clixsense

Clixsense Yeni Ödememiz Geldi | 359 TL Ödeme Kanıtı Yatırımsız Para Kazan


Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere clixsense adlı siteyi ssizlere tanıtmıştık ve buradan yatırımsız para kazanabileceğinizi belirtmiştik. Şimdiye kadar 3. kez ödeme aldık ve almaya da devam edeceğiz. Ödeme kanıtımız üstte ki fotoğrafta mevcuttur. Siz de yatırım yapmadan sadece günde yarım saat ayırarak ayda 400 TL kazanabilirsiniz. Detaylar yazımızda mevcuttur.

Bu şekilde yatırım yapmadan sadece günde yarım saatini ayırarak ayda 400 TL kazanmak isteyenler için adım adım bunu nasıl yapacaklarından bahsedeceğim. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK Kayıt işlemlerinizi gerçekleştirin. Fakat bunu nasıl yapacağınız çok önemlidir. Çünkü bazı hususlara dikkat ederseniz çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Öncelikle profil bilgilerinizi doldururken bayan olarak doldurun. 3-40 yaş arası bayan 3 çocuğu olan biri olarak doldurun. Daha sonra sinemaya sürekli giden sürekli alış veriş yapan. Çocukları için yeni şeyler bakan indirim fırsatlarından faydalanan aylık geliri yüksek bayan olarak kendinizi gösterin. Bu bilgilere çok detaylı bakılmıyor. Nedeni ise üye sayısı çok fazla.


Fakat genel olarak çocuklu ve aktif bayanlara çok anket geliyor. Nedeni ise anket şirketleri genel olarak bu tarz anketler yani bu kişilere yönelik anketler hazırlıyor çünkü en çok para kazandıkları kişiler onlar. Araştırma yapıp yeni şeyler alan kişiler genelde bayanlar ve orta yaşta bayanlar oluyor. Yani profilinizi bu şekilde doldurun.


Gelirinizi ise yüksek gösterin çünkü yüksek gelirli insanlara daha yüksek ücretli anketler öneriliyor. Kayıt olduktan sonra siteye sağ tıklayıp türkçeye çevir deyin ondan sonra nasıl kazanacağınızı çok daha rahat anlayacaksınız.Üstteki fotoğrafta gördüğünüz şeylerden para kazanırsınız. Yani anketler doldurarak, nakit teklifleri değerlendirerek, görevleri yaparak, oyun oynayarak ve sitede vakit geçirerek bu şekilde para kazanabilirsiniz. Önemli olan ilk anketlerdir.


Çünkü en başta çok sık anket gelmez ama siz en başta anketlere gerekli özeni gösterip sürekli ilgilenirseniz sistemi algoritmasında size olan güven artacak ve zamanla daha yüksek ücretli ve daha çok  anket gelecektir. Bu şekilde 2-3 ay içinde aylık 1.000 $ bile kazanmak mümkündür. Önemli olan sürekli ve doğru bir şekilde anketleri doldurmaktır.

Bazen sistem sizi tam tanıyana kadar anketlerin ortasında anketten atabilir. Bunun nedeni çok insan olduğu için anketler genel gidiyor. Ama önemli olan yılmadan devam etmek. İlk aydan sonra aylık gelir minimum 500 TL oluyor çok ilgilenen tabi ki daha çok kazanıyor ama siz yeter ki zaman ayırın en önemlisi bu. Siz de benim gibi kazanabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.