cepmax

Cepmax Görevleri Nelerdir ? Cepmax Görevleri Nasıl Yapılır ?

Cepmax Uygulama Görevleri: 


Cepmax uygulaması görevler yaparak para kazandığınız basit bir uygulamadır. Yapmanız gereken şey size verilen 24 farklı görevi yerine getirip günlük para kazanmaktır. Size verilen görevlerde gayet basit ve kolay görevlerdir. Örneğin oyun oynama, makale okuma soru cevaplama gibi gayet basit ve kolay görevler. Fakat bu içeriğimiz de cepmax uygulamasının görevlerine detaylıca bakacağız.

Cepmax Görevleri ve Görev Çeşitleri:

Cepmax uygulamasında şuanda ilk gözlemlediğimiz 3 farklı görev tipinin olduğu. Bu görevlere tek tek bakacak olursak.

1: Soru Cevap Görevleri:


Soru-Cevap görevlerine ilk bakışımızda bazen çok gereksiz zor sorular dikkatimizi çekti. Kullanıcıyı zorlayan görevlerin yanı sıra daha kolay sorular tercih edilebilirdi. Ayrıca bazı soruların da cevaplarının yanlış olmasıda gözümüzden kaçmadı. Bunların dışında sistem daha yeni ve ileride bu sorunları aşarlarsa daha güzel bir soru-cevap bölümü bizleri bekliyor olur diye düşünmekteyim. 


2- Oyun Görevleri:


Oyun görevleri basit oyunları kapsamakta. Örneğin soru XO oyunu gibi yada 2048 oyunu gibi telefonunuzda zorlanmadan koalyca oynayabileceğiniz basit ve eğlenceli oyunlar. Bu oyunlarda hata yok gibi görünüyor. Oyun çeşitliliği de artarsa sistem daha iyi bir hal alabilir.

3- Görsel Makale Görevleri:


Görsel makale görevleri basit makalelerden oluşan bir görev yapısıdır. Sitelerde gördüğünüz makaleler gibi görsellerle süslenmiş eğlenceli makaleleri okumanız isteniyor. Yine bu görevde gayet kolay ve yapılabilecek bir görev. Fakat şuan tek gözüme çarpan eksik ne zaman görevin tamamlandığını tam anlayamamız. onuda düzeltirlerse çok iyi olur.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.