bedava bitcoin veren siteler

Bitcoin Faucet ile Bedava Bitcoin Kazan !! İnternetten Para Kazandıran Site !!Bitcoin Faucet ile Bedava Bitcoin Kazanma


Bitcoin Faucet sitesi bedava bitcoin kazandıran bir sitedir. Site üzerinden ücretsiz kayıt yapıp her 20 dakikada bir ücretsiz bitcoin kazanabiliyorsunuz. Bedava bitcoin kazanmanızı sağlayan Bitcoin Faucet sitesinden kazandığınız bitcoin sayınız 0.001 Bitcoin olduğunda hesabınıza paranızı çekebiliyorsunuz. Şuan 0.001 Bitcoin ortalama 7 dolar seviyelerinde yapıyor. Bitcoinin artmasıyla bu kazancınızda artacaktır.

Bitcoin Faucet sitesi bedava para kazanmak isteyenler için oldukça hızlı ve güvenilir yöntemlerden birisidir.Bitcoin Faucet Ücretsiz Üye Olup Bedava Bitcoin Kazanın !Bitcoin Faucet sitesinden bitcoin kazanmak için öncelikle BURAYA TIKLAYARAK üye olmanız gerekiyor. Üyeliğinizi yaptıktan sonra sisteme giriş yapıp, en üst bölümdeki menüden " Free Bitcoins " sekmesine tıklayın.
Karşınıza çıkan ekranda " ROLL " düğmesine tıklayın ve bedava bitcoin kazanmaya başlayın. ROLL düğmesine basınca (şuanda) minimum 51 satoshi  maksimum 84.662 satoshi kazanabiliyorsunuz.

ROLL düğmesine basınca 0 ila 10.000 arasında bir sayı karşınıza çıkıyor. 

Karşınıza çıkan sayı 0 - 9885 arasında bir sayı ise 51 satoshi kazanırsınız. 
Karşınıza çıkan sayı 9886-9985 arasında bir sayı ise 518 satoshi kazanırsınız.
Karşınıza çıkan sayı 9986-9993 arasında bir sayı ise 2279 satoshi kazanırsınız.
Karşınıza çıkan sayı 9994-9997 arasında bir sayı ise 22794 satoshi kazanırsınız.
Karşınıza çıkan sayı 9998-9999 sayılarından birisi ise 62388 satoshi kazanırsınız.
Karşınıza çıkan sayı 10.000 ise en büyük ödül olan 84662 satoshi kazanırsınız.


Her 20 dakikada bir ROLL düğmesine basabileceğinizi yani bedava bitcoin alabileceğinizi unutmayın. Dolayısıyla her ne kadar çok büyük olasılıkla tıkladığınızda 51 satoshi kazansanız bile 
günde pek çok kez tıkladığınız için bir ay içerisinde büyük ödül kazanma şansınız bir hayli yüksek.

Sadece Bitcoin Faucet sitesi sayesinde bedava kazandığınız bitcoinler bir ay sonunda size oldukça tatmin edici kazançlar sağlayacaktır.

Multiply Bitcoins Sistemi İle Ekstra Bitcoin Kazan:Bitcoin Faucet sitesinde ayrıca "Multiply Bitcoins" oyunu ile de kazandığınız bitcoinleri artırma şansına sahip olduğunuz gibi kazandığınız bitcoinleri kaybetme şansına da sahipsiniz.

Biraz riskli bir oyun olsa da oyunun mantığı gayet basit. Önce kaç satoshinizi risk edeceğinizi belirliyorsunuz. Mesela 1 satoshi ile oyuna başladığınızı varsayalım. Ardından Bet HI veya Bet LO tuşlarından birisine basıyorsunuz ve karşınıza bir sayı geliyor. BET HI derseniz karşınıza gelecek sayının 5250 den yukarıda bir sayı gelecek demiş olursunuz, BET LO derseniz de 5249 ve aşağısı bir sayı gelecek demiş olursunuz. Eğer karşınıza gelecek sayıyı doğru tahmin ederseniz risk ettiğiniz satoshi miktarınızı 2 ye katlamış olursunuz. Örneğin 1 satoshi risk etmiştik ve 1 satoshimiz 2 satoshi oldu.

Eğer yanlış bilirsek de bu kez risk ettiğimiz 1 satoshimiz bakiyemizden silinir. Oyunun mantığı gayet basit fakat biraz riskli. Burada isterseniz satoshi miktarınızı artırabilir yada hiç riske girmeyip sadece 20 dakikada bir bedava satoshinizi alabilirsiniz.


Referans Sistemi İle Esktra Bitcoin Kazan:


Pek çok sistemde olduğu gibi bitcoin faucet sitesinde de referans sistemi mevcut. Referans sistemi sayesinde sizin tavsiyeniz ile üye olan kişilerin kazancınını %15 kadar bitcoin bonus olarak kazanırsınız. Sizin referansınız olan kişiden kesinlikle bitcoin kesilmez bu bonus ekstra bir bonustur.

Referans sistemi ile Bitcoin Faucet sitesine kendiniz 100 referans getirdiğini varsayalım. Getirdiğiniz her kişide en kötü ihtimalle düşünürsek günde 1000 satoshi kazanıyor diyelim. 1000 Satoshinin 150 satoshisi sizede bonus olarak geleceği için 100 x 150 15000 satoshi yapar. Her gün siz sadece bu siteyi tavsiye ettiğiniz için 15000 satoshi bedava kazanacaksınız. Kaldı ki günde 1000 değil 5000 10000 hatta belkide 50000 üzeri satoshi kazanan referanslarınız dahi olacaktır. Bu durumda kazancınızda artacaktır. 

Bu sistemi uzun vadeli düşünürsek hiç para vermeden sırf bu sistem sayesinde referanslarınızla beraber aylık 1000 TL üzeri kazanmanız hayal olmaktan çıkar. Tabi bunun için oldukça fazla referansa ihtiyacınız olacaktır fakat gerekirse 3-5 ay uğraşarak gerekli referans sayısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Sonuçta kim bedava para kazanmaya hayır der ki ?

Hepinize bol kazançlar arkadaşlar bizi Youtube ve Facebook sayfalarımızı da takip edebilirsiniz.
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.