cepmax

Cepmax Nedir ? Cepmax Nasıl Para Kazanılır ?


Cepmax Nedir ? Güvenilir Mi ? 


Cepmax nedir ? cepmax nasıl para kazanılır ? cepmax uygulamasını indir, cepmax ile para kazan. Cepmax son zamanlarda açılacak olan en güzel işlerden biridir arkadaşlar. Cepmax sayesinde bir çok öğrenci, bir çok ev hanımı ve diğer bir çok telefon kullanıcısı sıfır yatırım ile her ay düzenli para kazanabilecek. Cepmax ile kazanmak artık çok kolay. Nasıl kazanacağınızı ise yazımızda detaylıca anlatacağız.

Cepmax uygulaması 15 Ağustos tarihi itibarıyla hayatımıza girecek olan ve yatırımsız para kazanmamızı sağlayacak olan bir telefon uygulamasıdır. Cepmax android ve cepmax ios sistemi ile aramıza katılacak olan sistemi herkes kullanabilecek. Herhangi bir sistem sıkıntısını kimse yaşamayacak. Herkes telefonu ile gündelik görevlerini 15 dakika içinde yaptıktan sonra aylık 108 TL'sini kazanacak.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136

Cepmax Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın !!

İsteyenler ise yakın arkadaşları ile birlikte çok daha fazla kazanabilecek. Yani hem siz kazanacaksınız hem ailenizde ki diğer akıllı telefon kullanan herkes kazanacak hem de yakın arkadaşlarınız kazanacak yapmanız gereken tek şey ise günde sadece 15 dakika boyunca tüm reklamları izlemek olacak.
Görev sayısı gündelik olarak 24'tür. Günde 24 görevi bir ay boyunca yapan herkes aylık sıfır yatırım ile 108 TL kazanacak. Bu sistemi ile bir çok öğrenci kardeşimiz de burs gibi para kazanabilecek. Sonuçta öğrencilerin elinden telefon düşmüyor bu sayede hem telefon ile vakit geçirip hem ayda 108 TL harçlık kazanacaklar.
Sistem ilerledikçe ülkemizin en tanınmış reklam yüzleri de sistem de olacak olup ülke ekonomisine de büyük katkı yapacak olan cepmax fikri ve uygulaması ile Türk girişimciliğine yeni bir vizyon katacaktır. Bunun sayesinde bu tarz uygulamalar ülkemizde çıkacak olup inavasyon anlamında ülkemizi bir adım öne taşıyacaktır.

İsterseniz tek seferde bir günlük görevleri de yapabilirsiniz veya yavaş yavaş gün içinde tüm görevleri de bitirebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir işlevdir. Yani illa 15 dakika başında durmaya gerek yok. İstersen 3 er dakikadan günün farklı saat dilimlerinde 5 kez zaman ayır ve günlük görevlerini bitir. Ay sonu da 108 TL hesabına yatsın. Bu şekilde para kazandıran eğlenceli ve güzel bir uygulama bizleri bekliyor.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136

Cepmaxın Ne İş Yapıyor ?

Cepmax uygulaması sürekli geliştirilecek olup zamanla 108 TL olan reklam gelirleri de artacaktır. Farklı ticaretlerden de bize para kazandıracak olan cepmax ile ekstradan da para kazanabiliriz. Uçak ve otobüs biletleri alımı ile başlayacak olup zamanla yeni anlaşmalar yapılacak ve reklamdan daha fazla gelir elde edilecektir.

Cepmax 3 Farklı Reklam Kazancı Nasıldır ?

Cepmax ile 3 farklı şekilde para kazanabiliriz. Bunlar sırası ile;

1- Pasif Kazanç : Aylık sadece günlük 24 görevi her gün yaparak 108 TL kazanabiliriz. Bir evde en az 4 akıllı telefon var herkes bu işi yapsa toplamda 432 TL kazanç eder. Özellikle aileler, evde kalan öğrenciler, yurtta kalan öğrenciler için ekstra güzel bir fırsattır.

2- Sponsor Kazancı : Sistemden 10 derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz. Direk hattınıza alacağınız kişi sayısında ise herhangi bir sınır yoktur arkadaşlar. Bir sponsor ekibinde ki her kişiden 7.2 TL kazanır.

10 Kişilik ekipten kazanç : 72 TL
100 Kişilik ekipten kazanç : 720 TL
500 Kişilik ekipten kazanç : 3.600 TL
1.000 Kişilik ekipten kazanç : 7.200 TL
2.000 Kişilik ekipten kazanç : 14.400 TL
5.000 Kişilik ekipten kazanç : 36.000 TL
3 - Kariyer Kazançları : 10 derinlik sınırı olmadan bütün ekibin toplam kazancı üzerinden gelir elde edeceğiz. Bu etapta ise kariyerinize göre kazanç oranınız belirlenecektir. Diyelim ki ekip ay sonu herkes 108 TL kazanıyor ama biz ona düz 100 diyelim ve toplam 1.000 kişi olsa ekip cironuz 100.000 TL olur sizin kariyeriniz de %9 ise siz o ay 9.000 TL kazanırsınız.


cepmax kazançları
Kazançlar ise 120 TL olduğunda her ayın 30 unda hesaplara yatar. 120 olmasının nedeni 12 TL'si vergiye kesiliyor. Geri kalan 108 TL ise net kazanç oluyor. Paramızı başka bir kişinin hesabına da alabiliriz. Bu yüzden herhangi bir yaş sınırı yoktur. Her TC numarasına ise sadece bir hesap açılabilir.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136


Cepmax Güvenilir Mi ?

Arkadaşlar öncelikle sistem ücretsiz. Yani sisteme girerken de uygulamayı indirirken de ücret ödenmiyor her şey ücretsiz bu yüzden risk sıfır. Yani herhangi bir zarar oluşma durumu kesinlikle söz konusu bile değil. Genellikle öğrenciler ve ek gelir isteyenler için kullanılacağı için sistem gayet sağlam ve bir sorun çıkarmaz.


Cepmax Detaylı Bilgi


Yani işin özeti cepmax oldukça güvenilir, eğlenceli ve kazançlı bir uygulamadır. Bu yüzden ülkemiz için çok faydalı olan ve bir çok kişiye aylık ufak masraflarını karşılama imkanı sunan bu güzel uygulamayı indirelim ve kullanmaya başlayalım. Başlangıç zamanımız 15 Ağustos herkese şimdiden bol kazançlar.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

4 yorum :

 1. Yanıtlar
  1. 3 Eylülde geleceği açıklandı.

   Sil
 2. Devlet destekli oldugunun ispatı var mı elinizde?

  YanıtlaSil
 3. Ev hanımları öğrenciler ek gelir isteyenler devlet destekli ücretsiz yeni uygulama Cepmax Merhabacepmax'a Davet Ediyorum. http://api.cepmax.site/Share/user/89529536800 CEPMAX ����ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTERİM Kİ UYGULAMA TAMAMEN ÜCRETSİZDİR����

  Referans 89529536800
  ➡️Uygulamanın bize aylık aktif kazancı günlük 3.60 tl.den aylık 108 tl. olacak ama tek başınıza çalışırsanız 108 tl. Ekip kurarsanız farklı
  ✔✔✔ eğer ben üye eklemem bana aylık 108 tl. para yeter derseniz gelin. Bunun icin günde 24 görev izlemeniz yeterli. Bir görev içinde 4-6 dakikalık süren 5 reklam gösteriliyor.✔✔✔
  ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️↙️↙️↙️
  ASIL BÜYÜK KAZANÇ BURADA
  üye bulun. Bakın bu uygulama diger uygulamaların üyeliği gibi değil. Üye bulmayinca da kazanç veriyor.
  Yani üye bulmadan çalışmak isteyenlerede iş olanağı. Yani siz birilerini üye yapın. Onlar üye yapmasada kazanacakları için herkez çalışmak ister.
  ����Senin linkine tıklayarak uygulamayı indirip kayıt olan arkadaşların düzenli reklam izlediğinde 108 tl arkadaşların kazanırken sanada her bir arkadaşından 7.2 tl gelir. Üyelerinizin üyelerinden de büyüyen ekibiniz size çok daha fazlasını kazandıracak
  ❤❤10. Derinliğe kadar üyelerinizden kazanacaksınız. Ve 10. Dereceye kadar her bütun derece uyelerinizden 7.2 tl.
  alacaksiniz. Bu kazanc düsmeyecek reklamları 2 saat içinde ister ara ara izleyip bitirirsiniz isterseniz de ortalama 2 saat içinde tek seferde 24 görev izlersiniz.
  150 tl biriktirdiginiz de cekme hakkiniz olacak
  10 üyeniz olsa 10×7.20= 72 tl.
  100 üyeniz olsa 100×7.20 = 720 tl.
  500 üyeniz olsa 500×7.20 = 3.600 tl.
  1000 üyeniz olsa 1000×7.20 = 7.200 tl.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.