haber

Mobilon Nedir ? Mobilon ile Nasıl Para Kazanılır ? Detaylı Anlatım !!


Mobilon İle Para Kazanın - Mobilon Nedir ?

İnternetten para kazanmak artık çok kolay. Gelişen teknoloji sayesinde sürekli elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız sayesinde günlük para kazanabileceğiniz bir uygulama var. Mobilon uygulaması sayesinde telefonunuzdan her saat başı para kazana bileceksiniz.

Mobilon Nedir ?


Mobilon bir telefon uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde reklam izleyerek ve size sorulan 1-2 soruyu cevaplandırarak para kazanma şansı sunuyor. Oldukça basit işlemler yaparak günlük düzenli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Ayrıca sistem içerisinden uçak bileti alabilir, otel rezarvasyonları yapabilir, çiçek alabilir, video izleyerek ekstra para kazanabilir ve daha yeni eklenecek olan pek çok özellik sayesinde kazancınızı artırırken uygulamanın sunduğu fırsatlar sayesinde uygun alışverişlerde yapabilirsiniz.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596


Mobilon ile Nasıl Para Kazanılır ?


Öncelikle telefonunuza mobilon uygulamasını indirmelisiniz. BURAYA TIKLAYARAK güvenli bağlantıdan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kaydınızı oluşturmanız gerekiyor. Kayıt olmak oldukça basit. Fakat kayıt olurken Sponsor kod numarası istiyor. O bölüme _______ yazarak bizim aracılığımız ile mobilona kayıt yapmış olursunuz. Ardından 1 haftalık deneme sürümüne erişmiş olursunuz. Uygulamadan para kazanmak için sadece tek seferlik olmak üzere 299 TL ödemeniz gerekiyor. Parayı yatırdıktan sonra artık mobilon uygulamasından ömür boyu her gün her saat başı para kazana bileceksiniz.

Mobilon uygulamasından her saat başı size sunulan reklamları izleyerek ve size sorulan sorulara cevap vererek para kazanabiliyorsunuz. yapacağınız tek şey bu. Bir günde 24 saat var. 24 saatte zaten elinizden düşürmediğiniz cep telefonunuza günde sadece 12 defa giriş yapıp sadece 1 dakikanızı alacak işlem sayesinde para kazana bileceksiniz. Mobilon uygulaması sayesinde izlediğiniz reklamlar ve soruya verdiğiniz yanıt sayesinde saat başı 40 kuruş kazanırsınız. Günde 12 defa bu işlemi yaptığınızı varsayarsak günlük 4.8 TL para kazanmış olursunuz. Aylık da bu kazanç 144 TL gibi bir para yapıyor ki bu kazanç para kazanmaya başlayanlar için oldukça ideal diyebiliriz. Zaten sürekli elinizde olan telefonunuz sayesinde bu yöntem ile para kazanabiliyorsunuz.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596


Mobilon Ne Kadar Para Kazandırır ?


Mobilon uygulaması ile telefonunuzdan her saat 40 kuruş kazanabilirsiniz. Bunların dışında otobus bileti, uçak bileti satın alarak buralardan da ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Mobilon uygulamasının pek çok ekstra kazancı bulunuyor fakat sadece saat başı olan 40 kuruş dan hesap edersek günde sadece 10 defa bu işlemi yaparak günlük 4 TL aylık ise 120 TL kazanıyorsunuz. Mobilon uygulamasına tek seferlik sadece 300 TL ödeyerek her ay sürekli elinizde olan telefonunuzdan 120 TL para kazanabilirsiniz. Tabi 24 saat de hiç uyumadan 24 saat reklamlara tıklarsanız günlük kazancınız 9.6 TL kazanabilirsiniz. 24 saat lik bir günde uyuduğumuzu ve bazı zamanlarda uygulamaya girmeyi unuttuğumuzu varsayarsak ortalama günde sadece 10 saat yani 10 defa girerek 120 TL kazanabilirsiniz.

Mobilon uygulamasının size sadece uygulama üzerinden kazancı bu fakat ekstra kazançları da bulunuyor. Örneğin referans kazançları. Referans kazançlarını sizlere detaylıca anlatayım.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596

Mobilon Referans Kazançları Nasıldır ? ( Ekstra Kazanç Fırsatı )


Mobilon uygulamasına üye olurken kesinlikle bir referans numarası gerekiyor. Bu referans numarası uygulamayı indirip 299 TL ödeyen herkese verilir ve sizin refernas numaranız ile sisteme üye olan herkesten ekstra para kazanırsınız. Sizin referans numaranız ile kayıt olan herkesten 20 TL bonus kazanırsınız. Ayrıca sizin referans numaranız ile kayıt yapan kişilerde başkaları tarafından kendi numaraları ile kayıt yaptırırlarsa bundan siz yine kazanç sağlıyorsunuz. Böyle alt alta 15 derinliğe kadar para kazanabiliyorsunuz. Mobilon uygulamasının referans kazançları oldukça basit ve çok kazançlı.- Birinci derinlikten 5. derinliğe kadar her giriş yapan kişiden 20 TL kazanırsınız.
- 6 -10. derinlikler arasında giriş yapan her kişiden 10 TL kazanırsınız.
- 11-15. derinlikler arasında giriş yapan her kişiden 5 TL kazanırsınız.


Ayrıca sizin referansınız ile kayıt olan kişilerin izlediği reklam ve çözdüğü anketlerden de ekstra para kazanırsınız. Bu yüzden mobilon uygulamasını arkadaşlarınız ile paylaşıp kendi referans kodunuz ile üye yaptırarak ekstra kazançlar almanız mümkün. Mobilon uygulaması gerçekten çok kazançlı ve bu büyük bir fırsat. Giderek popülerleşen mobilon uygulaması ile sizlerde para kazanabilirsiniz.

Bunların dışında ekstra farklı bonus ve kazançlarda bulunuyor. Sizde mobilon uygulamasını indirip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer isterseniz bizim mobilon uygulamasına ait whatsapp grubumuza da dahil olabilirsiniz. Bu sayede sistem hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir ve sizlere daha fazla yardımcı olabiliriz.

Bütün bu kazançları hesap ettikten sonra mobilon uygulaması ile aylık 120 TL kazanan da var, 30.000 TL üzerinde para kazanan kişilerde. Arkadaşlarınıza mobilon uygulamasını tavsiye ederek kazancınızı çok fazla bir şekilde artırarak ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. Bu paraları kazanmak hayal değil arkadaşlar. Mobilon uzun bir zamandır herkese kazandırıyor. Sizde bu uygulama sayesinde aylık binlerce lira kazanabilirsiniz.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596

Mobilon Güvenilir mi ? Mobilon Ne Kadar Riskli ?


Ülkemizde son zamanlarda yaşanan dolandırıcılık vakaları nedeni ile eminiz ki pek çoklarınız bu uygulama için de dolandırıcı yaftasını vuracaktır. Fakat belirteyim ki risk almadan bir yerlere gelmeniz oldukça zor. Mobilon uygulaması ile alacağınız risk sadece ömür boyu satın alım için 299 TL kaldı ki bu parayı ortalama 45 ila 60 gün arasında sadece uygulamadaki reklamları izleyerek çıkartabiliyorsunuz. Dolayısıyla mobilon uygulaması ile alacağınız risk yok denecek kadar az. 300 TL günümüzde sizi ne batırır ne çıkartır. Ama sizin rahat bir yaşam sürmenizi sağlayabilir. Yapacağınız işlem zaten oldukça basit. Telefondan basitçe reklam izlemek. Üstelik birde arkadaşlarınla bu işi paylaşırsan kazancına kazanç katıyorsun. Üstelik arkadaşlarında tıpkı senin gibi bu uygulamadan para kazanabiliyor. Dolayısıyla böylesine uygun bir yatırım fırsatı varken kesinlikle zaman kaybetmeden değerlendirin derim.

Mobilon uygulaması Loobi medya ya bağlı bir uygulamadır. Loobi medya Konya da kurulmuş bir firmadır. Firmanın asıl kazancı uygulama içerisinde ki reklamlardır. Reklam sektörünün ne denli büyük olduğunu düşünürsek loobi medya ve mobilon uygulamasının ne kadar kazançlı bir sistem olduğunu görebiliriz.

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596

İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o.
    Ve bu bizim e-postamız:
    iowalutheranhospital@gmail.com
    Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.