miksone

Miksone Yatırım Paketleri Ne Kadar Kazandırır ? Miksone İle Yatırım Yap Para Kazan


miksone ile para kazanma, miksone paket kazançları

Miksone Yatırım Paketleri Ne Kadar Kazandırır ?

Miksone yatırım paketleri nedir ? miksone nasıl kayıt olunur ? miksone nasıl para yatırılır gibi bilgileri sizlere vereceğiz. Öncelikle miksone nedir ne iş yapar nereden nasıl para kazanır da bize bu ücretleri öder onlarla başlayalım. Daha sonra ise yatırım paketlerine geçelim.

Miksone yatırım paketleri geliri sadece aldığımız pakete göre ayda bir çekeceğimiz paraları belirlemektedir. Yani yatırım paketini aldıktan sonra her ay gelecek sabit geliri bize göstermektedir. X paketini alan herkes o paketin aylık geliri ne ise onu kesin olarak o ayda kazanacak demektir.

Miksone A.Ş. Nedir ?


Miksone şirketi yılların ticaret kariyerine sahip bir firmadır. Başarılı ve girişimci bir aile şirketinin de devamıdır. Ayrıca 13 yıllık Network marketing tecrübesine sahip kişilerce oluşturulmuştur. 2018 Mart ayında mükemmel bir kazanç planı ile merkez ofisi Bursa Miksone A.Ş. olarak faaliyetlere başlamıştır.

Miksone şirketi misyonuz ve vizyonu ile diğer şirketlere örnek olacak nitelikte kaliteli bir şirkettir. Başlıca faaliyet alanları ise solucan ve solucan gübresi, otomotiv, inşaat ve gayrimenkul, sigorta e-ticaret ve bilişim ve sosyal medya reklamcılığıdır. Bu gibi alanlarda eskiden de faaliyet gösteren şirket şimdi bu girişimlerini büyüterek yoluna devam etmektedir.

Miksone Yatırım Paketleri

Miksone yatırım paketlerinin tamamı 365 gündür. Herhangi bir paketi satın aldığınızda o paketin kazancı size 365 gün boyunca para kazandırmaktadır.

miksone paketler

Öncelikle üst tarafta gördüğünüz fotoğraftaki paketlerden başlayalım. Öncelikle tüm paketlerin %18 KDV'si vardır. Yani üst tarafta gördüğümüz 250 TL, 500 TL ve 1.000 TL paket fiyatlarıdır fakat bu paketleri almak için üstüne birde %18 vergi koyup öyle düşünmeniz gerekiyor.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

KDV'li fiyatları ise;

Starter Pack Paket Ücreti : 295 TL
Mini Pack Paket Ücreti : 590 TL
Medium Pack Paket Ücreti : 1.180 TL'dir.

miksone paketleri ne kadar kazandırır

yukarıda gördüğünüz fotoğrafta da aynı durum söz konusudur. Tüm paketlere %18 KDV ekledikten sonra ücretleri karşımıza çıkar onlarda şöyledir.

Large Pack Paket Ücreti : 3.540 TL
XL Pack Paket Ücreti : 5.900 TL
Big Pack Paket Ücreti : 11.800 TL


miksone yatırım paketleri ne kadar para kazandırıyor

Bu paketlerde de aynı durum söz konusudur. Yatırım paketlerinin KDV'li fiyatları ise aşağıdaki gibidir.

Premium Pack Paket Ücreti : 17.700 TL
Gold Pack Paket Ücreti : 29.500 TL
Platinium Paket Ücreti : 59.000 TL'dir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone yatırım paketlerinin kazancı bu şekildedir. Miksone ile bu paketleri aldıktan sonra pasif geliriniz yani maaş gibi sabit gelirleriniz tablodaki gibidir. Bunun dışında miksone sayesinde 8 farklı yoldan daha para kazanmak mümkündür. Bunlar yatırım paketi ile beraber toplamda 9 farklı yoldan para kazanabilirsiniz. Miksone ile hemen siz de kazanmaya başlayın. Diğer kazanç yollarını da görmek için aşağıdaki linke tıklayıp yazımıza gidebilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.