En Güvenilir

En İyi Makale Yazıp Para Kazandıran 3 Site - Makale Yazarak Para Kazandıran En Güvenilir SitelerMakale yazarak para kazanmak artık çok kolay ve pek çok insanın para kazanmak için uyguladığı yöntemlerden birisi. Son dönemlerde yaygınlaşan makale yazarlığı için en güvenilir ve en iyi siteleri araştırdık.

Makale yazarak para kazanmak isteyenler için genelde bir aracı site bulunur. Bu aracı sitede konular ya hazırdır yada bir makale arayan kişi ile anlaşarak o kişiye anlaştığınız makaleyi yazarak ücretinizi alırsınız. İnternette makale yazarak para kazanmanızı sağlayan pek çok site bulunuyor. Fakat bu sitelerin en iyileri hangileri ? En güvenilir makale yazarak para kazandıran siteler hangileri ? İşte bu sorulara cevap olarak bazı editörlerimizin de kullandığı en iyi makale yazarlığı sitelerini anlatacağız.

1- Yaz Kazan

Yaz kazan sitesi makale yazmaya yeni başlamış insanlar için en çok tavsiye ettiğim sitelerden birisi. Ödeme alt limiti 200 TL olsa da ilk aydan 200 TL kazanmak oldukça kolay. Sitede bulunan binlerce konu başlığından istediğinizi seçerek yazmaya başlayabilirsiniz. Yaz kazan sitesinde düzgün bir çalışma ile aylık 500 TL üzeri hatta ilerleyen seviyelerde 2000 TL üzeri bile kazanç sağlamanız mümkün.

İlk seviyelerde 100 kelime için 50 kuruş kazanıyorsunuz fakat en son seviye olan 3. seviyeye ulaştığınızda 100 kelime için 1.25 TL kazanıyorsunuz. Başlangıç ve orta seviyeli yazarlar için en iyi makale yazarlığı sitesi yaz kazan diyebiliriz.


2- İçerik Bulutu

İçerik bulutu sitesi genelde tecrübeli yazarlar için oldukça fazla kazanç sağlayan bir makale yazma sitesidir. Müşterilerin daha önceden verdiği sipariş makaleleri seçerek yazınızı yazıyorsunuz. İçerik bulutunda yazdığınız bir makale 100 kelimesi genelde 1.50 TL den başlıyor. Fakat bu fiyat yazdığınız yazının kalitesine göre 5 liraya kadar çıkabiliyor. Tabi bu ücretler için önce belli bir seviyede yazarlık tecrübeniz olması gerekiyor.

İçerik bulutu sitesinde yazar olabilmeniz için yazarlık tecrübeniz olması gerekiyor. Dolayısıyla tecrübeli bir yazar olarak içerik bulutu sitesinde oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

3- Makale Yaz Kazan

Makale yaz kazan sitesi de yine güvenebileceğiniz iyi bir makale yazarak para kazanabileceğiniz site. Makale yaz kazan sitesi yazarlarını seçerken gerçekten ince eleyip sık dokuyor diyebiliriz. Kaliteli bir yazarsanız bu siteyi tercih ederek pek çok konu başlığı için içerik oluşturabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Genelde 100 kelime için 1 TL kazandığınız makale yazarlığı sitesinde daha fazla para da kazanabilirsiniz. 

Bu arada belirtmekte fayda var, makaleler genelde en az 250-300 kelimeden oluşur. Ortalama bir makale ise 500 kelimeden oluşuyor. Yani 1 makale başına elde edeceğiniz geliri buradan hesap edebilirsiniz.

Size bahsettiğim bu 3 makale yazarlığı sitesi sayesinde isterseniz ek iş olarak uğraşıp ek gelir elde edebilir, isterseniz de normal iş gibi görüp aylık 2000 - 3000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Tabi kazanacağınız para çalışmanıza göre arta da bilir, azala da bilir.

Konuyu toparlamak gerekirse bizim başlangıç seviyelerdeki yani yeni başlamış yada kısa süredir makale yazan kişiler için yaz kazan sitesini öneriyoruz. Daha tecrübeli yazarlar içinse makale yaz kazan ve içerik bulutu sitesi daha kazançlı olacaktır fakat çeşitlilik olması açısından üst yüzey yazarsanız yaz kazan sitesini de kullanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.