facebook sayfa beğeni artırma yolları

Organik Facebook Sayfası Kasma Yöntemleri - Facebook Sayfası Nasıl Kasılır ?Facebook sayfası kasmak için en iyi yöntemleri paylaşarak, facebook sayfalarınızın daha hızlı kasmanıza yardımcı olacağız. Facebook sayfalarınızı bu yöntemler ile çok hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Facebook da organik sayfa beğeni sayınızı artıracak bu yöntemler ile kitlenizi artırabilirsiniz. Size birazdan paylaşacağımız siteler ve yöntemlerle facebook sayfanızın beğeni sayısını artıra bileceksiniz.

Facebook sayfa sahiplerinin en çok zorlandığı ve arzuladığı şey büyük oranlar sayfalarının daha fazla beğeni alması ve daha fazla aktif insan olmasıdır. Bu beğeni ve aktifliği sağlamanız için oldukça faydalı yöntemler bulunuyor. Detaylı bir araştırma ile facebook sayfa sahiplerinin uyguladığı yöntemleri derledik, sayfa sahipleriyle görüştük ve onlardan pek çok taktik aldık. İşte Facebook sayfa beğeni sayınızı artıracak en iyi taktikler.

1- Sayfanızda Ne Çok İçerik Paylaşın, Nede Az İçerik Paylaşın.

Sayfanızın beğeni sayısını artırmak için çok fazla paylaşım yapmanıza gerek yok. Facebook sayfanızı kasmak için yapmanız gereken düzenli ve düzgün paylaşım yapmaktır. Gün içerisinde ne çok fazla paylaşım yapın nede çok az. Bu ikisinin arasını tutturmanız gerekiyor. Eğer haber sayfalarınız ve absürt durumlar yoksa gün içerisinde paylaşacağınız 2 ila 4 arası paylaşım sayısı idealdir.

2- Facebook Sayfanızdaki İçeriklerin Zamanlaması Önemli

Facebook sayfanızdaki paylaşımları hangi saatlerde yapacağınızda bir başka önemli konu. İnsanlar genelde öğlen 12:00 - 13:30 saatlerinde ve akşam 19:00 - 23:00 saatlerinde çok aktif oluyor. Dolayısıyla bu saatlerde paylaşımlar yapmanız sayfanızdaki etkileşimi artırır.

3- Sayfa Etkileşimi Olabilecek İçerikler Paylaşın.

Facebook hesabınızdaki paylaşımlarınız insanların yorum yapacağı ve arkadaşlarını etiketleyebileceği içerikler olsun. Tabi paylaşım yapılabilecek içeriklerde olmalı. Böylece daha fazla insana hitap eder ve sayfanızı gören insanlar yavaş yavaş sayfanızı beğenmeye başlayacaktır.

4- Başka Facebook Sayfa Sahipleriyle Anlaşarak Birbirinizin Sayfa Reklamını Yapın.

Sizin facebook sayfanıza denk bir facebook sayfa admini ile görüşerek birbirinizin facebook sayfasını paylaşın. 2-3 farklı sayfa sahibi ile aynı anda da reklam çalışması yapabilirsiniz.

5- Facebook Sayfanızı Facebook Gruplarında Paylaşın.

Facebook sayfanızda paylaştığınız paylaşımları ekli olduğunuz gruplarda paylaşın. Böylece içeriklerinizi binlerce insan görecek ve bu insanlardan bazıları sayfanızı beğenecektir.

6- Organik Hit Sitesi İle Facebook Sayfası Kasma Yöntemi

Organik hit sitesi insanların karşılıklı birbirlerinin sayfasını beğendiği bir hit sitesidir. Sadece facebook için değil, pek çok sosyal medya siteleri için beğeni ve hit sayılarınızı artırabilirsiniz. Bu site sayesinde günde 200-300 beğeni bile artırabilirsiniz.

7- Takiple Kazan İle Facebook Sayfası Kasma Yöntemi

Takiple Kazan siteside yine organik hit sitesi ile aynı mantıkla çalışan bir sitedir. Fakat takiple kazan sitesi daha fazla sosyal medya siteleri için hizmet veriyor. Takiple kazan sitesinde video izleyerek, sayfa beğenerek, fotoğraf beğenerek ve pek çok görev yaparak puan kazanıyor ve bu puanlarla isterseniz facebook sayfanızın beğenisini artırıyor, isterseniz başka bir sosyal medya hesabınızın hitini artırabiliyorsunuz. Üstelik kazandığınız puanları TL ye dönüştürerek gerçek parada kazanabiliyorsunuz.

8- Add Me Fast ile Facebook Sayfa Kasma Yöntemi

Add Me Fast sitesi dünyanın en fazla bilinen sosyal medya hit sitesidir. Burada da diğer iki sitede bahsettiğimiz gibi başkalarının sosyal medya hesapları için yapmanızı istediği görevleri yaparak kredi kazanıyorsunuz ve sizde kazandığınız kredilerle facebook sayfanızın beğeni sayısını artırabiliyorsunuz. Gelen beğeniler tamamen gerçek ve kesinlikle bot değil. Sizin gibi gerçek kullanıcılar yani. Özellikle son verdiğim 3 siteyi başlangıç için kullanabilirsiniz. Başlangıçta sayfanızın beğeni sayısını hızlıca artırabilirsiniz. Sonra zaten diğer taktikleri kullanarak beğeni sayınız kendiliğinden artacaktır. Bu arada son 3 taktik sayesinde pek çok insan günde 500 ila 2000 arasında beğeni artırdıklarını belirtelim.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.