İnternetten para kazanma

Miksone İle İnternetten Gerçek Para Kazan | Güvenilir Para Kazanma Sitesi !!


Miksone İle Para Kazanmak

İnternetten para kazandıran işler son zamanlarda git gide artmıştır. Bundan dolayı artık bu işlerde seçici olmak ve sadece güvenilir firmalar ile çalışmak gerekiyor. Bundan dolayı miksone ile çalışmayı tercih ettik. Miksone yaptığı işler, ticaret ve ağ pazarlama geçmişleri ile beraber iş ortağına büyük güven veren bir firmadır. Miksone ile kazanmak hem güvenilir hem de kolaydır.

Miksone şirket kurucusu uzun yıllardır ticaret yapan ve bu işlerde başarılı olan bir kişidir. Aynı zamanda miksone belli bir sermaye ile kurulmuştur. Merkes ofisi ise Bursa'da bulunmaktadır. Şirketin bir çok alanda çalışmaları ve projeleri vardır. Bunların hepsinden detaylıca bahsedeceğiz ki sizde nasıl bir firma ile karşı karşıya olduğumuzu ve kazanç fırsatını daha iyi görün. Çünkü gerçekten işleri çok sağlam ve karlı işlerdir aynı zamanda ve en önemlisi de güvenilirdir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Şirketin iş alanlarını kısaca özetleyecek olursak bunlar; solucan ve solucan gübresi, e-ticaret, bilişim ve sosyal medya reklamcılığı, otomotiv, inşaat ve gayrimenkul ve sigorta. Bu işlere genel olarak bakacak olursak hem eskiden beri karlı olan sağlam sektörleri hem de geleceğin en çok kazanç getirecek işlerini görüyoruz. Çünkü her alanda gelişmeye açık aynı zamanda da sağlam ilerlemeyi düşünen iyi niyetli bir firmada çalışacağız.

Miksone İle Nasıl Para Kazanabiliriz ?


Miksone ile aslında sadece bir açıdan değil bir çok açıdan gelir elde edebiliyoruz. Yani miksone şirketinde bizlerle beraber çalışacak olan herkes için bu geçerlidir. Şirketten bir çok açıdan gelir elde etmekle beraber şirkette bu işlerde daha fazla gelir elde etmektedir. Yani şirket kendisi çok kazanıyor ama biz iş ortaklarına da kazandırıyor. Çünkü şirketin daha çok kazanması daha önemlidir. Fakat hepimize de gayet güzel gelirler veriyor.
Miksone ile 9 farklı şekilde para veya bonus kazanabiliyoruz. Alt başlıklar şeklinde bunları söyleyecek olursak. Paket geliri, ticari gelir, referans bonusu, eşleşme bonusu, machine bonusu, araç bonusu, kariyer bonusu, kariyer life bonusu ve dream car bonusu. Bu şekilde bir çok açıdan kazanıyoruz. Şimdi bu kazançları daha net açıklayalım.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Paket geliri anlayacağınız üzere mikone şirketine girerken aldığınız paketlerin geliridir. Yani bvu pasif gelirdir bir nevi kesin kazanç de denebilir. Her paketin günlük aylık ve yıllık belli kazançları vardır ve o paketi alan kişi 365 gün boyunca paket kazancını almaya hak kazanır.Ticari gelir ise Şirketin yapmış olduğu ticaretler ile sistemde kayıtlı kişiler arasında şahsi olarak oluşacak gelirdir. Yani şirketin ticaret esasına bağlı kaldığını ve bu şekilde kazanç elde edeceğinin göstergesi ve aynı zamanda bunu ortaklarına gelir olarak da fırsatını sunduğu bir gelir şeklidir.

Referans bonusu, üyelerin birebir el sıkıştığı kişilerin yatırımlarından KDV hariç %15 prim ödenir. Referans bonusu ödemeleri ise 14 gün yasal geri iade sürecinde blokeli kalır. 14 gün dolunca ise referans olunan kişi kazancı çekmeye hak kazanır.

Eşleşme bonusu, sistem ikili kol siteminde ilerlemektedir. Başka kol açılmamaktadır. Sağ ve sol hatta 500 e 500 CV eşleşmelerinde 200 TL eşleşme bonusu kazanırız. Bu CV ve PV detaylarını daha da ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız. Her kariyerin ise belirli bir eşleşme bonusu almak hakkı vardır. Yani günlük maksimum eşleşme bonusu almak hakkı kariyere göre değişmektedir.

Bu değişim de şu şekildedir. İlk kariyerden günlük 4 eşleşme ile başlanır. Yani ilk kariyerde ki kişi her gün maksimum 4 eşleşme bonusu alabilir. Daha sonra ise her hariyerde bu rakam bir artar ve son kariyerde maksimum günlük 13 eşleşme bonusuna kadar çıkabilir.

Machine Bonusu, oluşa organizasyonda alınan referansın eşleşme bonusundan toplamda 6 derinlik ödenir. İlk 2 derinlik herkese açıktır daha sonra açık kalan 4 derinlik ise kariyer atladıkça açılır. %10 ile başlayan bu kazanç %5, %4-3-2-1 şekilnde devam etmektedir. Ve kariyer atladıkça bu gelirleri elde etme hakkı kazanmış oluruz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


Araç Bonusu, ulaşılan kariyere göre 6 ay ile 12 ay arasında, aylık 2.000 TL - 3.500 TL - 5.500 TL araç hakkı kazanılır. Kariyere göre bu paralar her ay kariyer sahiplerine ödenir ve bu paralar ile aylık araba kiralamanız sağlanır. Lüks bir arabayı sürekli şirket sayesinde kullanabilirsiniz. Bunun içinde ödemeyi şirket yapar ve siz lüks araba ile gezip toza bilirsiniz.


Araç bonusu için ise Ruby kariyeri 6 ay için aylık 2.000 TL ödenir. Diamond kariyeri için 12 aylık 3.500 TL ödenir. Green Diamond kariyeri için ise 12 aylık 5.500 TL ödenir. Bu sayede siz 6 aylık veya 1 yıllık lüks bir arabaya şirket sayesinde binmiş olursunuz. Kariyerleri ise diğer yazılarımızda detaylıca bahsedeceğiz.

Kariyer bonusu, ulaşılan kariyere göre şirket size prim öder. Bir kereye mahsus olan bu kazanç gayet güzeldir. Emerold kariyeri için şirket bize 15.000 TL öder. Blue Diamond kariyeri için 35.000 TL öder. Green Diamond kariyeri için ise 50.000 TL öder. Yani şirket bir çok açıdan bizlere para kazandırır ve bu kariyerlere gelince de tek sefere mahsus bu paraları kariyer hakkı kazanan ortaklarına öder.

Kariyer life bonusu, Şirket bizlere ulaşılan kariyere göre yurt içinde veya yurt dışında tatil hediye eder. Bu tatil ise her kariyer için bir kereye mahsus 2 kişiliktir. Yani her kariyere geldiğinizde tatil hakkını 2 kişilik bir tatil olur. Detayları ise şu şekildedir.


Emerold kariyeri için 5 gün yurt içi tatili.
Diamond kariyeri için 5 gün yurt içi tatili.
Blue Diamond kariyeri için 7 gün yurt dışı tatili.
Green Diamond kariyeri için 10 gün yurt dışı tatili.
Red Diamond kariyeri için 15 gün yurt dışı tatili.

Bu tatillerin ücretini tamamen şirket karşılamaktadır.

Ve son kazanç sistemi de mükemmel bir kazanç sistemidir. Çünkü şirket bizlere son model bir araba hediye eder. Bu araba Audi, BMW veya Mercedes seçeneklerinden biridir. Bu seçeneği ise bizler belirleriz. Red Diamond kariyerine gelmeyi hak eden her ortağına şirket son model bir araba hediye etmektedir. Bu hediye ise anahtar teslimdir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


Miksone Şirketinin Faaliyetleri Nelerdir ?


Miksone şirketi nasıl kar elde eder. Miksone hangi işleri yapıyor ve nasıl para kazanıyor birazda bunlardan bahsedelim. Öncelikle yukarıda da bahsettiğimiz gibi şirket karlı ve giderek katlama sistemi olan işleri yapıyor bunun yanında sağlam ve güvenilir işlere de ağırlık veriyor yani hem sağlam kazanıyor hem de geleceğe yönelik daha çok kazandıracak işleri yapıyor.

Solucan ve Solucan Gübresi

Solucan satışı ve solucan gübresi işi faaliyetlerinin başında gelmektedir. Solucan gübresi her türlü sebze, meyve bahçeniz, bütün tarla ve sera bitkileriniz için, besleyici, köklendirici, güçlendirici, verim Arttırıcı ve erkencilik sağlayan özelliklere sahiptir.

Solucan gübresi 70 yılı aşkın süredir başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Avrupa'nın ve dünyanın bir çok gelişmiş tarım ülkesinde %100 organik şekilde kullanılan verimi çok yüksek bir gübredir. Bundan dolayı üreticileri çok ama çok güzel kazançlar elde etmektedir.

Otomotiv

Yedek Parça

Otomotiv sektörü satış sonrası hizmetler alanında kullanılmak üzere yedek parça üretimi yapan ve dağıtan üreticilerin araç kullanıcılarına kaliteli ürünler sunması ve piyasa şartlarına uyum sağlaması günümüz şartlarında zorunlu hale gelmiştir. Yedek parçaların piyasa tarafından kabul edilmesi ve ürün kalitesinin kanıtlanması amacıyla ciddi AR-GE çalışmaları gereklidir. Açıklamasını yapan şirket bu alanda da güzel işlere imza atacaktır.


Alım  - Satım
Sıfır ve 2. El araçların tüm ekspertizlerini yapıp alım ve satım işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Araç sahibi olmak isteyenler, sıfır araçlara kıyasla daha uygun bütçelerle 2. el araçları tercih ediyor. Alım satım işleminde bazı evrakların düzenlenmesi ve kontrollerin yapılması gerekiyor. Bu nedenle araç sahibi olacak kişinin araca ait resmi belgeleri görmesi, aracın trafik kaydının tespit edilmesi ve satış işleminin noter huzurunda yapılması şart.

2. el araç satın alacak kişi satış işleminden önce aracın; Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), aracın son muayene bilgisi, trafik cezasının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü aracın vergi borcunun olması satışa engel bir durumdur. 2. el araç satın alan kişi şunlara dikkat etmelidir:
 • 2. el araca ait motor ve şasi numaraları TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında kayıtlı olmalıdır.
   
 • Alıcıya trafik ve tescil belgelerinin aslı ibraz edilmelidir.
   
 • 2. el araçlarda haciz ve çalıntı gibi vakalar görülebilir. Bu nedenle araç üzerinde haciz kararı, çalıntı kaydıolmamalıdır.
   
 • MTV borcu olup olmadığı öğrenilmeli ve aracın borçsuz olduğu belgelenmelidir.

Noterdeki satış işleminde bir satış sözleşmesi hazırlanır ve bu sözleşme noter, alıcı, satıcı tarafından imzalanır. Satış işlemi sözleşme imzalandıktan sonra gerçekleşir ve noter tarafından 1 ay süreyle geçerli “Tescile İlişkin Geçici Belge” düzenlenir. Tescil belgesinin aslı 1 aylık süre dolmadan alıcı kişinin adresine posta yoluyla iletilmektedir.

2. el araç satımı aynı zamanda bir devir işlemidir. Aracın satışından sonra bir de devir işlemi vardır. Devir işleminde; noter satış belgesi, vergi dairesi tarafından kesilmiş ilişik kesme belgesi, Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi, plaka bilgisi, vergi numarası ve tescil ve trafik belgesi ibraz edilmelidir. Eğer araç farklı bir şehre taşınacaksa bu belgelere ek olarak “şehirlerarası trafik soruşturma yazışmalarına gelen cevap” belgesi de eklenmelidir.


2. el aracın yeni sahibi, en fazla 10 gün içinde Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmalıdır. Zorunlu Trafik Sigortası, trafik kazasında kusurlu olduğu resmi olarak belgelenmiş araç sahibinin karşı tarafa verdi maddi zararları ve yine karşı araçtaki yolcuların tedavi masraflarını karşılayan bir sigortadır. Aksi takdirde kusurlu araç sahibi maddi yükümlülük altındadır.
Bütçenize en uygun sigorta tekliflerini sunduğumuz Koalay’da yalnızca 5 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Koalay olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden teklifleri anlık olarak alıyor ve fiyatlara komisyon eklemeden size sunuyoruz. Bu sayede sigorta şirketlerinin sunduğun en düşük fiyatlı sigorta poliçesini yaptırma fırsatına sahip oluyorsunuz.

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464
Filo Kiralama
Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür.
Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı var. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin ve operasyonel olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunu biliyor ve Miksone olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan kiralamayı öneriyoruz.
Operasyonel kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman vb.) aracın mülkiyetine sahip olan Miksone’a ait olacaktır. Siz ise satın alma maliyetinden tasarruf etmenin yanı sıra periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları tamamen Miksone’a devretmenin konforunu yaşayacaksınız.
Filo kiralama adı itibariye çoğul olsa da şirketinizin bir araca dahi ihtiyacı var ise, Miksone hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz. Kiralamanın sağlayacağı fayda ile zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, artan zamanınızda işinize odaklanabilirsiniz.

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464İnşaat ve Gayrimenkul

İnşaat işi ise güzel kazanç veren ama ortalama 7-8 aya kara geçen bir iştir. Bu alanda şirketin faaliyetleri ise yap -sat, al -sat ve danışmanlık şeklinde olacaktır. Güvenilir ve kesin kazanç sağlayan sağlam bir sektördür.

Sigorta

Özel sağlık sigortası genellikle kişilere gereksiz ve masraflı gelir. Günümüzde birçok insan sağlığından olduğunda; yanıldığını ve özel sağlık sigortasının ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Ancak bu durumlarla ve yüksek dökümlü giderlerle karşılaşmadan önlem alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası olası sağlık sorunlarında sizi yüksek meblağlardan kurtaran önemli bir güvencedir.
Özel sağlık sigortası sağlığınızı kaybettiğiniz anda, ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyi; doktor, ilaç ve buna bağlı tedavi giderlerinizi bütçenizi zorlamadan karşılamanızı sağlar.
Pek çok kişi özel sağlık sigortasının avantajlarından haberdar olmadığı için olumsuz kanılara varabilir. Ancak bugün vereceğiniz özel sağlık sigortası yaptırma kararı ile birçok gideri önleyebilirsiniz. İsterseniz size vereceğimiz somut örneklere bir göz atın, kararınızı öyle verin.
Özel Sağlık Sigortasının Ne Gibi Kolaylıkları Var?
 • Özel sağlık sigortası ile herhangi bir hastalık yahut kaza durumunda; özel hastanelere 1 yıl boyunca normalde ödeyeceğinizden çok daha az miktarda ödeme yaparsınız.
 •  

 • • Özel hastaneler arasından dilediğinizde tedavi olabilirsiniz.
 • • Özel sağlık kuruluşlarının konforunu elde ederken, yüksek miktarda para ödememiş olmanın huzurunu yaşarsınız.
 • • Kaza ya da hastalık durumunda ayakta tedavi ya da yatarak tedavi gibi giderleri poliçe kapsamında karşılayabilirsiniz.
 • • Seçtiğiniz poliçe kapsamında yurt dışında da kaza ya da hastalık geçirdiğinizde poliçe teminatlarınıza göre tüm masraflarınızın ödemesini yapmış olursunuz.
 • • Tüm avantajlar ile olası bir hastalık ya da kaza anında bütçenizi zorlamazsınız. Nitelikli ve kapsamlı özel hastaneler yardımıyla daha çabuk süreci atlatırsınız.
 • • En önemlisi sağlık sorunu yaşarken bir de bütçenizin kaygısını hissetmek durumunda kalmazsınız.
 • • Özel sağlık sigortası ile kendiniz ve çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini de vergiden düşürebilirsiniz.
MİKSONE’da maddi durumunuza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir özel sağlık sigortası mutlaka bulursunuz.
Özel sağlık sigortası ile hem kendinizin hem sevdiklerinizin sağlığını koruyabileceğinizi unutmayın!

Bunun dışında ise şirket İnternet reklamcılığı sektöründe faaliyet gösterecektir. Bu iş ise uzun vadede kazançlı bir iştir ve rakip oldukça azdır. Yani zamanla şirket bun işi çok daha karlı bire hale getirebilir.


İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.