haber

Miksone Nasıl Para Yatırılır !! Miksone İle İnternetten Para Kazan !!

Miksone Solucan ve Solucan Hizmeti Paketi Nasıl Alınır ? Nasıl Para Yatırılır ve Miksone İle Nasıl Para Kazanılır ?


Miksone internetten para kazanabileceğiniz bir site. Bu site sayesinde oldukça güzel gelirler elde edebilirsiniz. Miksone şirketine yapacağınız yatırımlarla para kazanmanız mümkün. Miksone şirketini diğer firmalardan ayıran pek çok özelliği bulunuyor. Fakat göze en dikkat çeken yönü, yönetim kadrosunun tecrübesi ve ürün networkü ile yatırım networkünü birleştirmiş olmaları diyebiliriz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Ayrıca yaptığınız yatırımların yanı sıra şirketle birlikte yapacağınız çalışmalardan da para kazanabiliyorsunuz. Örneğin şirket şuanda 5 farklı sektörde yatırımları değerlendiriyor. Sigorta hizmetlerinde eğer şirkete siz müşteri bağlarsanız, şirketin kazancının %40'ı bonus olarak size yansıyor. Dolayısıyla aslında sadece sigorta satarak dahi şirketten yüklü miktarlarda para kazanmanız mümkün. Bunun dışında zaten yatırımınıza aylık olarak düzenli bir şekilde ödeme almaktasınız.

Miksone hakkında daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK miksone hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Bu içeriğimizde Miksone'a nasıl para yatırılır ? onu göstereceğiz.

Miksone Nasıl Para Yatırılır ? Hesap Nasıl Aktif Edilir ?

1. Adım: Şirkete para yatırmadan önce BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi yapmanız gerekiyor.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

2. Adım: Üyeliğinizi yaptıktan sonra sağ üst bölümde isminizin yazılı olan bölüme yani temsilci paneline girmeniz gerekiyor. Buradan "Hesabım" yazan yere tıklamalısınız.

3. Adım: Karşınıza çıkan ekranı biraz aşağı indirerek mavi bir butonda " PAKET SATIN AL " butonuna tıklamalısınız.4. Adım: Karşınıza çıkan paket seçeneklerinden birisini seçiyorsunuz. Daha sonra seçtiğiniz solucan paketinin altında bulunan " Paketi Seç " butonuna tıklayıp, aşağıdaki " PAKETİ SATIN AL " butonuna tıklıyorsunuz.5. Adım: Karşınıza ödeme yapacağınız bir ekran gelecek fakat dana öncesinde faturanızın gelmesi için sistem size adres bilgilerinizi soracak. Adres bilgilerinizi " Yeni adres ekle " ve " Yeni Fatura Profili Ekle" butonlarına tıklayarak adres bilgilerinizi ekliyorsunuz.
6. Adım: Adres bilgilerinizi girdikten sonra ekranı aşağı indirip, şirket hesaplarını görebilirsiniz. Şirketin kullanmış olduğu banka hesaplarından birisine Havale yada EFT yolu ile parayı yollayın. Eğer parayı yollarken banka ATM'lerini kullanacaksanız makbuzunuzu alın ve makbuzu saklayın. Ardından siparişi onayla butonuna tıklayın. sol taraftaki küçük kutucuğa da tıkladığınızdan emin olun.7. Adım: Karşınıza çıkan sipariş numaranızı kaybetmeyin. Parayı şirketin hesabına yollarken sipariş numaranızı yazmanız işleminizi daha kolay hale getirecektir. Dolayısıyla bu sipariş takip numarasını parayı yollarken açıklama bölümüne yazmanızı öneririm. Yazmasanız da problem değil.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


8. Adım: Buradan sonra yapmanız gereken şey hemen üst kısımdaki menüden "İşlemlerim" yazan sekmeye tıklamak ve buradan da "EFT/HAVALE Bildirimi" yazan yere tıklamanız gerekiyor.9. Adım: Artık son adımdayız. Burada Sipariş bölümüne zaten siparişiniz otomatik görünecektir görünmüyorsa sipariş bölümüne tıklayıp siparişinizi seçiyorsunuz. "Banka Şubesi" bölümüne parayı hangi banka hesabına yolladıysanız onu seçiyorsunuz. Son olarak parayı kimin hesabından yolladığınızı yazıp, alt bölümde parayı gönderdiğiniz tarihi ve saati yazıp ödemeyi bildir sekmesine tıklayın. Hesabınız 24 saat içinde aktifleştirilecektir ve pasif kazanç elde etmeye başlayacaksınız.Bu işlemlerden sonra artık Miksone'dan 365 günlük solucan ve solucan bakım hizmeti almış olursunuz. Aldığınız solucanlardan elde edilecek gelir 365 gün boyunca sizinle paylaşılacak. Ödemeler ise her ayın 16 sı ve 30'unda sisteme tanımladığınız banka hesabınıza yapılacak.


Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.