cepmax

Cepmax Detaylı İnceleme - Cepmax Nedir Nasıl Para Kazanılır ? Aylık 108 TL KazanmakCepmax uygulaması telefonunuza bedava olarak yükleyip görevleri yerine getirerek para kazandığınız bir mobil uygulamadır. Cepmax uygulamasında amaç görevleri yaparken karşınıza reklam çıkmasıdır. Karşınıza çıkan bu reklamlar sayesinde cepmax uygulaması para kazanır. Kazandığı paranın bir bölümünü de bizlere dağıtır. Dolayısıyla bizlerde uygulama sayesinde aylık 108 TL para kazanmış oluruz. Uygulama çok basit bir sistem doğrultusunda çalışıyor yinede size cepmax uygulamasını detaylarıyla anlatalım.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Cepmax Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın !!

Cepmax Sunum:

Cepmax Görevler:Cepmax uygulaması telefonunuzdan görev yapmaya dayalı bir uygulamadır. Yaptığınız görev başına para kazanırsınız. Her görev için şimdilik 15 kuruş kazanıyorsunuz. Günlük 24 görev yapıyorsunuz ve 3.6 TL kazanabiliyorsunuz. Şimdilik cepmax uygulamasında 3 farklı görev tipi mevcut. Soru cevap görevleri, oyun oynama görevleri ve makale okuma görevleri. Bu görevleri gün içerisinde yerine getirerek günlük para kazanıyorsunuz.

Cepmax Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın !!

Tavsiye Kazancı:


Cepmax uygulamasında görev yapıp para kazanmanın yanı sıra tavsiye kazancıda mevcut. Toplam 10 derinliğe kadar ekip kazancına sahip olabiliyorsunuz. Sizin referans kodunuz ile üye olan herkesden sizde ekstra kazanç elde edersiniz. Ayrıca sizin referansınız ile üye olan kişilerin yaptığı üyelerde yine sizin ekibinizde olmuş oluyor. Böylece siz kendi ekibinizi ne kadar çok büyütürseniz sizde o kadar çok kazanmış olursunuz. Bir örnekle açıklamak gerekirse: Ekibinizde 1 kişiden ayda toplam 7.2 TL kazanırsınız, 10 kişiden 72 TL, 100 kişiden 720 TL 1000 kişiden 7200 TL 10000 kişiden de 72.000 TL kazanabilirsiniz. Bu kazançlar hayal değil ekibinizi büyütürseniz çok kolaylıkla kazanabilirsiniz.


Ekip Kazancı:Cepmax uygulamasında ekip kazancıda mevcut. Siz ekibinizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok kazanırsınız. Ekibiniz büyüdükçe kariyer atlarsınız. Kariyer atlamanız size daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Fotoğrafta gördüğünüz gibi:


3. Kariyer olan Dünya kariyerinden sonra ekibinizden elde edeceğiniz cirodan kar elde edebilirsiniz. Dünya kariyerine ulaşırsanız ekibinizin cirosundan yani ekibinizin toplam kazancından %2 kazanıyorsunuz. Örneğin: dünya kariyerindesiniz ve 500 kişilik ekibiniz var. 500 kişi aylık 108 TL kazanacak. 500 x 108 = 54000 TL yapıyor. 54000 TL'nin de %2 si size kariyer bonusu gelir. 54000 TL'nin %2 si de 1080 TL yapar buda sizin kariyer kazancınız olur. Ekstra olarak size 1080 TL gelmiş olur. 

Soru Cevap:


Aklınıza gelebilecek bütün soruların cevabı üstteki fotoğrafta mevcut. Bütün sorularınızın cevabını buradan görebilirsiniz.


Cepmax Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın !!

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.