haber

Mobilon Dolandırıcı mıdır ? Mobilon Güvenilir mi ? Bütün Soruların Cevabı !!Mobilon Dolandırıcılığı ? Mobilon Dolandırıcı mı ? Mobilon Güvenilir mi ?


Mobilon telefon üzerinden para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Mobilon uygulaması hakkında bilgiye sahip olmayanlar için basitçe anlatalım. Mobilon uygulaması telefonunuza playstore yada appstore larınızdan indirip, uygulama içerisindeki reklamları izleyerek ve 2 soruya cevap vererek minimum 40 kuruş kazandığınız bir uygulamadır. Bu reklamları ve soruları her saat başı yaparak her saat başı 40 kuruş kazanabilirsiniz. Günde 10 defa bu uygulamayı kullansanız günlük kazancınız 4 TL olacaktır ki bu da size her gün elinizden düşürmediğiniz telefonunuz sayesinde aylık 120 TL ekstra bir para kazanma fırsatı sağlayacaktır.

Mobilon uygulamasının onlarca farklı faydası ve kazancı var fakat en basitinden çalışma mantığı yukarıda anlattığımız gibidir. Bu arada belirtelim ekstra kazançları sayesinde bu uygulama ile aylık 30.000 TL evet yanlış okumadınız otuz bin TL para kazanıp çeken insanlar bile var. Bu kazançlar hayal değil arkadaşlar kazanan herkes parasını rahatlıkla çekebiliyor.

Peki ülkemizde bu işler ile ilgilenenlerin bildiği üzere böyle para kazandırdığını idda edip insanları dolandırıp ortadan kaçan pek çok sistem oldu. Binlerce insanı dolandırıp mağdur etti bu sistemler. Mobilon uygulaması da dolandırıcı mıdır ? sorusuna gelecek olursak.


REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Mobilon Dolandırıcı mıdır ?


Arkadaşlar mobilon dolandırıcı olacağını düşünmemekteyiz. Zira yatırdığınız para yalnızca 299 TL. Bu paranın 195 TL si derinlik bonusu yani network dağılımına gidiyor. 54 TL si vergiye kesiliyor. 15 TL gelir vergisine gidiyor ve şirkete totalde yatırmış olduğunuz paradan sadece 35 TL kalmaktadır. Dolayısıyla mobilon şirketi kesinlikle reklam kazancı ile üyelerine paraları dağıtması gerekmektedir. Baktığımız zaman dolandırıcı olacak bir şirket bu kadar cüzzi rakamlarla insanları dolandırmaya çalışmazdı. Mobilon uygulamasına sadece 299 TL yatırabiliyorsunuz ne azı nede fazlası. Bu reklam ağına katılmanız için ödediğiniz bir paradır ve yatırmış olduğunuz bu para ile günlük olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzdan günlük olarak reklam izleyerek ortalama 45 gün gibi bir sürede yatırdığınız parayı ekstra bonusları saymadan sadece reklam izleyerek kazanabilirsiniz. 

Gördüğünüz gibi mobilon uygulaması dolandırıcı bir sistemden oldukça uzak bir yapıya sahiptir.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Mobilon Güvenilir mi ?


Mobilon uygulaması güvenilirlik bakımından güvenilir bir para kazanma platformu diyebiliriz. Bunun en büyük nedeni riskin az olması, şirketin reklam gelirleri, uygulamanın sürekli geliştirilmesi, şirket yetkililerinin ilgisi ve daha pek çok şeyi sıralayabiliriz. Özellikle bu dönem için yatırım yapılabilecek basit ve etkili bir para kazanma yöntemi olan mobilon ile sadece tek seferlik 299 TL ödeyerek ömür boyu gelir kazanma fırsatı yakalarsınız.

Mobilon uygulaması Loobi medyaya bağlı bir uygulama. Loobi medya şirketi vergisini veren, Konya'da bulunan medya ve raklamcılık şirketidir. Yatırım işlerinin istisnasız hepsinde risk vardır fakat burada alacağınız riske oranla kazancınız muazzam derecede diyebiliriz. Dolayısıyla bizce 299 TL ödeyerek gireceğiniz bu risk sayesinde belkide sizlerde aylık 10.000 TL, 20.000 TL hatta 50.000 TL üzeri bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu paraları kazanan pek çok insan var arkadaşlar zor değil emin olun.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.Mobilon için 299 TL Risk Edilir mi ? Ne Kadar Mantıklı ?


Arkadaşlar paranız sizin paranızdır. Biz size ve paranıza karışmayız. Fakat eğer gerçekten para kazanmak istiyorsanız ve yatırım yapacak yer arıyorsanız mobilon sizin için oldukça uygun diyebilirim. 299 TL ile alacağınız risk sayesinde zaten pasif olarak reklam izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Birde bu uygulamayı çevrenizdekilerle paylaşırsanız ki onlarda sizin gibi sadece 299 TL ödeyerek bu işe girecek ekstra kazançlara erişebileceksiniz. Üstelik 15 derinliğe kadar para kazanabiliyorsunuz.  Bu gerçekten son dönemlerde gördüğüm en düşük risk ile en fazla para kazandıracak işlerin başında geliyor diyebilirim. Kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın ve geç kalmayın. Ne kadar erken başlayıp bu uygulamayı çevrenizdekilerle paylaşırsanız çevrenizde sizde oldukça hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilecekler.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Yazar

7 yorum :

 1. Şirkete 35tl kalıyor zamanında maxinet içinde deniyordu. 590 doların 90 doları kdv 250 doları bilgisayar 200 doları üyelere dağıtılıyor. Gibi diyorlardı

  YanıtlaSil
 2. http://uguragirgol.blogspot.com/2017/02/akilli-cep-telefonuyla-para-kazanma.html

  YanıtlaSil
 3. batti mobilon batti paralar odenmedi neyden bahaediyonuz

  YanıtlaSil
 4. Ödemeler kesinlikle yapılmıyor.söz verildiği halde2 yakınını temmuz ödemesini yapmadılar. Oyaliyorlar acaba tiklamaktan vazmi geçsek?

  YanıtlaSil
 5. Benim halen haziran ayının odemesi duruyor

  YanıtlaSil
 6. Evet kesinlikle para ödemesi yok. Ödemeler devam ediyor diyorlar ama hazirandan beri para alamayan var. Defalarca yazdık ödediğiniz makbuzları paylaşın görelim diye paylaşmıyorlar.Henüz çevremde tek kişi bile para alamadı

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.