cepmax görev yapma

Cepmax Görevleri Nasıl Yapılır ? Nasıl Para Kazanılır ?Cepmax telefonunuzdan para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Cepmax'da para kazanmak için günlük 24 görevi yapmanız yeterlidir. Yaptığınız görev başına para kazanırsınız ki bu görevler aslında sizin reklam izlenmeniz için hazırlanmış basit görevlerdir. Görevlerde belirtilenleri yapma zorunluluğunuz yok, sadece reklam gösterimi görevlerini yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Şimdi sizlere cepmax uygulamasında görevleri nasıl yapıp para kazanacağınızı anlatacağım.

Cepmax Görev Nasıl Yapılır ?


1. Adım: Uygulamaya öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olurken sponsor numarasına:  yazıp kayıt olduktan sonra biizmle iletişim geçerek, profesyonel ekibimize katılabilir ve buradan size gerekli desteği sağlayarak ekip kurmanızda yardımcı olabiliriz.


2. Adım: Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Fakat bu görevleri yaparken asıl amaç sizin reklam izlemeniz. Dolayısıyla görevde belirtilen soru çözme yada oyun oynama gibi görevlerini yerine getirmenize gerek yok. Burada amaç her göreve başladığınızda görev başına ( şimdilik 5 ama ileride bu sayı değişebilir ) 5 reklam izlemeniz gerekiyor.3.Adım: Göreve başla tuşuna bastıktan sonra yapmanız gereken şey, görevlerin gelmesini beklemek. Reklamlar karşınıza ortalama 30-40 saniye de bir çıkıyor. Karşınıza çıkan reklamı izleyip, reklamı kapatıyorsunuz. 1 görev için 5 defa reklam izlemesi yaptıktan sonra görevi tamamlamış oluyorsunuz. 4. Adım: Görev başına ( şimdilik ) 15 kuruş kazanırsınız. Günde 24 görev bitirirseniz 3.6 TL para kazanmış olursunuz.


5. Adım: Görevler arası bekleme süresi 90 saniyedir. Her 90 saniyede bir görevleri yaparak, para kazanabilirsiniz. Görevlerde başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 

Arkadaşlar gördüğünüz üzere cepmax uygulamasında görev yapmak oldukça basit ve kolay bir iş. Sadece reklam izleyerek aylık 108 TL para kazanıyorsunuz. Ayrıca ekip kurarsanız kazancınızı 1000 TL hatta 10.000 TL üzerine bile çıkartabilirsiniz. Ekip kurma konusunda biz kendi sponsor numaramızla üye olan kişilere tam destek oluyoruz. Bunun dışında aklınıza takılan soruları alt bölümden mesaj atarak iletebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dileriz.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.