cepmax ekip kurma

Cepmax Hızlı Ekip Kurma TaktiğiCepmax uygulaması hızlı bir ekip kurarak sizlere çok büyük kazançlar sağlayabiliyor. Ekip kuramayan arkadaşlara da nasıl hızlı bir ekip kurabileceğinizi anlatacağım. Bu taktiğe uyarsanız çok hızlı bir şekilde ekip kurabileceksiniz.

Cepmax Hızlı Ekip Kurma Taktiği :

Cepmax da hızlı ekip kurmak için öncelikle Playstore'dan uygulamayı indirin. Ardından kayıt olurken 99674256136 bu kodu girin. Bu sayede bizim ekibimize dahil olmuş olacaksınız. Ekibimize dahil olduktan sonra bizimle iletişime geçerek daha verimli bir çalışma yapmak için görüşebilirsiniz.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

1. ADIM: Programı İyice Öğrenin


Kaydınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken ilk iş önce programı öğrenmek. Bu konuda sponsorunuzdan yardım isteyin. ( Sponsor: Programı size öneren kişi. ) Sponsorunuzdan gerekli bütün bilgileri aldıktan sonra ekip kurmak için gerekli olan en önemli adıma geçiyoruz.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

2. ADIM: İsim Listesi


İsim listeniz sizi bu işte zirveye çıkartacak en temel adımlardan birisidir. İsim listenizi bu işteki cephaneniz olarak görebilirsiniz. Ne kadar çok cephaneniz varsa o kadar çok kazanma ihtimaliniz var demektir. İsim listesini bilmeyenler için; İsim listesi kısaca çevrenizdeki tanıdığınız insanların listesi demektir.

İsim listesi sizi güçlü yapacaktır. Bu yüzden isim listenizi düzenli bir şekilde yapın. Öncelikle isim listenizi kesinlikle bir kağıda yazmanız gerekiyor. Elinize kağıt kalem alın ve yazmaya başlayın. 

İlk etapta çevrenizdeki 16 yaşından büyük olan size en yakın, en çok sevdiğiniz, birlikte iş yapmak istediğiniz ve birlikte para kazanmak istediğiniz 25 kişiyi yazın. Biliyorum çevrenizde yüzlerce insan var ama siz önce 25 kişiden başlayın. Bu 25 kişiyide yazarken en çok iş yapmak istediğinizi, size en yakın olanları 1. sıraya yazarak alt alta 25 kişiyi belirleyin.

3. ADIM: Listenizdekilerle İrtibata geçin


İsim listenizi oluşturduktan sonra yapmanız gereken şey, oluşturduğunuz isim listenizle iletişime geçmek olacaktır. Listenizin 1. sırasından başlayarak tek tek bütün listenizde ki kişilere bu işi anlatın. Mümkünse ilk tercihiniz her zaman bu işi yüz yüze görüşerek anlatmak olsun.

İşi anlatırken pek çok kişiden hiç beklemediğiniz tepkiler alacaksınızdır. Bu sizin motivasyonunuzu bozmasın. Zira isim listenizin amacı zaten bu. Reddedilirseniz cephanenizi kullanın. Yani isim listenizdeki diğer kişiyi. 1 Kişi yada 3-5 kişi redderse moralinizi bozmanıza gerek yok daha bu işi sunacağınız 10 larca insan var. Bu taktiğe uyar ve 25 kişiye bu işi sunarsanız emin olun minimum 10 kişilik ekibiniz hazır olacaktır.

4. ADIM: 10 Kişilik Ekip Kurmaya OdaklanınÖnceliğiniz kesinlikle 10 kişilik ekip kurmak olsun. Siz 10 kişilik ekip kurmaya odaklanırsanız ilk günden bu sayıya kolaylıkla ulaşacaksınızdır.


5. ADIM: Ekibinizle İlgilenin


En önemli adımlardan biride ekibinizle ilgilenmek. Siz 10 kişinizi bulurken uyguladığınız bu taktikleri ekibinize de uygulatın. Emin olun ekibinizde sizin gibi 10 kişiyi bulabilir. Bu taktiği ekibinize kopyalarsanız emin olun 1 hafta içerisinde ekibiniz 1000 kişi olacaktır.

Sadece bu 5 adımı uygulayarak çok kolay bir şekilde ekibinizi büyütebilirsiniz. 


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.