alt coinler artacak mı

Bitcoin Ve Altcoinlerdeki Son Durum Ne ?


alt coinler artacak mı

Bitcoin geçtiğimiz yıl Ocak ayında maksimum seviyeye çıkmış ve ülkemizde 80.000 TL'yi görmüştü. Durum böyle iken bir çok yeni yatırımcı piyasaya girip yatırım yapmıştı. Bazıları 1 milyon, bazıları 100.000 TL bazıları ise 3-5 bin yatırdı. Ama sonuç olarak o seviyelerden alan herkes fazlası ile şuanda zararda.

Bitcoin o dönem 20.000 Dolar iken şu anda 7.000 dolar seviyelerin de geziyor. Bir hayli düştü. Bir ar 5.000 dolarları gördü fakat o düzeltmeden sonra tekrardan biraz da olsa çıkmış görünüyor. Önümüzdeki günlerde 8.500 dolarlara tekrar çıkan bitcoin orada bir süre kaldı fakat ardından 6.000 dolarları gördü. Şimdi ise 7.000 dolar seviyelerinde gezmekte.

Bitcoinin hızlıca artması ile alt coinler bitti. Ardından hızlıca azalması ile de alt coinler bitti. Yani bitcoin yerinde durmadıkça alt coinlerde pozitif bir artış görmek zor. Herkes alt coinde kalmış durumda ve bundan memnun değil. Maalesef bu sektörde çok zarar eden var ama bunu yanında kar edenlerde oldukça fazla.

Son durum olarak son iki gün stabil gidiyor. Bitcoin 7200 doları kırınca herkes önce 8.500 ardından 10.000 doları bekliyor. Direnç noktaları ortalama olarak bunlar fakat 5.800 doları kırarsa 4.000 ler bile gelebilir diyenlerde mevcut. Zamanla ne olacağın göreceğiz ama son zamanlarda piyasa oldukça karışık. Kimse ne alıp ne satacağına şaşırdı.

Alt coin alanlar ya zararına satacak ya da uzun süre bitcoinin artmasını sonra da sabit kalıp alt coinlere paranın dağılmasını bekleyecekler. Çünkü alt coinler 3-4 aydır 10x oranında bile eriyen oldu. Genel olarak alt coinler vahim durumda alt coinde kalan yatırımcılar ise oldukça zarar etti.

Durumun tersine dönmesi için ise hemen bir artış gerekiyor. Tabi öncelikle bitcoin artıp 10.000 i kırıp ardından burada toplanan paranın altlara dağılması lazım. Böyle bir senaryoda alt coinler eski seviyelerine gelebilir. Fakat alt coinlerin çok artması için ise bitcoinin 15.000 dolar barajını kırması gerekiyor.

Bir çok tanın kişi bu sene 20.000 doların üzerinde bitecek diyor. Fakat bunun tersine 5.000 lerde bitirecek diyende var. Öyle bir durumdayız ki şuan 1 ay sonra herkes çok da kazanabilir çok da kaybedebilir. Umarız artış sürer ve 10.000 i kısa sürede kırarız. 10.000 den sonraki hedef ise 15.000 dolardır eğer buralar hızlı kırılırsa bitcoin çok güzel rakamlar kısa sürede gidebilir.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.