPANDI MI ? ÖDEMELER NEDEN DURDU !!!Detay maxinet kapandı mı ? Bu günlerden pek çoğumuzun merak ettiği soru bu olsa gerek. Detay maxinet kapandı mı ? Detay maxinet kapanacak mı ? Detay maxinet ödemeleri neden durdurdu ? ve Detay Maxinet'e yatırım yapmış insanlar neler yapmalıdır ? Bu sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz arkadaşlar ve umarız herkesin hakkında hayırlısı olur.

Detay Maxinet Kapandı mı ?

Öncelikle Detay maxinet resmi olarak kapanmadı. Fakat detay maxinet şirketi devlet tarafından denetleme altında olduğu için MASAK, detay maxinet hesaplarına bloke koydu. Dolayısıyla şirket hesaplarına para giriş ve çıkışı olmadığı için yatırım yapan kişilerin ödemeleri yapılamıyor. Bu konuda Detay Maxinet firması da bir açıklama yaptı. Açıklamayı aşağıya fotoğraf olarak koyuyuyoruz:Arkadaşlar gördüğünüz üzere ödemeler durdu şirket kapanmadı ama bu güne kadar devlet kontrolü ile yapılan denetimlerin boyutu buralara kadar gelmişse detay maxinet şirketinin de yakın tarihte Çiftlik Bank, Anadolu Farm ve daha pek çok yatırım sistemi gibi kapandığını göreceğiz gibi. Dolayısıyla siz kendinizi şirket kapandı gözüyle görün. Kendinizi buna şimdiden hazırlayın.

Detay Maxinet Ödemeleri Neden Durdu ?

Detay Maxinet bilindiği üzere kısa bir süre önce denetime alınmıştı. Şuanda denetimlerin devam etmesi sebebiyle MASAK şirketin hesaplarına bloke koydurdu. Dolayısıyla Detay Maxinet şuanda ödemeleri durdurmak zorunda kaldı. Çok az bir ihtimal de olsa olur da denetimlerden aklanırsa ödemelere tekrardan devam edilecektir.

Detay Maxinet Yatırımcıları Neler Yapmalı ?

Arkadaşlar biz bu durumları size yaklaşık 7-8 ay öncesinden yine bu sitemiz üzerinden duyurmuştuk. O dönemlerde pek çok detay maxinet yapan güya kendisini lider gören bazı kişiler tarafından yemediğimiz hakaret, yemediğimiz tehdit kalmamıştı. Fakat biz yazımızda detay maxineti kötülemiyor, aksine böyle durumlarında yaşanabildiğini bu işleri tüm şeffaflığıyla anlatın diyorduk. Bizim o günlerde yani 7-8 ay öncesinde sizlere bu işin risklerini de anlatmaya çalışmıştık. Zira Detay Maxinet yapan bazı kendini lider zanneden şahsiyetler işi öyle anlatıyorlardı ki, sanki bu şirkete hiç bir zaman hiç bir şey olmayacakmış gibi. Dolayısıyla işi anlatan kişinin abartmaları sayesinde siz yatırımcılarda hiç araştırmadan etmeden işe giriyordunuz. Bizim amacımız şuydu; Tamam işe girin ama risklerini de bilerek girin. Yarın bu şirket batarsa yada böyle durumlarla karşılaşılırsa neler yapmalıyım bunları düşünerek girin. Velhasıl kelam her ne kadar bu duruma gerçekten çok üzülmüş olsam da bu saatten sonra yapacak hiç bir şeyiniz yok. Artık tek yapmanız gereken şey önünüze bakmak ve bu tür işlere girerken sağlam, bu işlerde tecrübeli kişilerle girmeniz. Arkadaşımdır diye, yada ağzı iyi laf yapıyor diye para kazanma sistemlerine girmeyin, kaybeden siz olursunuz.

Son olarak arkadaşlar konumuza dönecek olursak, detay maxinet kapandı demek için erken ama eğer ortalama 60 gün içerisinde kapanmazsa yüz yılın sürprizi olur derim. Bu arada size bahsettiğimiz 7-8 ay önceki yazımızı görmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

NOT: BU YAZIYI YAZARKEN BAKANLIK SORUŞTURMAYI BİTİRDİ VE DETAY MAXİNET'İN PONZİ OLDUĞUNU AÇIKLADI.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.