mobilon nasıl para çekilir

Mobilon Soru Cevap ! Mobilon Bütün Soruları Cevaplıyoruz !!Mobilon Nedir ? 

- MobilOn, Android veya IOS telefon işletim sistemlerinde Play Store veya App Store’dan kolayca ve ücretsiz indirebildikleri bir uygulama platformudur.

Mobilon Uygulaması Ücretli midir ?

- Uygulamayı, Play Store ve App Store dan ücretsiz indirebilirsiniz .Uygulama içerisinde yapılan 299,00 ₺ organizasyona giriş ücretini ödediğiniz takdirde uygulamayı başka insanlara da önerebilir ve ekstra kazanç elde edebilirsiniz.

Uygulamada Reklamlar Nasıl Temin Ediliyor ?

- Sistemde bulunan tüm reklam ve kampanyalar Mobilon şirketi tarafından sağlanmaktadır.

Reklam ve Kampanyalar Sürekli midir ?

- Mobilon, Reklam departman gücüyle her zaman reklam alma garantisi veriyor.

Mobilon Uygulamasına Kimler Katılabilir ?

- Mobilon kazanç yapısına ,18 yaşını doldurmuş herkes kayıt olabilir.

Kazandığımız Paraları Nasıl Çekebiliriz ? Ödemeler Nasıl Gerçekleştiriliyor ?

- Uygulama içerisinde bulunan Talep Et sayfasından ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Günde Ortalama Ne Kadar Kazanırım ?

Kazancınızın sınırı yok. Uygulama içerisinde pek çok yöntemle para kazanabilirsiniz. Fakat hiç bir şey yapmasanız dahi sadece size sunulan reklamları her saat izleyip, sorulan soruya cevap verseniz dahi saatlik ( ileride bu miktar değişebilir ) 40 kuruş kazanırsınız. 24 saatlik bir gün içerisinde sadece 10 saatinizi bile uygulamaya ayırsanız günlük 4 aylık 120 TL kazanmış olursunuz. Ayrıca ekip kazancını da katarsak aylık kazancınız 10.000 TL üzeri bile olabilir ki 10.000 TL üzerinde kazanan pek çok uygulama kullanıcısı bulunmaktadır.

Risk Var mı ?

Risk olmayan hiç bir yer olmaz. Burada sizin alacağınız risk sadece 299 TL. Verdiğiniz bu parayı da zaten ilk ayınızda bile çıkarma şansınız bulunuyor. Hatta ilk ayınızda çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

299 TL'den Daha Fazla Yatırabilir miyim ?

Kesinlikle hayır. Sadece uygulama ücretli sürümü olan 299 TL ile sisteme dahil olabilir ve reklamlardan para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

"Kuruşlarla Uğraşılır mı ?" Çok Az Kazandırıyor " Diyorsanız;

Arkadaşlar mobilon uygulaması sizleri milyoner yapmak için yada zengin yapmak için oluşturulmadı. Yapılan iş ve kazanç belli. Aylık size ek gelir sağlayabilecek bir uygulama. Üstelik her an yanınızdan ayırmadığınız, elinizden düşürmediğiniz akıllı telefonlarınız sayesinde ek gelir imkanı sağladığınız bir uygulama. Bu yüzden kazancı düşük olarak görmeyin aksine çok yüksek ve iyi bir kazancı var. Üstelik eğer bu uygulamayı çevrenizdekilerle paylaşırsanız buralardan da ekstra siz yine para kazanacaksınız. Aynı zamanda çevrenizdekiler de sizin sayenizde para kazanmış olacak. Eğer mobilon uygulamasını daha fazla kişiye tanıtır ve sizin referans numaranızla sisteme üye yaparsanız o kuruşlar size oldukça yüksek kazançlar sağlayacak. Abartısız söylüyorum sadece siz bu uygulamayı 10 kişiye sunun ve arkadaşlarınız da 10'ar kişiye sunsun. Aylık kazancınız 10.000 TL den aşağı düşmeyecektir. Tabi karar sizin kararınız tercih sizin tercihiniz. Alacağınız risk sadece 299 TL. 299 TL ile binlerce lira kazanma şansınız var. Değerlendirip değerlendirmemek size kalmış hepinize bol kazançlar dileriz...

REFERANS KODU: 08636235 Bu Kodu Kullanarak Uygulamaya Kayıt Olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim: 0534 384 1964 - 0505 425 1596İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.