alt coin

Alt Coinleri Her Yönleri İle İnceliyoruz | Nuclesu.Vision ( NCASH ) Nedir ? Yatırım Yapmalı Mıyız ?Alt coinleri her yönleriyle incelediğimiz serimizin bir başka coini ise NCASH isimli coindir. Bu coin de daha çok trend olan coinlerdendir. Bir nevi bir ara ünlenip daha sonra batan ünlüler gibi de diyebiliriz. Ama zamanla böyle mi olacak yoksa başka bir şey mi olacak bunu zaman gösterecek. Öncelikle yeni bir trend çıktı diye hemen almayın önce bir araştırın her zaman bunu yaparsanız kazanan siz olursunuz.

Tüm herkes bunu alıyor herkes sosyal medya hesaplarında bunu konuşuyor. İşte falan kişi bu kadar kar etmiş falan kişi şu kadar almış lafları dönüyor. Bunlar tabi önemlidir ama bir nebze önemlidir. Bunlar demek değildir ki hemen gidip o coini almalıyız. Öncelikle araştırın sorun soruşturun direk atlamayın kaybedersiniz.

Bir kaç twitter fenomeni yazdı diye coin alınmaz. Evet bunlar başarılı olabilir ama kaybettire de bilir. Ondan dolayı her zaman siz olaya hakim olun siz karar verin siz araştırın başka birine ihtiyaç duymayacağınız seviyeye gelmeye çalışın. Ha bunu da ufak miktarlar ile başlatın ki öğrenene kadar edeceğiniz zararlar düşük olsun.

Şimdi konumuza gelelim. Öncelikle geliştirildiği yer herkese mest edebilir. Çünkü NCASH Harward Üniversitesinde geliştirilmiştir. Genel olarak amacı ise uçtan uca teknolojidir. Alıcı ve satıcı arasında ki tüm verileri kolayca ve düşük maliyetle göndermeyi hedefler.

Transferleri ise günümüzde kullanılan teknolojilerde bağımsız yani onlara ihtiyaç duymadan tamamen kendi alt yapısı olan IOT tabanlı bir blockchain teknolojisidir. Kurucusu, geliştiricisi pazarlayıcısına kadar herkes Harward mezunudur. Yani coinin çıktığı yer zeki insanların arasından sürekli milyoner çıkan insanların yetiştiği Harward'dır.

Coinin sloganı ise online olmaya gerek kalmadan ve başka hiç bir aracı platform kullanmadan kişilerin veri alış verişine izin veren gerçek zamanlı senörlerin kullanıldığı bir alt yapı sunuyor. Bu slogan umut vermekle birlikte bazı soru işaretleri de bırakmıyor değil.

Bunu nasıl yapacaklarını da anlatmışlar ama oldukça karışık bir şekilde. Yani bir çok kişinin anlaması mümkün bile değildir. Ancak dışarıdan amacı oldukça iyi görünüyor uygulaması da bir o kadar zor. Bir çok kişi bu aralar bu coine yatırım yapıyor ama ortada net bir şey yok. Yani amaca yatırım yapılıyor.

Net bir şey olursa fiyatı çok daha yükselir ve yatırımcısına kazandırır ama tersi durumunda herkes kaybeder zamanla bunu göreceğiz. Tekrar hatırlatalım bu piyasaya hakim olana kadar yüksek yatırım yapmayın. Yavaş yavaş öğrendikçe yatırımınızı yükseltin. Bu şekilde en başta edeceğiniz düşük zararlar ileride yapacağınız büyük karlara dönüşür herkese bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.