miksone

Miksone İle 9 Farklı Para Kazanma Yolu | Miksone İle İnternetten Para Kazan

miksone ile nasıl para kazanılır

Miksone güvenilir işlerin yanı sıra hem güvenilir hem de iyi gelir getiren işleri birlikte yapan bir şirkettir. Yani sağlam gelir kaynaklarına da yönelen aynı zamanda ileride çok fazla gelir getirecek işlere de yönelen bir firmadır. Bundan dolayı geleceği iyi olan sağlam bir firma yani miksone ile para kazanmak isteyenler geç kalmadan başlasın. Çünkü ilk gelenler her zaman en çok kazananlar olur.

Miksone ile sadece bir yerden para kazanma yoktur. Bir çok farklı kazanç noktası vardır ve hepsi herkes için geçerlidir. Yani yüksek paket alanda düşük paket alanda yararlanabilir. Kısacası çalışan ve emek veren herkes buradan çok güzel paralar kazanabilirler. Önemli olan ise çalışmak ve buna erkenden başlamaktır. Çünkü sistem 2 kol üzerinden gittiği için üstte olanın bir tarafı her zaman dolar ve o sadece diğer tarafına çalışır.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Şimdi miksone ile kazanç tolu olan 9 farklı gelir kapısın bakalım. Bunların hepsini herkes kazanabilir. Şirketin mükemmel hediyelerini herkes alabilir önemli olan çalışmak ve bu gelirleri ve hediyeleri kazanmaktır.

Miksone İle 9 Farklı Kazanç Kapısı1 - Ticari Gelir

Katılımcıların şahsi ID numaraları ile şirketin yapmış olduğu ticaretler arasında sistemde ID numaranı olmayan kişiler ile oluşan ticaretten şahsi olarak elde edeceği gelirdir.


2 - Paket Geliri

Katılımcıların paketleri dahilinde 365 gün boyunca şirketten almış olduğu gelirdir. Her paket sahibi 365 gün boyunca bu paketlerden elde edecekleri gelirleri pasif gelir olarak alırlar. Paketlerin kazancı oldukça iyi olmakla beraber paket yüksekliği arttıkça paket geliri de artmaktadır.

3 - Referans Kazancı

Üyelerin birebir el sıkıştığı kişilerin yatırımlarından %15 prim ödenir. Referans bonusu ödemeleri 14 gün yasal geri aide sürecinde blokeli kalır. Yani ikili kol sistemi olmasına rağmen herkes kendi aldığı referansından %15 primini alıyor. Kimin altına attığı ise önemli değil burada önemli olan kimin referansı ise %15 primi o alıyor.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

4 - Eşleşme Bonusu

Her paketin CV ve PV değerleri vardır. Yani ekibinizde birileri paket aldıkça bu paketlerin CV ve PV değerleri vardır.  CV eşleşme bonusuna yarar yani para kazandıran seçenektir. PV ise kariyere etki eden puandır. İkisinin de artması kişiye para kazandırır. Paketlerin CV değerlerinden 500 e 500 eşleşme de üst üye 200 TL kazanmayı hak eder. Her eşleşme de ise bu para alınır.

Fakat burada işe PV girmektedir. Yani PV kariyeri etkilediği için her kariyer bir günde maksimum eşleşme bonusu alma hakkı vardır. Bu ilk başlayanlar da bile 4 ten başlar. Yani ilk paket alıp başlayan herkes günde maksimum 4 eşleşme bonusuna kadar almayı hak eder. Daha sonra ise her kariyer atlama da bu sayı bir bir artar. Son kariyerde ise maksimum günde 13 eşleşme bonusu alabiliriz. Daha üstü yoktur.

5 - Machine Bonusu

Oluşan organizasyonda alınan referansın eşleşme bonusundan toplamda 6 derinlik ödenir. Bu oran ise %10 dur. Yani sizin referansınızın her eşleşme bonusundan sizde para kazanırsınız. İlk 2 derinlik herkes açık olur. Yani ilk paketi alıp giren dahil herkes ilk 2 derinliğinden bu bonusu almaya hak kazanır. Daha sonra ise kariyer arttıkça bu derinlikten machine bonusu kazanma hakkı 6. derinliğe kadar ulaşır.

Machine bonusları :

1. derinlik machine bonusu : %10
2. derinlik machine bonusu : %5
3. derinlik machine bonusu : %4
4. derinlik machine bonusu : %3
5. derinlik machine bonusu : %2
6. derinlik machine bonusu : %1

6 - Araç Bonusu

Ulaşılan kariyerlere göre araba kiralamak için 6 ay ve 12 boyunca araç destek ücreti ödenir. Bu ücret şirket tarafından kariyere ulaşmayı hak eden kişiye her ay düzenli olarak ödenmektedir. 2.000 TL ile 5.500 TL arasında ücretler değişmektedir. Detayları ise şu şekildedir.

Ruby kariyeri : 6 ay 2.000 TL 
Diamond kariyeri : 12 ay 3.500 TL
Green Diamond kariyeri : 12 ay 5.500 TL

Bu ücretler her ay ödenmektedir. Yani her ay 2.000, 3.5000 ve 5.500 TL sadece araba bonusu kazanabilirsiniz. Bu para diğer kazançlarınızın dışında size ödenmektedir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

7 - Kariyer Bonusu

Kariyer bonusu da diğer kazançlar gibi ekstra bir kazançtır. Şirket her açıdan kazanç sağladığı için bizlere de her açıdan para vermektedir. Bu bonusta adından anlaşılacağı üzere kariyere göre verilen bir bonustur. Detayları ise şu şekildedir.

Emerold Kariyeri : 15.000 TL
Blue Diamond Kariyeri : 35.000 TL
Green Diamond Kariyeri : 50.000 TL.

Bu ücretler tek sefere mahsus kariyere gelmeye hak eden kişilere diğer kazançların dışında ekstra ödenen paradır.

8 - Kariyer Life Bonusu

Ulaşılan kariyere göre yurt içi ve yurt dışı olmak üzere şirketin promosyonudur. Yani gerekli kariyerlere ulaşan herkes bu tatillere gidebilir. Detaylar ise şu şekildedir.

Emerold Kariyeri : 5 gün yurt içi tatili
Diamond Kariyeri : 5 gün yurt içi tatili
Blue Diamond Kariyeri : 7 gün yurt dışı tatili
Green Diamond Kariyeri : 10 gün yurt dışı tatili.
Red Diamond kariyeri : 15 gün yurt dışı tatili.

9 - Dream Car Bonusu

Red Diamond kariyeri yani en son kariyere ulaşmayı hak edenler bu bonusu almaya hak etmektedir. Diğer her kazanç mükemmeldi ama bu ise bambaşkadır. Bir çok kişinin hayali olan son model Audi, BMW veya Mercedes marka arabalarından birini şirket bize hediye etmektedir. Bu tercihi ise biz yapıyoruz. Yani isteyen Audi isteyen BMW isteyen ise Mercedes alabilir. Bu tercih tamamen bize ait.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar şirket çok kazançlı ve sağlam bir şirket. Kendileri de çok kazandığı için güzel kazanç fırsatları vermektedir. Siz de hemen kayıt olarak bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

29 yorum :

 1. gerçekten ek gelir için güzel bir yöntem

  YanıtlaSil
 2. GAYET BAŞARILI BİR ÇALIŞMA DEVAMLILIĞINI DİLERİM

  YanıtlaSil
 3. GAYET BAŞARILI BİR ÇALIŞMA DEVAMLILIĞINI DİLERİM

  YanıtlaSil
 4. insanlara yararlı bir makale olmuş ...

  YanıtlaSil
 5. Bence güzel bir uygulama

  YanıtlaSil
 6. çok güzel olmuş bonus lar güzel

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.