En Güvenilir

En iyi ve En Güvenilir 5 Network Marketing ŞirketiEn İyi Network Marketing Firmaları !! Türkiye için En İyi Network Marketing Şirketleri !!

En iyi network marketing firmalarını açıklamadan önce bilmeyenler için network marketing hakkında kısaca bir bahsedelim. Network marketing sektörü özellikle ülkemizde son 5 yıldır oldukça hızlı bir şekilde yayıldı. sektör yaklaşık 100 yıllık bir sektör olsa da ülkemiz bu sektöre yeni yeni alışıyor.

Network Marketing Nedir ?

Network marketing sektörü dışarıdan oldukça kolay gibi görünse de aslında yapmaya başlayınca ne kadar zor olduğunu anladığınız, firmaların kişisel distribütörlüğünü yapmaktır.

Network marketing tavsiye usulü para kazanmanıza olanak sağlayan çok büyük bir sektördür. Network marketing işini kısa bir  örnekle sizlere açıklayalım. Siz bir ürünü aldıktan sonra memnun kaldıysanız bu ürünü başkalarına tavsiye ediyorsunuz. Arkadaşınız bu ürünü alırsa firma sizin sayenizde ürün satmış oluyor ve para kazanmış oluyor fakat normal işlerde sizin yaptığınız bu tavsiyeden siz para kazanamıyorsunuz. Fakat network marketing yapan bir firmada tavsiye ettiğiniz ürünlerin satışını yaparak satılan üründen sizde komisyon kazanıyorsunuz.

Metwork marketing sektörününde sadece siz ürün tavsiye ederek para kazanmıyor, aynı zamanda satış ağı ekibinizi kurarak, ekibinizin sattığı ürünlerden de yine siz belli bir miktar komisyon alıyorsunuz.

Network marketing sektörü dünyada en fazla milyoner çıkartan sektör. Üstelik milyoner olan kişiler sıfırdan milyoner oluyorlar. Ek iş olarak başladığınız network marketing sektöründe biraz çaba sarf ederek 2-3 yılda milyoner olabilirsiniz. Bunun ülkemizde de pek çok örneği bulunuyor. Neyse artık konuyu dağıtmadan geçelim en iyi network marketing firmalarının hangileri olduğuna.

5- Jeunesse Global

Jeunesse Global Türkiye'ye 2017 yılının ortalarında giriş yaptı. Özellikle network marketing işine yeni başlamak isteyenler için ve erkenden para kazanmak isteyenler için önerebileceğim bir şirket. Bunun nedeni ülkemizde daha yeni sayılabilecek bir şirket olduğu için hızlıca ekip kurup oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Jeunesse Global firması dünya çapında büyük bir firma. Zaten dünyada 1 milyar $ üzeri ciro yapan ilk network marketing şirketlerinden birisi olması, Jeunesse'nin büyüklüğünü gözler önüne seriyor. Firmanın ürünleri ise genelde cilt bakım ürünleri üzerine. Ürünlerin kalitesine zaten diyecek pek bir şey yok. Zaten youtube'dan jeunesse ürünlerinin videoları izlerseniz ne demek istediğimizi anlarsınız.

Jeunesse Global Hakkında Detaylı Bilgi İçin Arayabilirsiniz: 0553 151 4547

4Miksone - Miksone İle İnternetten Para Kazanın


Miksone bir yatırım sistemidir. Site üzerinden alacağınız solucan paketleri sayesinde aylık düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik para yatırım yaparken de, paranızı çekerken de verginizi veriyorsunuz. Ayrıca şirketten aldığınız solucan paketlerinden elde ettiği solucan gübresi üretiminin yanında 5 farklı sektörde de 13 yıllık ticari bir geçmişle çalışmalarını sürdürüyor.

Dolayısıyla paranız güvenli bir şekilde değerlendirilmiş oluyor. Miksone'ın bir diğer güzel özelliği de, son model telefon, tablet bonusları. Ekstra para bonusu, aylık araba bonusu, tatil bonusları ve hatta size ait bir araba bonusu dahi vermektedir.

Miksone Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

3- Avon

Avon firmasını duymayan yoktur diye düşünüyorum. Avon dünyaca ünlü kozmetik firmalarından birisi. Belki çoğunuz bilmiyordur ama avon'da network marketing şirketlerinden birisi. Bu günlerde televizyonlarda sık sık gördüğünüz avon ile ister ekip kurarak avon ürünlerini satabilir, isterseniz de ürünleri çok daha ucuza almak için avon satış temsilcisi olabilirsiniz.

2- Amway

Dünyanın en ünlü temizlik malzemeleri şirketlerinden olan Amway aynı zamanda network marketing sektörününde devlerinden. Ürünlerinin kelitesini zaten herkes biliyordur. Fakat tercih ürünleri bazıları tarafından biraz pahalı bulunuyor. Belirtmekte fayda var kaliteyi ucuza alamazsınız. Daha ucuza almak istiyorsanız Amway satış temsilcisi olabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda aylık oldukça yüksek kazançlara ulaşabilirsiniz.

1- Herbalife

Herbalife firması bitkisel ürünler ve özellikle zayıflama ürünleri konusunda 1 numara diyebiliriz. Ürünlerinin kalitesi gerçekten muazzam. Herbalife firmasına katılarak hem bu ürünlerden ucuz bir şekilde faydalanabilir hemde satış yaparak para kazanabilirsiniz.İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.