miksone

Miksone Referans Bonusu ve Eşleşme Bonusu Nedir ? Ne Kadar Kazandırır ?

miksone eşleşme bonusu nedir


Miksone kazanç kapıları birden çoktur. Referans bonusu ve eşleşme bonusu da bunlardandır. Miksone ile bir çok farklı alandan para kazanabilirsiniz. Bugün ki konularımız işe referans bonusu ve eşleşme bonusudur. Bu ikisinin de geliri çok güzel olup aynı zamanda uzun vadede sürekli kazanç getirecek kapılardır.

Miksone Referans Bonusu Nedir ?


Üyelerin birebir kendi el sıkıştığı yeni üyelerinden elde ettiği gelirdir. Bu gelir %15 lik bir oranda olup üyelerin aldığı paketin KDV siz halinden ödenmektedir. Örneğin 10.000 TL'lik paket için 11.800 TL ödeyip paket alınıyor fakat referans geliri 10.000 den hesaplanıp %15 lik orandan 1.500 TL referans geliri kazandırır. Yani referans kazançları KDV'siz ücretlerden hesaplanmaktadır.

Başka önemli bir açısı ise herkes sadece kendi aldığı üyesinden referans geliri kazanır. Yani her yeni üyeden sadece o üyeye sponsor olan kişi %15 referans geliri elde eder. Miksone da ikili kol sistemi olduğu için referanslarınızı alt alta almak gerekebilir fakat bu önemsizdir. Önemli olan yeni gelen kişiye kim sponsor olmuş ise 10 basamak üstte de olsa o kişiye %15 referans primi yatmaktadır.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın..

Referans prim ödemeleri yeni üye girişinden 14 gün yasal iade süreci sonrasında yatmaktadır. Yani bir üye girdi 14 gün boyunca iade hakkı olduğu için o üyeden 14 gün boyunca %15 komisyon gelmez. 14 günün ardından üyenin iade hakkı bitince bu üyeye sponsor olan kişiye %15 lik referans primi yatar. Bu ücretler miksone paneline yatar ve buradan her ayın 15 i ve 30 unda otomatik olarak şirket bizim hesaplarımıza parayı gönderir.


Miksone Eşleşme Bonusu Nedir ?

Eşleşme bonusundan önce bir şeyden bahsetmek gerekiyor. PV ve CV puanları. Bu puanlara göre kariyer ve eşleşme bonusları belirleniyor. PV puanları kişinin kariyerini belirleyecektir. CV puanları ise kişinin eşleşme bonusunu belirleyecektir. Bu puanlar neye göre bellidir diyecek olursanız tabi ki de paketlere göre bellidir. Yani alınan paketler CV ve PV olarak bize döner. Aynı zamanda ekibimizin paketleri de buna etki eder.

Miksone paketlerinin ne kadar CV ve PV kazandırdıkları aşağıda ki fotoğraflarda ki kırmızı ile belirtilmiş alanda mevcuttur. Bu paketleri ekibinizde kim almış ise sizin puanınıza eklenir. Ve denklik olduğunda kariyer atlarsınız veya eşleşme bonusu kazanırsınız. Burada eşleşme bonusu için önemli olan ise CV puanlarıdır.

miksone cv puanları nedir

miksone cv puanları ne kadardır

miksone paketlerin eşleşme bonusları

Burada gördüğünüz CV puanları ekibinizden insanlar paket aldıktan sonra size eklenir ve denklik sağlandıktan sonra da eşleşme bonusunu almaya hak kazanırsınız. O da şöyle olur. İkili kol sistemi olduğu için. Sağ ve sol hatta 500'e 500 CV eşleşmesinde 200 TL eşleşme bonusu hak edersiniz. Yani her iki kolunuzda her denkleşen 500 er CV ler size 200 TL olarak geri dönecektir.

PV puanlarınıza göre belirlenen kariyer durumunuza göre de bir günde alabileceğiniz maksimum eşleşme bonusu hakkınız oluyor. Yani her kariyerin günlük maksimum eşleşme bonusu hakkı var ve kariyer atladıkça bu sayı giderek artıyor. Bu kariyerlerin eşleşme bonusu hakları da şöyledir.

Starter Kariyeri : 4 eşleşme
Jade Kariyeri : 5 eşleşme
Pearl Kariyeri : 6 eşleşme
Sapphire Kariyeri : 7 eşleşme
Ruby Kariyeri : 8 Eşleşme
Emerald Kariyeri : 9 eşleşme
Diamond Kariyeri : 10 eşleşme
Blue Diamond Kariyeri : 11 eşleşme
Green Diamond Kariyeri : 12 eşleşme
Red Diamond Kariyeri : 13 eşleşme

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Bu eşleşmeler karşılarında ki kariyerlerin bir günde maksimum elde edeceği eşleşme haklarıdır. Yani minimum günde 4 eşleşme ile 800 TL kazanabilirsiniz, maksimum da 13 eşleşme ile 2.600 TL eşleşme bonusu kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.