altcoin

Finansal Zeka Grubu Nedir ? Finansal Zeka Grubunun Amaçları ve Hedefleri Nelerdir ?
Finansal zeka grubu nedir? finansal zeka grubunun amacı nedir ? finansal zeka grubunun hedefleri nedir sizlere bunlardan bahsedelim. Değerli takipçilerimiz öncelikle finansal zeka grubu bir yatırım şirketi veya bir network firması kesinlikle değildir ve olmayacaktır. Finansal zeka grubu kripto para sektörüne yönelik açılmış ve faaliyetleri bu alanda olacak olan bir gruptur.


Finansal Zeka Grubunun Amaçları Nelerdir ?

 • Öncelikle amaç Türk insanını kripto para sektörü hakkında bilgi sahibi yapmaktır.
 • Hiç bu sektörü bilmeyen birinin bile finansal zeka eğitimlerinden sonra çok rahat bitcoin ve alt coin alt sat yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 • Bu sektörü bilen ve al sat yapabilen kişilerin öncelikle zarar etmemesi için gerekli taktikleri ve sinyalleri alacağı bir grup olacaktır.
 • Maalesef ülkemizde bitcoinden ve alt coinlerden çok fazla zarar eden insan vardır ilk öncelikli amacımız bu zararların önüne geçip daha sonra kar yapmayı öğretmektir.
 • Bunların olması içinde eğitimlerimiz ve ileride seminerlerimiz olacaktır. Bu şekilde Türk insanı hem daha bilinçli olacak hem de sektöre daha çok hakim olup parasını katlamayı başaracaktır.
 • Her eğitim verildikten sonra coin sinyal grubumuzda size almanız gereken coinler söylenecek ve siz sadece onları alacaksınız. Kara geçince de satacaksınız bu şekilde sürekli bir şekilde paranız katlanmış olacak.
 • Üst düzey kripto para eğitimleri alıp bu işlerin sadece para kazanma değil, aynı zamanda gelecekte nerelere gelebileceğini göreceksiniz.
 • Grup üyeleri arasından çekiliş ile seçeceğimiz kişiler ile lüks bir villada hem tatil yapıp hem de sektör hakkında sürekli toplantılar yaparak grup üyelerimizin sektörü daha yakında tanımasını sağlayacağız. Bu tatil üyelerimiz için ücretsiz olacak.
 • Yurt dışı kripto para seminerlerine grup üyelerimiz olarak katılacağız.
 • Ülkemizde kripto para sektörü için dünya çapında seminerler düzenleyeceğiz.
 • Grup üyelerimiz arasında sürekli olarak sürpriz çekilişler ile kripto para takviyesi yapacağız. Çekilişlerde daha güzel hediyelerde olacak.
Özetle: Finansal zeka grubunun amacını özetleyecek olursak ülkemizde bu işle hiç uğraşmayan insanları bu sektöre kazandırıp bu sektörün geleceği hakkında fikir sahibi olmasını sağlamak ve bu işlerle uğraşanların da daha bilgili ve mantıklı şekilde işlemler yapmasını sağlamak diyebiliriz. Bunları da hep beraber yapıp ileride toplu tatiller ve seminerler eşliğinde bilgilerimizi sürekli pekiştireceğiz bu şekilde büyük bir aile olmayı hedefliyoruz.

Finansal Zeka Grubunun Avantajları Nelerdir ?

Şimdiye kadar bir çok firmaya para yatırıp mağdur olduk. Bir çok yabancı yerli firmada milyonlarca TL para batırdık bunu ülke olarak maalesef biz yaptık. Nedeni ise bu gibi şirketlerin veya sistemlerin art niyetleri veya iş bilmezliklerinden ötürü insanımız mağdur oldu. Son olarak bir çok şirket kapatıldı veya kapatılma aşamasına geldi. Üyelerine ödeme yapamıyor çünkü iş yapmıyorlar. Para ile parayı ödeyen veya tamamen dolandırmak amaçlı kuran şeref yoksunu insanlar çok fazla para çalıp, kaçtı.


Finansal zekada ki en büyük avantajımız ise hiç bir yere para yatırmıyoruz. Yani bir şirkete, bir sisteme, bir kişiye para yatırmak yok. Paranın kontrolü tamamen bizde oluyor. Finansal zeka grubu üyeleri grup ücretlerini ödedikten sonra gruba alınıyor ve bu ücret çok cüzi miktardır. Bunu sitemizi inceleyip görebilirsiniz fiyatlar orada yazmaktadır. İncelemek İçin Tıklayın.

Bu ücretleri ödedikten sonra ki dediğim gibi çok küçük miktarlar başka bir para verme durumu olmuyor. Tüm paranız sizin hesaplarınızda oluyor ve bizim dediğimiz coinleri alıp kara geçene kadar bekliyorsunuz. Kısa zamanda elde ettiğiniz karları daha sonra başka coinlere aktarıyoruz ve daha çok kar etmenizi sağlıyoruz.


Bu şekilde finansal zeka sayesinde hem tüm paranın kontrolü siz de oluyor hem de istediğiniz zaman ihtiyacınız olan parayı çekebiliyorsunuz. Mesela bir sisteme para yatırınca aylık para çekiyorsunuz. Ama burada tüm paranız sizin kendinize ait bitcoin borsalarında olacağı için acil para ihtiyaçlarında ihtiyacınız kadar olanını 2-3 dakika içinde banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz. Bu açıdan üyeler için çok güzel bir durum söz konusudur.

Diğer bir avantajı ise bir ay grup ücretini ödediniz diyelim diğer ay memnun kalmassanız ödemessiniz ve çıkarsınız. Yani sadece denemelik bile girebilirsiniz ki bu şekilde memnun kalmayan henüz olmadı ve olacağınız da düşünmüyoruz. Yani bunun size zarar olmaz ama faydası fazlası ile olur. Neden ? çünkü sektör hakkında hem telem bilgileri hem de ince detayları öğrenip hem de kar elde edeceksiniz. Bunun yanında ücretsiz seminerler ve tatillere gideceksiniz. Şimdiden herkese bol kazançlar diliyorum. Finansal zeka sayesinde hep beraber kazanacağız.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

28 yorum :

 1. araştırılma çok iyi yapılmış tebrik ederim

  YanıtlaSil
 2. araştırma iyi yapılmış ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Şimdiden katılan herkezi tebrik ederim

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.